Hlavolamy a hry online

Hra - UniteSwap
UniteSwap je logická hra, ve které budete mít v každém kole za úkol spojit geometrické útvary stejných barev. Toho docílíte tak, že útvary budete mezi sebou vyměňovat. Vyměnit však můžete jen ty, které mají stejný tvar.

0,29 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Neuroff
V logické hře Neuroff bude vaším úkolem zcela rozpojit elektrické obvody na hrací plochy. Každou část obvodu je potřeba natočit tak, aby nezapadala do okolních částí. Podaří se vám úspěšně vyřešit všechny levely?

0,33 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Quash Board
Cílem logické hry Quash Board je postupně odebírat z hrací plochy všechny kuličky tak, aby na konci zůstala jen jediná. Kuličky můžete z plochy odstranit vzájemným vyrážením. Každý tah si však musíte dobře rozmyslet, abyste se nedostali do slepé uličky.

1,31 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Neuron
Neuron je logická hra, ve které budete mít v každém kole za úkol vytvořit kompletní spojený obvod. Jednotlivé části skládačky musíte proto vhodně natáčet, aby do sebe dokonale zapadly.

0,33 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - FitIt Side
FitIt Side je logická hra, ve které budete mít za úkol naskládat na hrací plochu jednotlivé části skládačky tak, aby vytvořily požadovaný obraz. Zpočátku budou levely jednoduché, avšak obtížnost se bude neustále stupňovat.

0,96 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Doctor Who Dalek Break-out
Doctor Who Dalek Break-out je logická hra na styl Sokobanu, ve které budete muset dostat všechny radioaktivní sudy na vyznačené místo. Sudy můžete posouvat jen tlačením, takže si dávejte pozor, aby vám neuvízly u zdi nebo v rohu.

1,29 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - The Sequence
The Sequence je logická hra, která pořádně potrápí vaše mozkové závity. Vaším úkolem bude v každém kole najít logickou posloupnost a na základě toho uspořádat prvky do jedné řady. Obtížnost se navíc každým kolem stupňuje, takže dokončit všechny levely nebude jednoduché.

1,09 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Stacko
V logické hře Stacko budete mít za úkol ukládat na sebe barevné destičky přesně podle předlohy. Destičky musíte proto postupně posouvat o jeden řádek níže tak, abyste zachovali požadované pořadí. Dokážete si poradit se všemi koly?

3,18 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Power Connection
Power Connection je logická hra, ve které budete mít za úkol spojit žárovky a baterky stejných barev. Při spojování musíte dbát na to, aby se jednotlivé spoje nekřížily a zároveň, abyste zaplnili celou hrací plochu.

1,56 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - 10
10 je logická hra, ve které bude vaším úkolem na hrací ploše vytvořit co nejvíce desítek, případně násobků desítky. Toho docílíte sečtením jednotlivých poliček. Cílem hry je získat co nejvíce bodů.

0,12 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Nambers
Nambers je logická hra, ve které bude vaším úkolem změnit čísla na hrací ploše tak, abyste dostali obrazec, který odpovídá předepsanému vzoru. Čísla můžete měnit pouze v případě, že se vedle sebe nachází takový počet stejných čtverečků s čísly, jaký indikují samotné čísla.

4,14 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Logical Elements
Vaším úkolem v logické hře Logical Elements bude rozsvítit v každém kole všechny diody. Aby se vám to podařilo musíte vhodně aktivovat některé spínače a jiné zas ponechat vypnuté, podle součástek, které se v jednotlivých obvodech nacházejí.

3,06 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - What Do We Do Now?
What Do We Do Now? je logická hra, ve které na vás čekají celkem 4 kola, v nichž si budete muset poradit vždy s jiným hlavolamem. K dispozici nejsou žádné nápovědy, takže je potřeba vystačit si jen s tím, co vidíte na hrací ploše.

0,59 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Twelve O
Vaším úkolem v logické hře Twelve O bude nastavit všechny ručičkové hodiny na dvanáctou. Ručičky sousedících hodin jsou však vzájemně propojeny, takže musíte zapojit všechny mozkové závity, aby se vám jednotlivé levely podařilo vyřešit.

2,27 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Twelve
Twelve je zajímavá logická hra, ve které budete mít za úkol dostat se k číslo 12. Začínat budete od nižších čísel, které můžete spojovat a tím postupovat. Spojit můžete jen vždy pár stejných čísel, přičemž jejich hodnota tak vzroste o jedna.

2,27 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné