Oblíbené online hry zdarma

Zpět Další

Logické superhry a hry online zdarma - logickehry.cz

Hra - Kill The Creeper
V akční logické hře Kill The Creeper budete mít za úkol zabít zombie příšeru. Aby se vám to podařilo, musíte příšeru dostat do lávy. Toho docílíte jen za pomoci vhodného odebírání různých herních prvků.

2,79 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Charge for Baymax
Charge for Baymax je zajímavá logická hra, ve které budete mít v každém kole za úkol dostat elektrickou energii k robotovi. To se vám může podařit jen pokud vhodně sestavíte vodivé prvky a vytvoříte z nich tak dráhu od zdroje k robotovi.

2,37 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Sneaky Mars Mission 3
Sneaky Mars Mission 2 je logická adventura, ve které budete mít za úkol vyrišeiť různé logické hádanky a úkoly v lodi mířící na Mars. Rozhlédněte se po okolí, posbírejte všechny užitečné předměty a v pravý čas jejich vhodně využijte.

3,01 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Disaster Will Strike 6 New Disasters
Disaster Will Strike 6 New Disasters je akční logická hra, ve které bude vaším cílem zničit v každém kole všechny vajíčka. K jejich zničení musíte vhodně využít různé přírodní katastrofy, jako je například zemětřesení či pád meteoritu.

8,53 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Cover Orange: Journey Gangsters
V logické hře Cover Orange: Journey Gangsters budete mít za úkol v každém kole ochránit pomeranče před útokem nebezpečných mraků. K jejich ochraně musíte využít různé herní prvky, které je potřeba správně umístit na hrací plochu.

7,40 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Breaking the Bank
Breaking the Bank je krátká logická adventura, ve které musíte pomoci hlavnímu hrdinovi najít způsob, jak se vloupat do banky. K dispozici máte 6 možností. Vyzkoušejte všechny a najděte tu jedinou správnou, která vás do banky dostane.

3,14 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Viking vs Zombies
Viking vs Zombies je akční logická hra, ve které budete mít za úkol pomoci vikingovi zlikvidovat všechny zombie. K dispozici budete mít omezené množství stříl, které můžete v každém kole využít. Snažte se každé kolo dokončit na co nejmenší počet stříl.

2,48 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - 3 Pandas in Fantasy
3 Pandas in Fantasy je logická hra, ve které se se třemi pandami vydáte na dobrodružnou cestu skrz pohádkový svět. Na začátku hry budete muset pandy osvobodit ze zajetí a následně překonat mnohé překážky a nástrahy.

12,26 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Three Matches
V logické hře Three Matches budete mít za úkol rychle vyřešit sérii matematických příkladů. Příklady jsou stavěny tak, aby odpověď byla jedna, dva nebo tři. Přesto se snažte Sazka as, protože tak ztrácíte život. Obtížnost příkladů se navíc neustále stupňuje.

2,66 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Swish!
Cílem logické hry Swish! je dostat basketballový míč do koše. Přitom se snažte míč mířit tak, abyste během hodu vybrali mince a zlatou mouchu. K přesnému hodu můžete využívat i různe plošiny a další herní prvky.

4,81 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Stacko
V logické hře Stacko budete mít za úkol ukládat na sebe barevné destičky přesně podle předlohy. Destičky musíte proto postupně posouvat o jeden řádek níže tak, abyste zachovali požadované pořadí. Dokážete si poradit se všemi koly?

3,18 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - SpinIn
SpinIn je zajímavá logická hra, ve které budete mít za úkol kámen označený diamantem dostat ven z bludiště. V bludišti se nacházejí i další kameny, které vám blokují cestu ven. Abyste je překonali a mohli se dostat ven musíte vhodně natáčet celé bludiště.

10,97 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Sofu Cafe
Sofu Cafe je podivná logická adventura, ve které budete mít za úkol vyřešit různé hádanky a logické úkoly. Nacházet se budete v restauraci plné podivných asijských mužů. Pokuste se rozluštit záhadu, která se zde skrývá.

0,74 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Sneaky Mars Mission 2
Sneaky Mars Mission 2 je logická adventura, ve které bude vaším úkolem dostat se pryč z kosmické lodi letící na Mars. K útěku budete potřebovat překonat různé zamčené dveře. V tom vám mohou pomoci rozličné indicií a předměty, které na lodi najdete.

3,01 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Push Your Hero
V logické hře Push Ur Hero budete mít za úkol dostat hlavního hrdiny k létajícímu talíři. K rozpohybování hrdiny budete využívat trampolínu, kterou je potřeba obratně manévrovat. Dávejte si přitom pozor, aby hrdina nespadl mimo hrací plochu.

5,67 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné