Oblíbené online hry zdarma

Zpět Další

Logické superhry a hry online zdarma - logickehry.cz

Hra - Champions The Last Defense
Champions The Last Defense je strategická hra, ve které se vydáte do boje proti různým příšerám, které se pokoušejí proniknout na vaše území. Využijte všech vašich hrdinů a různé speciální kouzla, abyste je útok zastavili.

4,72 MB | Strategické hry

Spustit Podobné
Hra - The Sequence
The Sequence je logická hra, která pořádně potrápí vaše mozkové závity. Vaším úkolem bude v každém kole najít logickou posloupnost a na základě toho uspořádat prvky do jedné řady. Obtížnost se navíc každým kolem stupňuje, takže dokončit všechny levely nebude jednoduché.

1,09 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Sneaky Mars Mission 6
V dalším díly logické adventury Sneaky Mars Mission 6 se na palubě lodi mířící na Mars setkáte se starým pánem, který má pro vás rozličné úkoly. Pořádně prozkoumejte své okolí, najděte potřebné předměty a pokuste se vyřešit všechny logické hádanky.

3,23 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - The Big Escape 2: Earth Adventure
The Big Escape 2: Earth Adventure je logická skákačka, ve které musíte dostat malého mimozemšťana k jeho létajícímu talíři. V cestě vám však budou stát překážky, jako například vražedné ostny, kterým je potřeba se za každou cenu vyhnout.

3,12 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Tetrom
V logické skákačce Tetra musíte dostat hlavního hrdinu v každém kole do cíle. Předtím je však potřeba na hrací plochu vhodně naskládat různé kostky tetrisu tak, abyste hrdinovi vytvořili bezpečnou cestu. Dokážete to?

0,50 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Sushi Time
Sushi Time je logická hra, ve které musíte v každém kole odebrat z hrací plochy přesně stanovený počet různých kousků sushi. Sushi však můžete z plochy odebrat pouze v případě, že se vedle sebe nacházejí stejné kousky. Navíc počet tahů máte omezený.

| Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Super Bomb
Super Bomb je akční logická hra, ve které musíte v každém kole za pomoci bomby zničit špatnou příšeru. Abyste bombu k příšeře dostali, je potřeba vhodně využít herní prvky, jako jsou například ventilátory. Podaří se vám dokončit všechny levely?

1,36 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Spaceman Max 2
Spaceman Max 2 je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat hlavního hrdiny pryč z hrací plochy. V cestě za svobodou vám však stojí množství nepřátel a překážek, které musíte odstranit za pomoci vhodného odebírání různých herních prvků.

5,30 MB | Nejlepší logické hry

Spustit Podobné
Hra - Sneaky Mars Mission 5
V logické adventuře Sneaky Mars Mission 5 se ocitnete v lodi mířící na Mars. Před vámi stojí množství překážek a nesnadných úkolů, které musíte překonat a vyřešit. Pomoci vám přitom mohou předměty, které najdete ve svém okolí.

3,15 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Halloween Spook
Cílem logické hry Halloween Spook je dostat halloweenskou příšerku do připraveného kotle. Aby se vám to podařilo, je potřeba z hrací plochy vhodně odebírat různé herní prvky. Přitom si dávejte pozor, abyste neublížili nevinným lidem.

1,67 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Rabbit Planet Escape
Rabbit Planet Escape je postřehová hra, ve které musíte přeběhnout s králíkem přes levely plné nejrůznějších překážek a nástrah. Abyste mohli postoupit do dalšího kola, musíte vždy osvobodit určitý počet vězňů v klecích. Nezapomeňte po cestě sbírat mrkve.

4,85 MB | Postřehové hry

Spustit Podobné
Hra - Nectrostorm
Nectostorm je logická hra, ve které bude vaším úkolem odstranit v každém kole z hrací plochy všech kostlivců. Kostlivců odstraníte za pomoci otáčení políček. Počet tahů je omezený, takže si každý krok dobře rozmyslete.

2,22 MB | Nejnovější hry

Spustit Podobné
Hra - Paper Cannon 3
Ve třetím pokračování logické hry Paper Cannon 3 budete mít za úkol zničit za pomoci děla všechny příšerky. V každém kole vám přitom budou v cestě stát jiné překážky, které lze překonat jen přesným mířením a vhodným načasováním.

2,07 MB | Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Monster Match
Monster Match je logická hra, ve které bude vaším úkolem spojovat stejné příšerky a tím vytvořit příšerky nového. Na hrací ploše se budou postupně objevovat další příšerky, takže si dávejte pozor, aby se nezaplnila celá hrací plocha, jinak prohráváte.

| Nejoblíbenější hry

Spustit Podobné
Hra - Mini Cooper
Pokud máte rádi puzzle, zahrajte si hru Mini Cooper. Vaším úkolem bude poskládat obrázek auta v časovém limitu. Na výběr máte přitom dva herní módy a tři úrovně obtížnosti, které se liší počtem dílků puzzle a délkou časového limitu.

0,94 MB | Puzzle

Spustit Podobné