Oblíbené online hry zdarma

Zpět Další

Logické superhry a hry online zdarma - logickehry.cz

Hra - Alien Acquit
Cílem logické hry Alien Acquit je dostat mimozemšťana k jeho létajícímu talíři. To nebude vůbec jednoduché, protože v cestě vám budou stát různé překážky. Navíc pohybovat se můžete jen za pomoci přichytávání lana.

3,82 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Symmetry Game
Symmetry Game je logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat dvě příšerky do cíle. Příšerky se vždy pohybují navzájem opačným směrem, takže budete muset jejich cestu dobře promyslet. Kromě toho se lehce nažloutlá v každém kole posbírat všechny zlaté hvězdičky.

2,82 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - The Curse of the Mushroom King
The Curse of the Mushroom King je zajímavá logická adventura, ve které budete muset pomoci vikingovi splnit nelehký úkol. Aby se vám to podařilo, musíte se vydat do vesnice, kde najdete množství lidí, kteří vám mohou pomoci. Kromě toho nezapomeňte sbírat předměty, které ve svém okolí najdete.

8,24 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Teleport Gun
V logické hře Teleport Gun musíte pomoci lišákovi dostat se do cílových dveří. Předtím však vysbírejte všechny hvězdičky a především klíč, který vám dveře odemkne. Pohybovat se budete za pomoci teleportační zbraně, které vás dokáže přesunout vždy jen o určitý kus dál.

3,46 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Super Dangerous Dungeons
Super Dangerous Dungeons je logická retro skákačka, ve které budete mít za úkol dostat hlavního hrdiny v každém kole do cílových dveří. Abyste dveře mohli otevřít, je potřeba nejprve najít a vzít zlatý klíč. Po cestě si dávejte pozor na ostny a další nebezpečí.

33,44 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Match & Merge
Match & Merge je logická hra, ve které budete mít za úkol spojovat příšerky stejných barev. Snažte se příšerky přesouvat a spojovat tak, abyste z nich vytvořili čtverec. Jakmile se vám to podaří, štovrec se změní na další příšerky a vy můžete pokračovat dál.

1,02 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Roch Archnev Island
Roch Archnev Island je logický adventura, ve které se vydáte na daleký francouzský ostrov, abyste odhalili tajemství, které vám zanechal váš dědeček. Hledejte stopy, povídejte si s lidmi, řešte logická hádanky a pokuste se tajemství rozluštit.

30,49 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Safari Time 2
V logické hře Safari Time budete mít za úkol dostat zebru v autíčku skrz safari plné rozličných překážek a nástrah. Aby se vám podařilo všechny překážky zdolat, musíte vhodně odebírat některé herní prvky, které se nacházejí na hrací ploše.

7,55 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Mahjongg Toychest
Mahjongg Toychest je logická hra, ve které budete mít za úkol odebrat z plochy všechny herní kameny. Aby se vám to podařilo, musíte navzájem spojovat kameny se stejným symbolem. Kámen přitom musí mít minimálně dvě přilehlé strany volné.

1,19 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - Piggy in the Puddle 3
Piggy in the Puddle 3 je další díl skvělé logické hry, ve které budete mít za úkol dostat prasátko do nádoby s blátem. Pomáhat vím přitom budou ostatní zvířátka, které je potřeba vhodně využít. Kromě toho se snažte posbírat všechny žaludy.

4,44 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Heartys Quest
Hearts Quest je logická hra, ve které musíte dostat srdíčko v každém kole do cíle. Aby se vám to podařilo, je potřeba po cestě sbírat klíče, které vám postupně odemknou truhly překážející v cestě. Také se vyhněte všem nepřátelům, kteří na vás ve vyšších levelech čekají.

4,49 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Chaos Christmas
Chaos Christmas je netradiční adventura, ve které můžete sledovat zajímavý příběh mladé dívky. Kromě toho jí budete v důležitých životních událostech pomáhat rozhodnout se správně. Pokud zvolíte špatnou možnost, můžete se k rozhodnutí později vrátit a změnit ho.

10,10 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Flick Color
Flick Color je zajímavá logická hra, ve které budete mít za úkol obarvit celou hrací plochu jednou barvou. Začínat budete v levém horním rohu, odkud můžete zabranou plochu neustále rozšiřovat a to za pomoci vhodné změny barev.

1,57 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Ducks Match
Ducks Match je logická hra, ve které budete mít za úkol spojovat na hrací plochy kachny stejných barev a tím jejich odebírat z hrací plochy. Jakmile kachny odstraníte, pozadí políček změní svoji barvu. Pro postup do dalšího kola je potřeba změnit barvu všech políček na hrací ploše.

1,40 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Crystals
Crystals je jednoduchá logická hra, ve které bude vaším úkolem spojovat trojice stejných krystalů a tím jejich odebírat z hrací plochy. Krystaly se snažte odebírat v blízkosti těch, které uvízly v kostce ledu a tím jejich osvobodit.

5,16 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné