Oblíbené online hry zdarma

Zpět Další

Logické superhry a hry online zdarma - logickehry.cz

Hra - Black and White Escape - Castle
V logické adventuře Black and White Escape - Castle bude vaším úkolem dostat se pryč ze zámku, kde jste zůstali uvězněn. Ve vašem okolí se bude nacházet několik předmětů, které musíte vhodně využít nebo použít jako indicii k vyřešení logických hádanek.

0,67 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Cube Escape: Theater
V logické adventuře Cube Escape: Theater zůstanete s hlavním hrdinou uvězněn v divadle, odkud se musíte dostat. Využít přitom můžete předměty, které najdete v svém okolí. Poradit si budete muset i s několika logickými hádankami a úkoly.

13,32 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Black and White Escape Office
Black and White Escape Office je logická adventura, ve které se musíte dostat pryč z kanceláře. Všechny dveře jsou zamčené, takže musíte prohledat celou místnost a najít předměty, které by vám mohly v útěku pomoci. Přitom si budete muset poradit i s několika logickými hádankami a úkoly.

0,53 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Another Pretentious Game
Another Pretentious Game je logická hra, která prověří vaši šikovnost a plánování. Vaším úkolem bude v každém kole nasměrovat černou linku tak, aby narazila do barevných koleček. Pohyb linky však budete řídit jen na začátku, následně se bude pohybovat vlastní setrvačností.

2,84 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Build Balance 2
Build Balance 2 je hra, která prověří nejen vaše logické myšlení, ale i šikovnost. Vaším úkolem bude v každém kole naskládat na sebe všechny geometrické tvary tak, aby byly v dokonalé rovnováze a žádný z nich nespadl mimo hrací plochu. Dokážete úspěšně zdolat všechny levely?

2,59 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Balloons Vs Zombies 4
Balloons Vs Zombies 4 je akční logická hra, ve které budete mít za úkol zlikvidovat všechny zombie Aby se vám to podařilo, musíte vhodně využít rozdílnou munici, kterou máte k dispozici. Mějte však na paměti, že v každém kole máte pouze omezený počet nábojů.

4,11 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Dimension Spy
Dimension Spy je akční logická hra, ve které budete mít za úkol dostat hlavního hrdiny v každém kole do cílových dveří. V cestě vám přitom budou stát zamčené dveře, které lze otevřít pouze příslušným klíčem a především různý nepřátelé. Protivníků se můžete zbavit vytvořením teleportu na vhodném místě.

8,75 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Bread Pit 2
Bread Pit 2 je zábavná logická hra, ve které budete muset dostat plátek chleba do topinkovače. V každém kole přitom budete muset vhodně využít dostupné herní prvky a s jejich využitím chleba nasměrovat správným směrem. Snažte se po cestě vysbírat všechny plátky sýra.

3,88 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Toms Cruise
V logické adventuře Toms Cruise bude vaším úkolem pomoci hlavnímu hrdinovi jménem Tom dostat se ven z hotelového pokoje, kde zůstal zamčený. Kromě toho mu pomozte najít i jeho ženu a ztracenou peněženku. Při zdolávání překážek vám pomohou věci, které najdete v okolí.

5,40 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - UniteSwap
UniteSwap je logická hra, ve které budete mít v každém kole za úkol spojit geometrické útvary stejných barev. Toho docílíte tak, že útvary budete mezi sebou vyměňovat. Vyměnit však můžete jen ty, které mají stejný tvar.

0,29 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Abducted
Abducted je logická adventura, ve které budete mít za úkol dostat se ven ze staré opuštěné budovy. Prohledejte všechny místnosti a najděte předměty a indicie, který by vám v útěku mohly pomoci. Podaří se vám vyřešit všechny logické hádanky a z budovy uprchnout?

7,65 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Smells Like Art
Smells Like Art je zábavná logická adventura, ve které budou doprovázet hlavního hrdiny městem a pomáhat mu zdolávat různé překážky. Sbírejte především předměty, které najdete a snažte se je vhodně využít. Kromě toho nezapomeňte i konverzovat s lidmi, kteří vám mohou pomoci.

12,87 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - VooDoo Boom
VooDoo Boom je logická hra, ve které budete mít za úkol zničit v každém kole jeden totem. K dispozici budete mít bombu, kterou je potřeba za pomoci správné interakce s okolními prvky dostat tam, kam potřebujete. Kromě toho musíte i vhodně naplánovat její výbuch.

6,36 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Spells and Orcs
Spells and Orcs je akční logický hra, ve které musíte pomoci čaroději zničit všechny orků. K dispozici budete mít různé kouzla, které je potřeba vhodně kombinovat a použít na různé herní prvky tak, abyste orků zneškodnili.

6,66 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Tammy Jo Superstar
Tammy Jo Superstar je logická adventura, ve které budete pomáhat hlavní hrdince uklízečce splnit si svůj sen - stát se slavnou zpěvačkou. Aby se vám to podařilo, musíte navázat kontakt s lidmi ve vašem okolí a vyřešit různé problémy, které na vás čekají.

12,02 MB | Logické adventury

Spustit Podobné