Oblíbené online hry zdarma

Zpět Další

Logické superhry a hry online zdarma - logickehry.cz

Hra - Classroom Puzzle
Classroom Puzzle je logická hra, ve které půjde nejen o logické myšlení, ale i přesnost a dobrý odhad. Vaším úkolem bude na hrací plochu umístit všechny objekty tak, aby žádný z nich nespadl mimo plochu. Přitom je potřeba se s objekty dotknout modré hvězdičky.

3,87 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Civilization Wars 4
Civilization Wars 4 je další pokračování skvělé strategické hry, ve které budete mít za úkol dobýt všechny pevnosti na hrací ploše. Protihráč se bude pokoušet o totéž, takže je potřeba dostatečně rychle přesouvat bojové jednotky a zabrat tak co nejvíce pevností.

12,87 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - Escapte the Car HD
Escape the Car HD je logická adventura, ve které budete mít za úkol dostat se ven z auta, ve kterém jste zůstali uvězněn. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně využívat rozličné předměty, které v auta najdete. Nalezené předměty můžete navíc mezi sebou spojovat a tím vytvořit nové nebo jim přidat novou funkci.

11,45 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Fillz
Fillz je logická hra, ve které budete mít za úkol přemístit kostky ze spodní části hrací plochy do vrchní. V každém kole máte přitom předepsaný počet tahů, na který byste daný level měli splnit. Kostek můžete v jednom tahu přesunout i více najednou.

3,96 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - E.T. Escapes Time Trouble
V logické adventuře E.T. Escapes Time Trouble budete pomáhat hlavnímu hrdinovi řešit různé logické hádanky a úkoly. Na začátku musíte vyřešit úkol s Rubikovy kostky. Po jejím splnění se vám otevře teleport, který vás zavede do úplně jiného světa.

15,70 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Back to Home
V logické skákačce Back to Home budete mít za úkol pomoci dvěma kočičkám dostat se zpět domů. Abyste v každém kole mohli zdolat všechny překážky, musíte si s kočičkami navzájem pomáhat. Každá z nich má trochu jiné schopnosti, které musíte patřičně využít.

7,94 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Backkom Rescue Penguin
Backkom Rescue Penguin je logická skákačka, ve které musíte pomoci ledna medvědovi osvobodit v každém kole tučňáka. Po cestě si musíte poradit s různými krabicemi, které je možné podle potřeby přesouvat, ale také s nebezpečnými kobrami či dalšími nástrahami.

6,31 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Alfy
V logické skákačce Alfy budete mít za úkol pomoci hlavnímu hrdinovi dostat se do cíle. Předtím je však potřeba překonat rozličné překážky a nástrahy. Kromě toho musíte zapojit i logické myšlení, které vám umožní dostat se na nedostupná místa. Nezapomeňte vysbírat všechny hvězdičky.

| Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Aborigines
Aborigines je logická hra, ve které budete mít za úkol zlikvidovat všechny příšerky. K tomu je potřeba na hrací plochu vhodně umisťovat rozličné přírodní katastrofy. Počet katastrof je v každém kole omezený, takže si musíte každý tah dobře rozmyslet.

5,74 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Xmas Boom
Xmas Boom je logická hra, ve které musíte v každém kole zničit všechny příšery. Aby se vám to podařilo, je potřeba k příšerám dostat bombu. Toho docílíte pouze vhodnou interakcí s herními prvky. Navíc se snažte vysbírat všechny bonbóny.

| Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Trollface Quest 13
V logické adventuře Trollface Quest 13 musíte pomoci hlavnímu hrdinovi vyřešit různé úkoly. V každém kole čeká na vás jiný problém, který můžete překonat pouze za pomoci logického myšlení a vhodnou interakcí s herními prvky.

7,95 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Xmas Gift Matcher
Xmas Gift Matcher je logická hra, ve které musíte spíjať trojice stejných vánočních dárků. Pokud nějakou trojici spojíte, pozadí se změní na světlejší barvu. Do dalšího kola můžete postoupit, až všechna políčka budou světle modré barvy.

1,26 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Shape Mania
Shape Mania je postřehová logická hra, ve které budete mít za úkol vytvářet geometrické tvary přesně podle předlohy. Snažte se v každém kole dosáhnout správnou velikost a barvu objektu. Pamatujte, že na vytvoření objektu máte jen omezený čas.

7,33 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Submachine 10: the Exit
Submachine 10: the Exit je logická adventura, ve které se vydáte do temného podzemí plného podivných strojů. Vaším jediným úkolem bude najít cestu ven. Aby se vám to podařilo, budete muset zdolat množství překážek a poradit si s různými logickými úkoly.

30,42 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Sugar, sugar the Christmas special
Sugar, sugar the Christmas special je viannočné pokračování logické hry, ve které budete mít za úkol dostat zrnka cukru do připravených sklenic. Abyste uspěli, musíte vytvářet pro cukr vhodné cestičky a ve vyšších kolech i měnit gravitaci či zabarvení cukru.

3,63 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné