Kulečník hry online zdarma

Hra - Powerpool Frenzy
Zahrajte si super kulečník ve hře Powerpool Frenzy. Oproti ostatním verzím kulečníku na Vás tentokrát čeká množství vylepšení a speciálních funkcí, které dělají hru ještě zábavnější. Na každé kolo máte omezený časový limit a počítá se konečný počet bodů.

1,00 MB | Kulečník

Spustit Podobné
Hra - Deluxe Pool
Je tady další super kulečníková hra pro všechny, kdo si rádi vezmou do ruky tágo a zkusí poslat pomocí bílé koule barevné do děr. Odhadněte správně úhel šťouchu i jeho intenzitu a jistě budete budete úspěšní. Hrát můžete sami, nebo proti kamarádovi.

0,78 MB | Kulečník

Spustit Podobné
Hra - Snooker
Zběhlí hráči jistě vědí, že Snooker je další výbornou kulečníkovou hrou. Tentokrát si ji můžete užít v on-line podobě. V každém levelu dostanete úkol potopit určitý počet konkrétních koulí a časový limit. Podle toho, jak se Vám podaří úkol splnit, budete bodově ohodnoceni.

0,38 MB | Kulečník

Spustit Podobné
Hra - Power Pool 2
Pro všechny milovníky kulečníku, je tady bezvadná hra, ve které si budete připadat, jako byste reálně hráli. Tágo ovládáte myší a po kliknutí na bílou kouli určíte směr a intenzitou šťouchnutí. Zkuste dostat všechny koule do děr na co nejméně pokusů!

0,97 MB | Kulečník

Spustit Podobné
Hra - Disband
Hra Disband funguje na podobném principu jako kulečník. I zde je vaším úkolem vstřelit do jamek koule z hrací plochy. Zde k tomu ovšem máte pouze jednu vetší kouli, kterou vystřelujete a snažíte se tak dostat kameny do jamek. Máte ovšem pouze několik pokusů a také na to máte omezený časový limit.

0,12 MB | Deskové hry

Spustit Podobné
Hra - Mission 9 ball
Hra Mission 9 ball je určena pro všechny, kteří mají rádi kulečník. V této hře totiž plníte zadané úkoly, které většinou zahrnují šťouchnutí koule do správné jamky. Hra má množství levelů, ve kterých musíte plnit určené cíle.

0,45 MB | Kulečník

Spustit Podobné