Hry s hledáním předmětů a rozdílů

Hra - My Grandmas Pets
My Grandmas Pets je zajímavá hra, ve které bude vaším úkolem najít všechny ztracené objekty na zahradě. Předměty jsou často dobře ukryté, takže najít jejich nebude jednoduché. Pokud si nebudete vědět rady, můžete využít nápovědu.

6,70 MB | Hry s hledáním

Spustit Podobné
Hra - Springfield Farm Episode1: Back to the Roots
Springfield Farm Episode1: Back to the Roots je zajímavá hra, ve které budete mít za úkol hledat na farmě ztracené předměty. Za každý nalezený předmět získáte peníze, které můžete použít k nákupu nápověd či dalších zajímavých předmětů.

7,83 MB | Hry s hledáním

Spustit Podobné
Hra - Mahayana Temple
Ve hře Mahayana Temple budete mít za úkol najít všechny ztracené předměty a získat tak peníze na zařízení, které chcete koupit do starověkého chrámu. Předměty jsou často dobře ukryté, takže pokud si nebudete vědět rady, můžete využít nápovědu.

7,43 MB | Hry s hledáním

Spustit Podobné
Hra - The Unusual Suspect
V adventuře The Unusual Suspect se stanete detektivem, který má za úkol vyřešit náročný případ. Aby se vám to podařilo, musíte nasbírat dostatek stop. V každém kole tak budete muset najít ve velkém nepořádku rozličné předměty, které vás posunou dál.

6,68 MB | Hry s hledáním

Spustit Podobné
Hra - Circus Romance
Ve hře Circus Romance se vydáte do cirkusu, kde budete mít za úkol najít ztracené předměty. Ty se ukrývají na různých místech, takže najít jejich nebude jednoduché. Naštěstí budete mít k dispozici hned několik nápověd, které vám pomohou.

7,83 MB | Hry s hledáním

Spustit Podobné
Hra - Fairy Tale Land
Fairy Tale Land je logická hra, ve které bude vaším úkolem hledat v obrovském zábavním parku rozličné pohádkové bytosti. Důležitá je přitom dobrá znalost angličtiny, protože jména bytostí se vám budou zobrazovat právě v tomto jazyce.

4,32 MB | Hry s hledáním

Spustit Podobné
Hra - Lost Teddy Bear
Lost Teddy Bear je logická hra, ve které se stanete detektivem. Vaším úkolem bude najít ztraceného plyšového medvídka. Aby se vám to podařilo, musíte v každém kole najít všechny důkazní předměty. Na hledání máte přitom vždy omezený čas.

3,63 MB | Hry s hledáním

Spustit Podobné
Hra - Where is my left sock?
Where is my left sock? je logická postřehová hra, ve které bude vaším úkolem najít ztracenou ponožku z páru. V rohu se vám bude zobrazovat předloha, kterou máte najít. Snažte se hledat co nejrychleji, abyste získali dobré skóre.

2,06 MB | Hry s hledáním

Spustit Podobné
Hra - 4 Differences
4 Differences je realisticky zpracovaná hra, ve které bude vaším úkolem hledat rozdíly mezi obrázky. V každém kole se vám zobrazí téměř identická dvojice fotek a vy musíte najít přesně čtyři maličkosti, ve kterých se fotky neshodují.

5,72 MB | Hry s hledáním

Spustit Podobné
Hra - Japanese Snacks Match
Japanese Snacks Match je netradiční pexeso, ve kterém budete připravovat jídlo. Jednotlivé ingredience získáte právě odkrýváním kartiček a hledáním stejných dvojic. Na přípravu celého jídla a tedy nalezení všech dvojic máte dost omezený časový limit, takže musíte být opravdu rychlí ;)

0,85 MB | Hry s hledáním

Spustit Podobné
Hra - Follow Your Dream
Tato super hra prověří Váš postřeh i to, jak umíte hledat. V každém kole totiž budete muset v časovém limitu najít všechny zadané věci, které se hlavní hrdince ztratily v neuspořádaných místnostech. Dobře vše prohledejte a neklikejte zbytečně na jiné předměty.

2,26 MB | Hry s hledáním

Spustit Podobné
Hra - Harry Quantum
Harry Quantum je jeden z nejlepších detektivů ve městě a právě dostal do rukou další záhadu, kterou musí objasnit. Sbírejte stopy i věci které by se mohly v budoucnu hodit a vyrazte do terénu v této povedené adventuře.

4,93 MB | Hry s hledáním

Spustit Podobné
Hra - Lovec sladkostí
Nejen milovníci sladkostí si jistě užijí tuto pěknou hru ve které budete po celém domě hledat jednotlivé dobroty. Lízátka, čokolády, zmrzliny, bombóny a další pochoutky můžou být opravu dobře utajené v různých skřínkách, pod polštáři, pod kobercem... Tak s chutí do hledání.

2,89 MB | Hry s hledáním

Spustit Podobné
Hra - Fishdom H2O - Hidden Odyssey
Najděte co nejvíce zadaných předmětů ukrytých mezi nejrůznějšími věcmi na dně oceánu. Vaše snaha bude oceněna penězi, které pak můžete použít na zařízení vlastního akvária.

4,26 MB | Hry s hledáním

Spustit Podobné
Hra - Monster High Hidden Numbers
Tato hra se bude jistě líbit hlavně všem příznivcům seriálu Monster High. Na obrázku s jeho hlavními hrdiny pak budete hledat ukrytá čísla. K dispozici budete mít lupu, s níž můžete pátrat v oblečení, vlasech a všech ostatních místech, co Vás jen napadnou. Za každé nalezené číslo dostanete body a pokud se spletete (kliknete tam, kde žádné číslo není) body se naopak odečtou. Svůj postřeh si můžete…

3,33 MB | Hry s hledáním

Spustit Podobné