Oblíbené online hry zdarma

Zpět Další

Logické superhry a hry online zdarma - logickehry.cz

Hra - Temple of Knowledge 2
Temple of Knowledge 2 je zajímavá logická hra, která pořádně prověří váš intelekt. Vaším cílem bude vyřešit osm náročných úkolů, které vás dovedou k číselnému kódu k tajnému pokladu. Dokážete si se všemi úkoly poradit?

6,84 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Sinbad’s Journey
Sinbad 's Journey je logická adventura, ve které bude vaším úkolem dostat se pryč z ostrova, na kterém jste uvízli. Pokuste se využít pomoc místních obyvatel a poraďte si se všemi překážkami a hádankami, které zde na vás čekají.

9,38 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Neuroff
V logické hře Neuroff bude vaším úkolem zcela rozpojit elektrické obvody na hrací plochy. Každou část obvodu je potřeba natočit tak, aby nezapadala do okolních částí. Podaří se vám úspěšně vyřešit všechny levely?

0,33 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Quash Board
Cílem logické hry Quash Board je postupně odebírat z hrací plochy všechny kuličky tak, aby na konci zůstala jen jediná. Kuličky můžete z plochy odstranit vzájemným vyrážením. Každý tah si však musíte dobře rozmyslet, abyste se nedostali do slepé uličky.

1,31 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Katja Escape 2
Katja Escape 2 je druhý díl logické adventury, ve které opět budete muset pomoci hlavní hrdince dostat se ven na svobodu. Pořádně se porozhlédněte po okolí a posbírejte všechny věci, které by mohly být užitečné. Také si budete muset poradit i s několika logickými hádankami.

6,51 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Pentanium
Pentium je logická hra, ve které budete mít za úkol odebrat z hrací plochy všechny pětiúhelníky. Aby se vám to podařilo, musíte pětiúhelníky spojovat po dvojicích. Kromě toho musíte vhodně využívat i barevné pětiúhelníky, které mají speciální vlastnosti.

16,16 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Neuron
Neuron je logická hra, ve které budete mít v každém kole za úkol vytvořit kompletní spojený obvod. Jednotlivé části skládačky musíte proto vhodně natáčet, aby do sebe dokonale zapadly.

0,33 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Repixel 2
V druhém pokračování hry Repixel 2 bude vaším úkolem opět hádat rozpixelované obrázky. Obrázky musíte postupně zaostřovat, dokud nebudete schopen uhodnout, co je na nich ukryté. Čím méně pixelů zaostříte, tím více bodů získáte.

9,08 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Minesweeper
Minesweeper je nové zpracování staré známé hry Miny. Cílem hry je odhalit všechny miny, které jsou ukryty na hrací ploše. Využívat přitom musíte čísla, které označují kolik min se nachází v jejich bezprostředním okolí.

0,23 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Crafting Story
Ve hře Crafting Story budete mít důležitou roli - vytvořit svět podle svého obrazu. Na začátku hry se bude na Zemi nacházet jen několik prvků, které musíte vhodně kombinovat a vytvářet tak z nich vítr, déšť či například oheň.

5,28 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Katjas Escape
V logické adventuře Katja Escape bude vaším úkolem pomoci hlavní hrdince dostat se ven z hrobky, kde zůstala uvězněna. Cesta ke svobodě je nejen plná překážek, ale i hádanek a úkolů, které pořádně prověří vaše logické myšlení.

5,01 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - FitIt Side
FitIt Side je logická hra, ve které budete mít za úkol naskládat na hrací plochu jednotlivé části skládačky tak, aby vytvořily požadovaný obraz. Zpočátku budou levely jednoduché, avšak obtížnost se bude neustále stupňovat.

0,96 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Cover Orange: Journey Space
Přinášíme vám další díl logické hry Cover Orange: Journey Space, ve které se tentokrát vydáte do vesmíru. Vaším úkolem bude zachránit pomeranče před zlověstným mrakem. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně využít všechny dostupné prvky.

7,55 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Jellies Throng
Jellies Throng je akční logická hra, ve které budete mít za úkol zničit všechny příšerky, které se nacházejí na hrací ploše. Aby se vám to podařilo, musíte příšerky dostat k ostnem nebo jejich navzájem srazit. K tomu budete využívat dostupné herní prvky.

4,79 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Cat Around the World: Alpine Lakes
Cat Around the World: Alpine Lakes je další díl úspěšné logické hry, ve které se tentokrát s hladovou kočkou vydáte k alpským jezerům. V každém kole bude váš úkol stejná - dostat ke kočce jídlo za pomoci vhodné interakce s okolními prvky.

9,68 MB | Logické superhry

Spustit Podobné