Oblíbené online hry zdarma

Zpět Další

Logické superhry a hry online zdarma - logickehry.cz

Hra - Rescued my Girlfriend
Rescued my Girlfriend je logická skákačka, ve které bude vaším úkolem dostat dvou hrdinů do cílových dveří. Aby se vám dveře otevřely, musíte vysbírat všechny diamanty. Přestože každý z hrdinů se nachází v jiném světě, jejich spolupráce je nezbytná.

2,03 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Quotidian
Quotidian je zajímavá logická adventura, která vám ukáže co se stane, když spadnete do denní rutiny. Vaším úkolem bude doprovázet hlavního hrdiny během jeho každodenních činností a sledovat přitom jak se okolní svět postupně mění.

4,44 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Piece of Princess Cake
V adventuře Piece of Princess Cake budete pomáhat vikingovi sehnat kousek koláče pro princeznu. Než se vám to podaří, budete muset zdolat mnohé překážky a problémy. Pomáhat vám v tom budou rozličné předměty, které během své cesty najdete.

10,21 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Piggy Wiggy 4: Zombie Edition
Piggy Wiggy 4: Zombie Edition je čtvrtý díl skvělé herní série, ve které tentokrát budete muset dostat zombie prasátka k chutným mozečkem. Selata můžete přesouvat za pomoci lan a jejich přichytávání na různé herní prvky.

5,88 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Repixel
Repixel je zábavná logická hra, ve které bude vaším úkolem hádat obrázky. Obrázky jsou rozpixelované, avšak vy můžete jednotlivé pixely postupně zaostřovat. Čím méně pixelů zaostříte, tím více bodů získáte.

6,35 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Nums Connect
Pokud máte rádi matematiku, zahrajte si logickou hru Nums Connect. Vaším úkolem bude spojovat kameny se stejnou hodnotou. Avšak na jednotlivých kamenech se nacházejí příklady, které je potřeba nejdříve vypočítat, abyste zjistili jejich hodnotu.

1,19 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - David and Keithan
David and Keithan je zábavná logická adventura, ve které budete pomáhat dvěma kamarádům rozluštit záhadu starého majáku. Aby bylo vaše vyšetřování úspěšné, musíte si poradit s mnoha překážkami, v čem vám pomohou nalezené předměty.

14,02 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Maya Adventure
Maya Adventure je logická skákačka, ve které se s dvojicí archeolóhgov vydáte prozkoumat starou mayskou hrobku. Abyste se dostali k vzácným pokladem, musíte si poradit nejen s překážkami, ale i různými nepřáteli. nezbytná bude i vzájemná spolupráce.

4,04 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Ninja Diamond Adventure
V logické hře Ninja Diamond Adventure budete mít za úkol dostat ninju v každém kole k vzácnému diamantu. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně využívat různé herní prvky, jako jsou pohyblivé plošiny či například teleporty.

1,88 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Dakota Winchester's Adventures 3
Dakota Winchester 's Adventures 3 je třetí díl skvělé logické adventury, ve které se tentokrát s hlavním hrdinou ocitnete v podzemí. Pokuste se odtud dostat jen za pomocí předmětů, které nájdte. Dokážete to?

9,66 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Forgotten Hill: Fall
Forgotten Hill: Fall je temná adventura. ve které se musíte dostat ven z temné místnosti plné podivných rekvizit. Sbírejte předměty, které najdete a vyřešte všechny tajné šifry, které vám pomohou dostat se dál přes překážky.

6,96 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Cube Escape: Birthday
Zahrajte si další díl logické adventury s názvem Cube Escape: Birthday, ve které budete muset tentokrát vyřešit záhadu v domě během vašich narozenin a zároveň se dostat ven. Pomáhat vám přitom budou předměty, které v okolí najdete a které je nutné vhodně využít.

9,30 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Building Demolisher 2
Building Demolisher 2 je logická hra, ve které musíte v každém kole zlikvidovat všechny budovy. K disozícii budete mít různé bourací koule, přičemž každá z nich slouží na jiný typ materiálu. Kromě toho je potřeba i vhodně nasměrovat pohyb koulí.

8,69 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Blacksmith Lab
Blacksmith Lab je zajímavá strategická hra, v ktroej budete mít za úkol vybudovat prosperující kovářství. Na začátku hry budete vyrábět pouze jedinou surovinu, avšak postupně můžete dokupovat různé vylepšení a svou výrobu rozšířit i na zbraně a další materiály.

3,59 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Hearts Card
Hearts Card je karetní hra, ve které si můžete zahrát online známou windows hru Srdce. Vaším úkolem bude vykládat na stůl karty příslušné barvy a znaku tak, abyste se zbavili všech srdcí a získal jejich některý z vašich soupeřů. Ten kdo vyloží nejvyšší kartu bere celou hromadu.

2,86 MB | Karetní hry

Spustit Podobné