Nejlepší logické adventury online zdarma

Hra - Lonely Escape
Lonely Escape je zajímavá logická adventura, ve které se budete muset dostat z okolí zámku, kde jste zůstali uvězněn. Aby se vám to podařilo, vhodně využijte všechny předměty, které v okolí najdete. Poradit si budete muset i s různými logickými hádankami.

6,70 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Firefighter Escape
V adventuře Firefighter Escape se ocitnete na hasičské základně, kde začalo hořet. Najděte způsob, jak plamen uhasit a dostat se pryč. Využít k tomu můžete hasičské vybavení a různé předměty, které se nacházejí ve vašem okolí.

7,85 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Escape From War Headquarters
Escape From War Headquarters je logická adventura, ve které se ocitnete uvězněn na vojenské základně. Aby jste se odsud dokázali dostat pryč, budete muset najít různé předměty, které vám v útěku pomohou. Kromě toho se snažte věci mezi sebou různě kombinovat a spojovat.

1,36 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Crazy Mom
Crazy Mom je logická adventura, ve které budete mít za úkol pomoci hlavní hrdince zorganizovat narozeninovou oslavu. Vydejte se do města a pokuste se sehnat všechny potřebné věci. Přitom si budete muset poradit s různými překážkami a vyřešit různé logické hádanky.

10,23 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Escape the Bathroom
V logické adventuře Escape the Bathroom bude vaším úkolem dostat se pryč z koupelny, jejíž dveře jsou zabezpečeny laserového paprsku. Pořádně prohledejte celou místnost a pokuste se najít předměty, které by vám mohly být užitečné. Zároveň si všímejte i různých symbolů a znaků, které vám mohou pomoci rozluštit některé hádanky.

0,72 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Black and White Escape - Castle
V logické adventuře Black and White Escape - Castle bude vaším úkolem dostat se pryč ze zámku, kde jste zůstali uvězněn. Ve vašem okolí se bude nacházet několik předmětů, které musíte vhodně využít nebo použít jako indicii k vyřešení logických hádanek.

0,67 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Cube Escape: Theater
V logické adventuře Cube Escape: Theater zůstanete s hlavním hrdinou uvězněn v divadle, odkud se musíte dostat. Využít přitom můžete předměty, které najdete v svém okolí. Poradit si budete muset i s několika logickými hádankami a úkoly.

13,32 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Black and White Escape Office
Black and White Escape Office je logická adventura, ve které se musíte dostat pryč z kanceláře. Všechny dveře jsou zamčené, takže musíte prohledat celou místnost a najít předměty, které by vám mohly v útěku pomoci. Přitom si budete muset poradit i s několika logickými hádankami a úkoly.

0,53 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Toms Cruise
V logické adventuře Toms Cruise bude vaším úkolem pomoci hlavnímu hrdinovi jménem Tom dostat se ven z hotelového pokoje, kde zůstal zamčený. Kromě toho mu pomozte najít i jeho ženu a ztracenou peněženku. Při zdolávání překážek vám pomohou věci, které najdete v okolí.

5,40 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Abducted
Abducted je logická adventura, ve které budete mít za úkol dostat se ven ze staré opuštěné budovy. Prohledejte všechny místnosti a najděte předměty a indicie, který by vám v útěku mohly pomoci. Podaří se vám vyřešit všechny logické hádanky a z budovy uprchnout?

7,65 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Smells Like Art
Smells Like Art je zábavná logická adventura, ve které budou doprovázet hlavního hrdiny městem a pomáhat mu zdolávat různé překážky. Sbírejte především předměty, které najdete a snažte se je vhodně využít. Kromě toho nezapomeňte i konverzovat s lidmi, kteří vám mohou pomoci.

12,87 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Tammy Jo Superstar
Tammy Jo Superstar je logická adventura, ve které budete pomáhat hlavní hrdince uklízečce splnit si svůj sen - stát se slavnou zpěvačkou. Aby se vám to podařilo, musíte navázat kontakt s lidmi ve vašem okolí a vyřešit různé problémy, které na vás čekají.

12,02 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Sinbad’s Journey
Sinbad 's Journey je logická adventura, ve které bude vaším úkolem dostat se pryč z ostrova, na kterém jste uvízli. Pokuste se využít pomoc místních obyvatel a poraďte si se všemi překážkami a hádankami, které zde na vás čekají.

9,38 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Katja Escape 2
Katja Escape 2 je druhý díl logické adventury, ve které opět budete muset pomoci hlavní hrdince dostat se ven na svobodu. Pořádně se porozhlédněte po okolí a posbírejte všechny věci, které by mohly být užitečné. Také si budete muset poradit i s několika logickými hádankami.

6,51 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Katjas Escape
V logické adventuře Katja Escape bude vaším úkolem pomoci hlavní hrdince dostat se ven z hrobky, kde zůstala uvězněna. Cesta ke svobodě je nejen plná překážek, ale i hádanek a úkolů, které pořádně prověří vaše logické myšlení.

5,01 MB | Logické adventury

Spustit Podobné