Hlavolamy a hry online

Hra - Canufit
Canufit je logická hra, ve které bude vaším úkolem umístit rozličné písmena do objektů nakreslených na tabuli. Žádné písmeno přitom nesmí přečnívat, ani se jednotlivé písmena nemohou navzájem překrývat. Dokážete zdolat všechny levely?

0,31 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Pic-a-Pix Light 2
Cílem hry Pic-a-Pix Light 2 je postupným vybarvovováním bílých čtverečků vytvořit na hrací ploše obrázek. Kolem hlavní mřížky se nacházejí čísla, která značí počet čtverečků v řádku či sloupci. Kromě toho musíte i respektovat barvu čtverečků, která je označená u čísel.

0,44 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Color Pic-a-Pix Light
Color Pic-a-Pix Light je logická hra, ve které budete mít za úkol postupným vybarvovováním hrací plochy odhalit ukrytý obrázek. Obrázek je možné vytvářet vybarvovováním čtverečků, z nichž je složen. Abyste věděli, který čtvereček vybarvit, po stranách hrací plochy se nachází tabulka s čísly, která značí jejich počet v daném řádku či sloupci.

0,44 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Snazzle
Ve hře Snazzle bude vaším úkolem nasměrovat hada v bludišti tak, aby posbíral všechny bílé kostky. K tomu budete využívat šipky, které je potřeba umístit na správné místo a nasměrovat požadovaným směrem. Ve vyšších levelech navíc přibudou další herní prvky, které vám celou úlohu značně ztíží.

1,08 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Sym a Pix Light
V logické hře Sym a Pix Light bude vaším úkolem v každém kole postupně odhalit schovaný obrázek. Na hrací ploše se nacházejí tečky, kolem kterých musíte postupně vytvářet různé velké symetrické útvary tak, aby se tečka nacházela v jejich přesném středu.

0,44 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - ClickPlay
ClickPlay je perfektní logická hra, ve které na vás čekají desítky logických úkolů a hádanek. V každém kole je potřeba správným rozluštěním úlohy najít černobílou šipku, která vám umožní postup do dalšího kola. Podaří se vám vyluštit všechny úkoly a hru dohrát až dokonce?

0,89 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Mushbits 2
Zahrajte si druhé pokračování logické hry Mushbits a pokuste se v každém kole dostat zajíčky k hřibům stejné barvy. Pohybovat se přitom můžete jen po plošinách příslušné barvy. Dokážete ve všech levelech najít ten správný postup a celou hru tak úspěšně dokončit?

4,98 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Champy Tales: Long Way Home
Champy Tales: Long Way Home je super hra, ve které si můžete pořádně prověřit své logické myšlení a potrápit mozkové závity. V každém kole bude vaším úkolem dostat křečka do domečku, přičemž samotným křečkem nemůžete pohybovat, ale jen trávou a hlínou, na které stojí.

8,12 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Mushbits
Mushbits je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat postavičky k hříbkům příslušné barvy. Každá z postaviček se může pohybovat pouze po plošinách stejné barvy, jako je ona sama. Barva každé plošiny se přitom změní, jakmile po ní projdete.

4,76 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Cube Mayhem
V logické hře Cube Mayhem bude vaším úkolem dopravit bílou kostku skrz hrací plochu až do cíle. Samotnou kostkou však není možné pohybovat, proto musíte na hrací plochu správně rozestavit šipky a další herní prvky, které kostku bezpečně k cíli dovedou.

3,66 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Huebrix
Ve hře Huebrix bude vaším cílem v každém kole zaplnit celou hrací plochu za pomoci barevných kostek. V cestě vám budou stát však různé překážky a značky, které musíte respektovat a pohybovat se pouze povoleným směrem.

8,87 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Mystery IQ Test
Cílem hry Mystery IQ Test je získat co nejvyšší IQ. Celkově na vás čeká 30 různých levelů a tři úrovně obtížnosti. Čím vyšší obtížnost zvolíte, tím máte větší šanci získat dobrý výsledek. Na druhou stranu se vám však odečte hodně bodů za nesprávnou odpověď.

5,64 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Laser Logic
V této logické hře budete mít za úkol zvýraznit barevné objekty za pomoci laserových paprsků. Ty však v každém kole jdou jen určitým směrem, proto je nutné za pomoci několika zrcadel jejich dráhu změnit a dostat je tak k objektům. Obtížnost kol se neustále stupňuje, takže nudit se rozhodně nebudete.

0,02 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Electric Joint
Ve hře Electric Joint bude vaším úkolem pospojovat plusové a minusové znaménka do jednoho uzavřeného obvodu. Znaménka je však možné spojovat jen na střídačku, přičemž musíte dbát nato, aby se vám spoje navzájem nekřížily.

2,45 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Koutack
Koutack je logická hra, jejímž cílem je v každém kole naskládat na vyznačené políčko všechny desky z hrací plochy. Desky je možné na sebe ukládat tak, že kliknete na políčko sousedící s více deskami a ty se na něj následně přesunou. Důležitý je tedy zejména správný postup a dobře zvolená taktika.

1,10 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné