Oblíbené online hry zdarma

Zpět Další

Logické superhry a hry online zdarma - logickehry.cz

Hra - Treasures Boom
V logické hře Treasures Boom bude vaším úkolem dostat bombu k truhle s pokladem a tím ji otevřít. Bombu musíte navíc i včas aktivovat, aby vybuchla přesně v momentě, když se k truhle přiblíží. Nezapomeňte přitom vysbírat všechny zlaté mince.

| Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - XMas Mahjong 2016
XMas Mahjong 2016 je mahjong hra s vánoční tématikou, ve které budete mít za úkol hledat a spojovat dvojice stejných obrázků a tím jejich odebrat z hrací plochy. Abyste obrázky mohli spojit, musí mít alespoň dvě strany volné a tedy nesmí se tam nacházet další obrázky.

1,02 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - The Gatekeeper
The Gatekeeper je logická adventura, ve které musíte pomoci hlavnímu hrdinovi uzavřít brány samotného pekla. Než se vám to podaří, budete si muset poradit s mnoha překážkami. Pomoci vám přitom mohou předměty, které najdete ve svém okolí.

| Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Santa Claus Saw Game
Santa Claus Saw Game je zajímavá logická adventura, ve které budete pomáhat Santa Clausovi dostat se z domu, ve kterém zůstal uvězněn. Po cestě však natrefíte na množství překážek a nástraj, které můžete zdolat pouze vhodnou interakcí s okolními prvky.

4,08 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Monster Love
V adventuře Monster Love budete hrát za postavičku Frankensteina, který se chystá pozvat na rande pěknou upírku. Upírka však s vámi půjde, jen pokud jí seženete nějakou sladkost. To však nebude tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát.

11,33 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Ninja Salvager
V logické hře Ninja Salvager budete mít za úkol pomoci ninjovi osvobodit všechny divky uvězněny v klecích a následně se dostat do cíle. Pohybovat se budete však jen od překážky k překážce, takže si každý tah dobře rozmyslete.

5,29 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Robin Cat
Robin Cat je logická hra, ve které budete muset dostat jídlo od jedné kočky k druhé. Aby se vám to podařilo, musíte na hrací ploše vhodně rozmístit šipky, které nasměrují jídlo požadovaným směrem. Kromě toho se snažte posbírat všechny hvězdičky.

2,04 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Money Movers 3
Money Movers 3 je logická skákačka, ve které budete mít za úkol pochytat všechny zločince. Hrát budete přitom se dvěma postavičkami - chlapcem a jeho psem. Vzájemnou spoluprací překonejte všechny překážky, za pomoci psa vystrašte zloděje a následně ho Zatkněte.

4,02 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Follow
Follow je netradiční logická hra, která prověří především vaši paměť. Vaším úkolem bude pozorně sledovat pohyb modrého čtverečku po hrací ploše a ten následně s bílým čtverečkem zopakovat. Obtížnost roste každým kolem.

0,64 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Aztec Adventure
Aztec Adventure je logická skákačka, ve které se s dvojicí dobrodruhů vydáte prozkoumat starou Aztéckou hrobku. Abyste se dostali ke všem pokladem a následně k cílovým dveřím, musíte zdolat mnohé nástrahy. Důležitá bude přitom spolupráce mezi oběma postavami.

3,95 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Colonies
Colonies je logická hra, ve které budete mít v každém kole za úkol spojovat geometrické tvary stejných barev. Abyste tvary mohli odebrat z hrací plochy, musíte spojený řetězec uzavřít. Snažte se v každém levely nahrát co nejvíce bodů.

0,93 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Lumidisk
Lumidisk je akční logická hra, ve které budete mít za úkol přeměnit všechny disky na hrací ploše na svou barvu. Váš soupeř se však bude pokoušet o totéž, takže abyste mohli zvítězit je potřeba zvolit vhodnou strategii.

6,27 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Amigo Pancho 7
V logické hře Amigo Pancho 7 se s mexičanem vydáte do Egypta, abyste získali vzácné poklady, které se nacházejí ve starých hrobkách. Po cestě si budete muset poradit se spoustou překážek, které je možné řešit pouze vhodnou interakcí s okolními prvky.

7,88 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - A Christmas Blackout
A Christmas Blackout je logická adventura, ve které budete muset pomoci hlavnímu hrdinovi opravit výpadek proudu. Sbírejte předměty, které najdete, vhodně je využijte a také si poraďte s několika logickými úkoly a hádankami.

8,79 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Boondog
Boondog je zajímavá logická skákačka, ve které musíte dostat hlavního hrdinu do cíle. Přitom musíte zdolat různé překážky a vymyslet způsob, jak přeskočit i přes velké mezery. V některých kolech můžete využívat barely, které stačí jen přesunout na správné místo.

2,22 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné