Hlavolamy a hry online

Hra - Pumpkin Remover 2
Odstraňte všechny dýně v této zajímavé logické hře. Ze začátku to bude snadné, protože oranžové dýně jdou odstranit pouhým kliknutím. Horší to bude, až přibudou i černé. Ty musíte dostat pryč z hrací plochy, nebo je zapálit. Navíc budete mít na každý level omezený počet kliknutí.

0,63 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Chromatronix
Chromatronix je zajímavá logická hříčka, ve které bude Vašim úkolem spojit barevné kostky s laserem správné barvy. Ze začátku se může zdát tento úkol snadný, ale postupem levelů už si pěkně zapřemýšlíte. Nejde totiž jen o to úkol splnit, ale také použít co nejméně tahů.

2,83 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Interlocked
Tento hlavolam je jeden z nezajímavějších ale také nejtěžších. V krásné 3D grafice budete rozkládat do sebe zasunuté prvky. Dokážete najít správný způsob, jak je všechny osvobodit?

4,98 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Kerixep
Kerixep je opravdu zajímavá logická hříčka, ve které bude Vašim cílem vždy vybarvit všechny čtverečky. Vybarvovat je budete jen pohybem myší a půjde o to, zvolit takovou cestu, aby Vám žádný bílý nezbyl.

1,60 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Glassez
Glassez je výborná i když docela náročná logická hra, ve které je Vašim úkolem vyplnit jednotlivými kousky celý zadaný obrazec. Ten je ale rozdělen do nepravidelných částí a kousky k Vám přijíždějí postupně, takže musíte dobře plánovat, kam který kousek umístíte, abyste si nechali místo na ty větší nebo komplikovanější. Když pro některý kousek místo nenajdete, můžete jej zahodit, ale přijdete o…

0,13 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Happy Dead Friends
V této hře s opravdu dobrou grafikou na Vás čekají kulaté příšerky v hexagonovém herním poli. Vašim úkolem je přesunout tak, aby se všechny chytily společně za ruce. Problém je, že každá má jiný počet rukou a navíc se Vám do cesty v pozdějších levelech připletou kameny a zaberou cenná pole. Hodnocení potom budete nejen podle toho, jestli úkol splníte, ale i podle toho, kolikrát příšerkami…

5,20 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Inflate Us Bonus Pack
V této logické hře o mnoha levelech, které se budou postupně ztěžovat, budete mít za úkol vystrkat všechny červené kuličky z herního pole. Aby se Vám to povedlo, budou Vám pomáhat zelené kuličky a trojúhelníčky. Vždycky když na některý z tvarů kliknete, změní o něco tvar. Ale pozor, každé kliknutí se počítá a čím méně jich použijete, tím více bodů…

0,01 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Five a Row
Hra Five a Row funguje na základním principu piškvorek, ovšem značně se liší. V této hře nemáte žádného protivníka, vaším úkolem je skládat barevné kostečky tak, aby vytvořili sloupec nebo řadu pěti stejných. Šipkami do stran si určíte polohu, od které barevnou kostičku vystřelíte a šipkou dolů ji pošlete tam kam chcete.

0,10 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Falcon Sudoku
Falcon Sudoku je hezky zpracovaná online hra, která potrápí vaše logické myšlení. Musíte vyplňovat prázdná políčka číslicemi tak, aby jejich součet ve sloupci, řádku i v jednotlivých čtvercích byl 9. Ve hře máte hezky barevně označeno, jakých políček se číslice týká, což vám může pomoct při vyřešení tohoto hlavolamu.

0,12 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Sudoku online
Další z online her, ve které si můžete zahrát sudoku. V této logické hře musíte do políček vyplňovat čísla tak, aby se součet čísel ve sloupci, řádku i uvnitř jednotlivých menších čtverců rovnal 9. Čísla do políček vložíte tak, že vybrané pole označíte a na klávesnici zmáčknete číslo, které tam chcete vložit.

0,39 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Picpie Puzzler
Zahrajte si toto jednoduché skládání puzzle. Vybírejte tvary a skládejte je tak, aby vytvořili správný obrazec. Hru můžete hrát v několika herních módech. Postupně se dostáváte do dalších levelů, ve kterých je obtížnost vyšší.

2,73 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Black Knight
V této hře si zahrajete pouze s jednou šachovou figurkou a to s jezdcem. Ten se může pohybovat na šachovnici pouze do písmene L. Cílem ve hře je dostat koně na označené políčko. Podaří se vám objevit správnou cestu?

0,63 MB | Deskové hry

Spustit Podobné
Hra - The Shell Game
Tato hra funguje na stejném principu jako Skořápky. Ve hře jsou čtyři stejné mušle, ovšem pod jednou je ukryta kulička. Na začátku hry se dozvíte, kam se kulička umístí. Poté se ovšem mušle zamíchají a vy musíte sledovat, která je ta kuličkou. Po zamíchání musíte určit správnou pozici kuličky. Pokud uhádnete, vyhráváte, v opačném případě přijdete o vaši…

0,64 MB | Skryté předměty

Spustit Podobné
Hra - Number Ninjas
Tato zajímavá logická adventura vás zavede do světa čísel, kde budete muset překonávat nejrůznější překážky a řešit matematické úlohy. Se svým číslem procházíte levely a díky počtům se zbavujete nepřátel. K úspěšnému dokončení hry budete muset sledovat nápovědy u jednotlivých číslic, díky kterým bude moci vyřešit všechny úkoly.

1,97 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné
Hra - Aztec Mahjong
Pokud patříte mezi ty, kteří Mahjong ještě neznají, doporučujeme vám zahrát si tuto hru, ve které se můžete princip této logické hry naučit od základů. Cílem hry je odebrat všechny kameny z hrací plochy. Toho dosáhnete tak, že označíte dva stejné kameny. Ty ovšem musí mít po stranách místo. V prvních kolech je to snadné, ovšem postupně se obtížnost zvyšuje.

4,97 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné