Deskové hry online zdarma

Hra - Divoshi
Divoshi je logická desková hra, ve které budete mít za úkol vyhodit soupeřova náčelníka dříve, než on vyhodí toho vašeho. Každá z figurek se pohybuje jinak a vyhazovat můžete v případě, že váš soupeř nemá kam uniknout.

1,48 MB | Deskové hry

Spustit Podobné
Hra - Savage War
Pokud máte rádi stolní hry, Savage War vás určitě potěší. Princip hry je podobný jako v šachu, pravidla jsou však odlišné. Soupeřovy figurky totiž můžete vyhazovat pouze v případě, že protihráč nemá v daném směru kam uniknout. Přitom nezáleží zda mu v cestě stojí okraj hrací plochy nebo další figurka.

1,48 MB | Deskové hry

Spustit Podobné
Hra - Disband
Hra Disband funguje na podobném principu jako kulečník. I zde je vaším úkolem vstřelit do jamek koule z hrací plochy. Zde k tomu ovšem máte pouze jednu vetší kouli, kterou vystřelujete a snažíte se tak dostat kameny do jamek. Máte ovšem pouze několik pokusů a také na to máte omezený časový limit.

0,12 MB | Deskové hry

Spustit Podobné
Hra - Avatar Puzzle
Skládáte rádi puzzle? Potom si možná oblíbíte tuto hru, ve které můžete poskládat několik puzzle s tématem Avatara. Vyberte si obraz, který chcete skládat a pusťte se do toho. Vlevo najdete puzzlíky, které je potřeba seskládat. Mezerníkem je můžete otočit do správné polohy a dosadit je tak na správné místo.

1,10 MB | Deskové hry

Spustit Podobné
Hra - Puzzle Freak
Hledáte oddechovou hru, která vás zabaví na dlouho? Potom vyzkoušejte logickou onlinovku Puzzle Freak. V této hře bude totiž vaším úkolem plnit různé miniúkoly, jako je například skládání puzzle. Tak na nic nečekejte, vyberte si své spoluhráče a pustťe se do hraní.

3,56 MB | Deskové hry

Spustit Podobné
Hra - Crazy Chess
V této hře si zahrajete na šachovnici, ovšem nejedná se o klasické šachy. Hrajete pouze s koněm a vaším úkolem je zabránit přicházejícím pěšákům v tom, aby přešli celou šachovnici. Během hry se vám budou na šachovnici zobrazovat různé bonusy, které byste měli sbírat.

0,86 MB | Deskové hry

Spustit Podobné
Hra - Black Knight
V této hře si zahrajete pouze s jednou šachovou figurkou a to s jezdcem. Ten se může pohybovat na šachovnici pouze do písmene L. Cílem ve hře je dostat koně na označené políčko. Podaří se vám objevit správnou cestu?

0,63 MB | Deskové hry

Spustit Podobné
Hra - Člověče nezlob se
Oblíbená hra Člověče nezlob se, tentokrát v podání online hry. Zahrejte si tuto klasickou hru se svými přáteli a dostaňte do domečku vaše figurky dříve než ostatní. Hru můžete hrát proti počítači i proti svým kamarádům.

0,04 MB | Deskové hry

Spustit Podobné
Hra - Mahjong Tower
Ve hře Mahjong Tower si procvičíte vaše logické myšlení. Cílem hry je dostat všechny kameny z hrací plochy. Dosáhnete toho tak, že bude odebírat dvojice stejných kamenů. Nelze ovšem odebrat všechny stejné dvojice, oba kameny musí mít totiž po stranách volné místo.

0,54 MB | Deskové hry

Spustit Podobné
Hra - Mahjong Fun
Mahjong patří mezi jednu z nejoblíbenější logických her a zde je jedna z herních variant, která funguje na stejném principu. Cílem hry je zbavit se kamenů na herní ploše. Abyste toho dosáhli, musíte označit vždy dva stejné kameny (musí mít ovšem po stranách volný prostor) - tím je odeberete. Pokud si nevíte rady, můžete využít tlačítko Hint, které vám navrhne stejné kameny, které lze…

0,61 MB | Deskové hry

Spustit Podobné
Hra - Flip It
Flip It je velmi zajímavá hra, která dá určitě pořádně zabrat vašim mozkovým buňkám. Ve hře máte pouze jednu sadu čtverců. Všechny kostky v této sadě je potřeba popřevracet tak, aby byly bílé. Nebude to snadné, kostičky se převracejí na bílou jen částečně, takže budete muset vymyslet vhodné řešení, jak obarvení kostiček na bílé dosáhnete.

0,23 MB | Deskové hry

Spustit Podobné
Hra - Clix
Skládání kostek už jste si určitě vyzkoušeli ve hře Tetris. Tato hra je velmi podobná, funguje na stejném principu. Úkolem v této hře je seskládat kostky, které máte k dispozici tak, aby zaplnili určený prostor. Nemusí to být tak snadné, proto máte k dispozici dvě kostičky (Flip a Turn), které kostičky převrátí tak, aby se do obrazce vešli.

0,68 MB | Deskové hry

Spustit Podobné