Karetní hry zdarma online

Hra - Hearts Card
Hearts Card je karetní hra, ve které si můžete zahrát online známou windows hru Srdce. Vaším úkolem bude vykládat na stůl karty příslušné barvy a znaku tak, abyste se zbavili všech srdcí a získal jejich některý z vašich soupeřů. Ten kdo vyloží nejvyšší kartu bere celou hromadu.

2,86 MB | Karetní hry

Spustit Podobné
Hra - 1 Suit Spider Solitaire
Pokud máte rádi karetní hry zahrajte si 1 Suit Spider Solitaire. Vaším úkolem odstranit z hrací plochy všechny karty. Abyste mohli otočit všechny karty, musíte je různé mezi hromádku přesouvat a to tak, aby vždy byla karta s nižší hodnotou navrchu.

0,13 MB | Karetní hry

Spustit Podobné
Hra - Pyramid Solitaire Ancient Egypt
V karetní hře Pyramid Solitaire Ancient Egypt bude vaším úkolem odstranit postupně z hrací plochy celou hromádku karet. Karty je možné odstraňovat po dvojicích, avšak pouze v případě, že součet hodnot této dvojice je přesně 13 bodů.

1,16 MB | Karetní hry

Spustit Podobné
Hra - Cardmania Pyramid Solitaire
V karetní hře Cardmania Pyramid Solitaire bude vaším cílem zbavit se všech karet na hrací ploše. Karty můžete odstraňovat po dvojicích, tak aby se součet na těchto kartách rovnal přesně 13 bodům. Všechny karty mají vepsány bodovou hodnotu kromě esa, J, Q a K, které jsou za jeden, 11, 12 a 13 bodů.

1,43 MB | Karetní hry

Spustit Podobné
Hra - Solitaire
Karetní hru Solitaire určitě zná každý. Nyní máte možnost zahrát si ji v pěkném farmářském prostředí. Na výběr budete mít dvě obtížnosti normal a hard, přičemž ta druhá je jen pro opravdové nadšence.

0,88 MB | Solitaire hry

Spustit Podobné
Hra - 101 Dalmatins
Je tady vynikající karetní hra inspirovaná filmem 101 dalmatinů. Vašim cílem bude zbavit se všech Vašich karet dříve než protihráč (počítač). Karet se zbavujete tak, že je přihazujete na dvě hromádky uprostřed. Jedinou, ale důležitou podmínkou je to, aby hodnota karty navazovala na tu na odhazovacím balíčku a byla tedy o jedno vyšší nebo nižší.

2,00 MB | Karetní hry

Spustit Podobné
Hra - Bird Pax
Bird Pax je opravdu vynikající karetní hra, ve které se postavíte proti počítači. Půjde vždy o to vyložit kartu s vyšší hodnotou než protihráč. Pokud se Vám podaří vyhodit kartu stejné barvy, jedná se PAX, přihazují se další tři karty a výsledek se hodnotí podle poslední přihozené. Hráč s vyšší hodnotou bere karty na stole a ten s více kartami vítězí.

3,70 MB | Karetní hry

Spustit Podobné
Hra - Golf Solitaire First Love
Na pozadí této karetní hry pro jednoho je mladý zamilovaný pár. Vy budete mít za úkol skládat karty na sebe tak, aby v herním poli žádná karta nezůstala a stihli jste to v časovém limitu. Odebírat ale můžete jen karty, které jsou vždy o jedno větší nebo menší.

0,95 MB | Solitaire hry

Spustit Podobné
Hra - Speed
V této karetní hře, která Vás určitě chytne, budete hrát proti počítači. V různých stupních obtížnosti se budete muset zbavit všech svých karet dříve než on. A to tak, že je odhodíte na dvě prostřední karty.Odhozené karty musejí být vždy jen o 1 vetší, nebo menší, než ty uprostřed. Ale pozor, hra není na kola. Jde i o rychlost, takže Vás může počítač předběhnout a pokazit Vám tak vymyšlený…

0,24 MB | Karetní hry

Spustit Podobné
Hra - Tri Peak Solitaire
Tri Peak Solitaire je tato oblíbená karetní hra, ale v netradiční podobě. Nebudete karty jen dávat na sebe, ale budete se jich muset přímo zbavit tak, že je odložíte na odkládací balíček vždy na hodnotu o jednu vyšší, nebo nižší. Přitom nezáleží na barvě, ale čistě jen na hodnotě. Karty jsou také netradičně poskládány a to do tří pyramid. Musíte tedy začít s odstraněním spodních…

0,37 MB | Karetní hry

Spustit Podobné
Hra - Flower Garden Patience
Flower Garden Patience je hra, která funguje na principu Solitaire. V řadách máte karty, které je potřeba naskládat do pravého sloupce podle barev od esa až po krále. Abyste je tam mohli umístit, je potřeba si je nejprve přeskládat ve svislých sloupcích. Není to ovšem tak snadné, karty můžete skládat pouze na kartu s vyšší hodnotou. Výhodou je to, že není rozhodující barva…

0,21 MB | Solitaire hry

Spustit Podobné
Hra - Governor of Poker 2
Jedna z nejpovedenějších karetních her na našem webu. V této hře se dostanete na divoký západ, kde musíte porážet jednotlivé nepřátele v karetních soubojích. Hraje se verze pokeru - Texas Hold'em. Vyberte si městečko, ve které budete hrát a začněte budovat vaši kariéru pokerového hráče.

10,77 MB | Karetní hry

Spustit Podobné
Hra - Card Clash
Karetní hra, kterou v Česku můžeme znát také pod názvem Válka. Vyberete si soupeř a karty se kterými budete hrát a poté jen předkládáte karty, které máte v balíčku. Ten kdo má vyšší kartu, bere obě. Pokud se střetnou dvě karty stejné hodnoty, naskládají se další 4 a poslední dvě jsou rozhodující. Cílem hry je obrat soupeře o všechny jeho karty.

0,55 MB | Karetní hry

Spustit Podobné
Hra - Coy Card
Zajímavá oddechová karetní hra, ve které je vaším úkolem dávat dohromady karty, na kterých jsou vyobrazeny stejné tvary. Ze začátku je hra snadná, objevuje se zde pouze několik tvarů, postupem času jsou ovšem karty různorodější a tak musíte přemýšlet, které dvě karty spojíte, aby se vám uvolnil potřebný prostor.

0,69 MB | Karetní hry

Spustit Podobné
Hra - Card Combinations
Další zajímavá karetní hra, ve které tentokrát pokládáte karty tak, aby tvořili postupku nebo jste měli alespoň tři karty stejné hodnoty vedle sebe. Pokud se vám to podaří, získáváte body a uvolní se vám prostor pro další karty.

0,58 MB | Karetní hry

Spustit Podobné