Hlavolamy a hry online

Hra - Shape Fit
V logické hře Shape Fit budete mít v každém kole k dispozici několik herních prvků, které musíte správně umístit na hrací plochu a vytvořit tak požadovaný obrazec. Dokážete úspěšně zdolat všechny levely?

1,96 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Quebrix
V logické hře Quebrix bude vaším úkolem složit v každém kole jeden obrázek. Jednotlivé části nemůžete libovolně přesouvat jak v klasickém puzzle, ale jen posouvat v horizontálním či vertikálním směru. Snažte se každý level dokončit na co nejmenší počet tahů.

2,29 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Qink
Qink je logická hra, ve které budete mít za úkol vyplnit co nejvíce stran na kostce a získat tak dostatek bodů. K dispozici budete mít rozličné tvary, které musíte na kostku vhodně skládat. Pokud nějakou stěnu zaplníte úplně, zmizí a vy můžete pokračovat dál.

1,05 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Dupligone
Dupligon je logická hra, ve které bude vaším úkolem vytvářet co nejpřesnější kopie obrázků, které uvidíte. Většinou se bude jednat jen o jednoduché geometrické tvary, přesto vytvořit správnou kopii není až tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát.

1,00 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Project Alnilam
Project Alnilam je zajímavá logická hra, která rozhodně pořádně potrápí vaše mozkové závity. Vaším úkolem bude dostat míček na vyznačené místo na hrací ploše. Na ploše se však budou nacházet i další herní prvky, které vám mohou pomoci či naopak vám budou překážet v cestě.

7,84 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Cubix Mania
Cílem logické hry Cubix Mania je v každém kole získat jednobarevnou hrací plochu. Aby se vám to podařilo, musíte postupně kostky na kráčí ploše otáčet. Kostky však nejdou otáčet jednotlivě, ale vždy ve skupinách podle toho, jak leží vedle sebe.

2,48 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Fufu Vertical
Fufu Vertical je logická hra, ve které budete mít za úkol v každém kole uspořádat barevné příšerky a to tak, aby byly v každém sloupci příšerky stejné barvy. To musíte v každém kole zvládnout jen jediným tahem. Dokážete to?

1,72 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Dungeon Stone
V logické hře Dungeon Stone budete mít za úkol v každém kole odstranit z hrací plochy všechny kuličky. Aby se vám to podařilo musíte spojit alespoň tři stejné barvy, čímž je zároveň necháte zmizet. Situaci vám bude komplikovat fakt, že kuličky můžete na hrací plochu umisťovat jen z jejích krajů.

4,50 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Sokoboom 2
V logické hře Sokoboom 2 na vás čekají desítky rozličných levelů, ve kterých bude vaším úkolem dostat dřevěné bedny na místa označená křížkem. Bedny můžete pouze tlačit, takže si každý tah dobře rozmyslete, abyste se nedostali do slepé uličky.

3,11 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Cheese Hunt 2
Cílem logické hry Cheese Hunt 2 je dostat sýr k myši ukryté ve zdi. K interakci s herními prvky vám pomůže malý kurzor, kterým lze pohybovat se samotným sýrem, ale i s dalšími překážkami.

3,92 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Escape My Puzzle
V logické hře Escape My Puzzle bude vaším úkolem uspořádat čísla podle velikosti. To však nebude vůbec jednoduché, protože čísla se nacházejí v rozích dřevěných beden, které je potřeba otáčet a tím postupně čísla přesunout na správné místo.

0,64 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - The Word Pyramid
Logická hra The Word Pyramid je určena pro opravdové znalce angličtiny. Ve spodním řádku budete mít k dispozici několik písmen, z nichž musíte vytvářet slova a ukládat je tak do připravené pyramidy. Teprve když se vám podaří zaplnit celou pyramidu, můžete postoupit do dalšího kola.

1,22 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Pathologic
V logické hře Pathologic bude vaším cílem posbírat všechny bílé kruhy a tím postoupit do dalšího kola. Aby se vám to podařilo, musíte si trasu dobře naplánovat, protože na žádné políčko nesmíte vstoupit více než jednou.

1,00 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Sokoboom
Přinášíme vám logickou hru Sokoboom, ve které na vás čeká 30 náročných levelů. V každém z nich budete mít za úkol přesunout dřevěné bedny na vyznačená místa a následně se dostat do cílových dveří.

2,36 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Farm It
Cílem hry Farm It je vlastnit na konci hry větší kus pole, než váš soupeř. Během celé hry budete kolem jednotlivých čtverců pole stavět oplocení, přičemž ten, kdo postaví kolem konkrétního čtverečku oplocení jako poslední, ten ho získá. Důležitá je tak zejména správná taktika, zvolená již od samého začátku hry.

1,75 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné