Bubble Shooter hry - bublinky online

Hra - Pop'em Up
Cílem hry Pop'em Up je odstranit z hrací plochy co nejvíce barevných kostek. Kostky můžete odstraňovat v případě, že se vedle sebe nacházejí alespoň dvě stejné nebo za použití jednoho ze speciálních bonusů, které nechají vybrané kostky zmizet.

0,86 MB | Bubble hry

Spustit Podobné
Hra - Bubble Sky
Bubble Sky je logická hra založená na spojování stejných prvků. Cílem hry je odstranit z hrací plochy všechny barevné kuličky a to tak, že spojíte alespoň tři stejné barvy. Důležité je však i dobře mířit, protože kuličky vystřelujete a mohou se vám různé odrážet od stěn.

1,49 MB | Bubble hry

Spustit Podobné
Hra - Fruit Faces
Užijte si super hru typu bubble shooter, ve které nebudete hrát s žádnými fádními kuličkami, ale se zábavným ovocem, které na Vás bude dělat nejrůznější obličeje :) Princip hry je stále stejný a v každém kole půjde o to, všechno z herní plochy odstranit. Tak dobře miřte a dívejte se, jaké ovoce máte nabito abyste správně tvořili skupinky tří a více kusů stejného druhu ovoce (a později i…

7,01 MB | Bubble hry

Spustit Podobné
Hra - Rock It!
Rock It! je povedená hra typu bubble shooter, ve které budete vystřelovat kuličky z rakety směrem k planetce. Když spojíte alespoň tři kuličky stejné barvy, tak zmizí. Vašim úkolem je takto nahrát co nejvíce bodů a nedopustit, aby se kuličky dostaly za ohraničené území. Můžete si také zvolit variantu, ve které Vám ještě druhá raketka bude škodit, přidávat neustále kuličky a tak hru…

1,91 MB | Bubble hry

Spustit Podobné
Hra - Bubble Hit Christmas
Užijte si povedenou Bubble shooter s vánoční tématikou. Proto budete vystřelovat z cukrové hůlky baňky, zvonečky a jiné vánoční symboly. Vždy, když se Vám podaří spojit nejméně tři stejné a stejně barevné kousky, tak zmizí. Cílem hry je zničit všechny objekty v hracím poli a hlavně si úplně herní pole nezaplnit.

0,67 MB | Bubble hry

Spustit Podobné
Hra - Planetary Pile Up
Tato návyková hra ve stylu Bubble shooter Vás zavede do vesmíru, kde se budete muset zbavit všech kuliček v herním poli. Toho docílíte tak, že budete pouštěním kuliček spojovat 3 a více stejné barvy. Dobře si rozmyslete, kam chcete kuličku pustit, ale neváhejte příliš dlouho, protože odpalovací místo se bude neustále snižovat.

1,19 MB | Bubble hry

Spustit Podobné
Hra - Skullette Matching
Skullette Matching je povedená hra typu bejeweled, kdy máte za úkol spojovat vždy alespoň tři kuličky stejné barvy. Když se Vám to povede kuličky zmizí a Vy dostanete cenné body. Dokážete nahrát dost bodů a dostat se do dalšího levelu dříve, než vyprší časový limit?

1,47 MB | Bubble hry

Spustit Podobné
Hra - Sonic Heroes Puzzle
Nechte se provést oblíbeným Sonickem a jeho kamarády docela náročnější hrou typu bubble shooter. Cílem hry je nasbírat vždy co nejvíce bodů za odstřelené barevné kuličky. Kuliček se zbavíte tak, že vystřelením jedné spojíte 3 a více kuliček stejné barvy v herním poli.

0,69 MB | Bubble hry

Spustit Podobné
Hra - Magnetic Balls
V této neobvyklé spojovačce jsou barevné kuličky magneticky přitahovány ke středu herního pole. Vy musíte vždy kliknout na skupinu minimálně dvou kuliček stejné barvy. Jde o to, být co nejrychlejší a odstranit takto co nejvíce kuliček. Ale pozor, je tu nutná i rozvaha, protože po každém odstranění se kuličky dost nevyspytatelně posunou.

0,25 MB | Bubble hry

Spustit Podobné
Hra - Color Balls Solitaire
Tato hra je opravdu velice povedený zástupce Bubble shooter her. Vystřelujte z kanónu barevné kuličky a pokuste se tak vytvořit skupiny kuliček stejné barvy. Když se Vám to podaří, kuličky zmizí a Vy získáte body. Každé kolo je o něco náročnější a rychlejší, tak ukažte jaký máte postřeh.

0,13 MB | Bubble hry

Spustit Podobné
Hra - Bubble Hit
Bubble Hit je klasická, i když trošku náročnější, bubble shooter hra. Jako vždy máte za úkol odstranit všechny kuličky z hracího pole. Docílíte toho tak, že budete vystřelovat kuličky a když se Vám podaří spojit 3 a více stejné barvy, tak zmizí.

0,40 MB | Bubble hry

Spustit Podobné
Hra - Holoholo Island
Jedna z dalších povedených bubble her. Tato se ovšem liší tím, že je propracovanější než ty ostatní. Máte zde několik levelů a také nejde pouze o ničení bublinek. Za každé spojení tří barevných bublinek vám padají penízky, které musíte svým vozíčkem sbírat. Podaří se vám dostat až do posledního levelu?

2,12 MB | Bubble hry

Spustit Podobné
Hra - Flower Power
Kytičková hra Flower Power patří mezi další onlinovky, které fungují na oblíbeném principu bubble shooteru. Cílem hry je zbavit se všech květů na herní ploše. Aby květy zmizely, je potřeba spojit alespoň tři stejné květy.

0,07 MB | Bubble hry

Spustit Podobné
Hra - Blow Up
Jedna z dalších povedených Bubble her, která přináší opět něco nového. Princip hry spočívá ve stříletní barevných míčků tak, aby byli spolu tři stejné barvy. Díky tomu vybuchnou a vy dostanete body. Ve hře ovšem existují zvláštní typy míčků, za některé dostanete větší počet bodů, jiné mění barvy. Hru můžete hrát ve třech módech.

0,32 MB | Bubble hry

Spustit Podobné
Hra - Bubble Earth
Ve hře Bubble Earth je vaším úkolem střílet barevné kuličky tak, aby ses spojili tři stejně barevné. Díky tomu kuličky vybuchnou a uvolní vám prostor. Ten se totiž postupem času zmenšuje, protože shora se tlačí nové a nové kuličky. K tomu, abyste ničili kuličky rychleji můžete sestřelovat kuličky v horních vrstvách, které při vybuchnutí zničí i kuličky pod…

3,30 MB | Bubble hry

Spustit Podobné