Oblíbené online hry zdarma

Zpět Další

Logické superhry a hry online zdarma - logickehry.cz

Hra - Doctor Who Dalek Break-out
Doctor Who Dalek Break-out je logická hra na styl Sokobanu, ve které budete muset dostat všechny radioaktivní sudy na vyznačené místo. Sudy můžete posouvat jen tlačením, takže si dávejte pozor, aby vám neuvízly u zdi nebo v rohu.

1,29 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Escape The Wrestling Ring
Cílem adventury Escape The Wrestling Ring je dostat se ven z uzamčeného ringu. Předtím než najdete klíč, budete muset pořádně prozkoumat celé okolí a vhodně využít věci, co najdete. Kromě toho je potřeba vyřeší i několik zapeklitých problémů a překážek.

0,71 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Capn Marcelas Winter Wonderland
Capn Marcelas Winter Wonderland je skvělá logická adventura, ve které budete mít za úkol pomoci mladé pirátky. Ta dostala důležitou zásilku, avšak nemůže se k ní dostat, protože klíč od schránky uvízl v ledu. Dokážete ho odtud dostat?

10,62 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Hole in One
Hole in One je postřehová hra, která prověří vaši přesnost a dobrý odhad. Vaším úkolem bude trefit míček do koše na jeden pokus. V některých případech budete muset míček odrazit od stěny, aby bylo možné kos zasáhnout.

0,89 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Can You Escape Love
Can You Escape Love je netradiční logická adventura, ve které budete mít za úkol zastavit šílenou ovci. Aby se vám to podařilo, musíte vyřešit různé postřehovky úkoly a logické hádanky. Také hledejte a vhodně využívejte předměty kolem vás.

2,60 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - DNA LAb Rush
DNA Lab Rush je logická hra, ve které se ocitnete v laboratoři kombinujícím sekvence DNA. Vaším úkolem bude spojovat na hrací ploše trojice stejných prvků, čímž je odeberete pryč a navíc získáte body. Kromě toho můžete využívat i různé užitečné bonusy.

9,17 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Zombie Society 2
Ve druhém díly adventury Zombie Society 2 se opět vydáte do městečka plného zombie, abyste sledovali jejich příběhy. Během konverzaci můžete vstupovat do děje vybráním různých odpovědí.

10,20 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Yummy Nyamy
Yummy Nyami je logická hra, ve které bude vaším úkolem spojovat stejné ovoce a tím ho odebírat z hrací plochy. Abyste mohli postoupit do dalšího levelu, je potřeba se zbavit všech prvků zamrzlých v kostce ledu.

9,77 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Zombie Society
Zombie Society je adventura, ve které budete sledovat příběh zombie žijících v malém městečku. Příběh je celý v angličtině, takže její znalost je nezbytná. Kromě toho můžete i zasahovat do děje vybráním různých odpovědí jednotlivých charakterů.

13,06 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Tumble Tiles
Tumble Tiles je logická hra, ve které budete mít za úkol spojovat prvky stejných barev. Abyste prvky mohli odstranit z hrací plochy, je potřeba spojit alespoň tři stejné. Na postup do dalšího kola musíte splnit vždy jinou úlohu.

0,48 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Where is 2016?
V logické adventuře Where is 2016? se vydáte hledat nový rok 2016. Aby se vám to podařilo, musíte najít různé páčky a tlačítka, které vám otevřou zamčené dveře. Hledané prvky jsou často dobře ukryté, takže musíte být opravdu pozorný.

17,03 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Tricky Shot
Tricky Shot je logická hra, jejímž cílem je dostat basketballový míč do koše na konci kola. K tomu je potřeba sestavit z různých herních prvků bezpečnou cestu. Podaří se vám úspěšně dokončit všechny levely?

0,44 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - The Hunt
The Hunt je logická adventura, ve které se vydáte na lov záhadného tvora, který se ukrývá hluboko v lese. Než se k němu dostanete budete muset překonat různé překážky a nástrahy. V tom vám mohou pomoci předměty, které najdete v okolí.

18,68 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Shoot'n'Shout II
Shoot'n'S hout II je akční logická hra, ve které budete mít za úkol pomoci hlavnímu hrdinovi zlikvidovat všechny nepřátele. K dispozici budete mít různé zbraně, které musíte vhodně využít k interakci s herními prvky nebo k ničení nepřátel.

5,28 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Save Turty
Save Turty je logická hra, ve které budete mít za úkol zachránit malou želvu. Aby se vám to podařilo, je potřeba z hrací plochy vhodně odebírat některé herní prvky. Přitom si musíte dávat pozor na ostny, bomby a další nebezpečné prvky.

5,10 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné