Nejlepší logické adventury online zdarma

Hra - Brother
Brother je zajímavá logická adventura, ve které bude vaším úkolem pomoci hlavnímu hrdinovi zachránit jeho bratrům, které unesla vichřice. Do doby než se k ním dostanete, budete si muset poradit s různými logickými hádankami a úkoly.

1,61 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - We Are Friends
We Are Friends je logická adventura, ve které bude vaším úkolem pomoci třem kamarádem dostat se ven ze staré budovy plné různých překážek a nástrah. Aby se vám to podařilo, musí kamaráde navzájem spolupracovat.

2,61 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Mimou Escape 2
Mimou Escape je zábavná adventura, ve které musíte pomoci kočce uvězněné v pračce dostat se ven na svobodu. Využít k tomu můžete jen předměty, které v pračce najdete. Důležité je tak vše důkladně prohlédnout a předměty správně použít.

2,28 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Tripping Hard
Tripping Hard je logická adventura, ve které bude vaším dostat hlavního hrdinu ven ze začarovaného lesa. Po cestě však na vás bude čekat množství překážek, které je potřeba zdolat tak, že vyřešíte jednu z logických hádanek.

27,81 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Back in Time 2
Back in Time 2 je druhé pokračování perfektní logické adventury, ve které se s hlavním hrdinou vydáte opět na cestu v čase. Tentokrát se vydáte do 90. let, kde budete muset opět sbírat různé předměty, které vám pomohou vyřešit náročné úkoly a hádanky.

5,60 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Ant Hill Trap
V logické adventuře Ant Hill Trap budete pomáhat ztracenému mravenci uprchnout z jeho obydlí, které postupně zaplavuje voda. Abyste našli cestu ven, budete muset vyřešit mnohé logické hádanky a úkoly. Také musíte sbírat různé předměty, které je následně nutné vhodně použít.

3,65 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Adam and Eve 2
Adam and Eve 2 je pokračování logické adventury, ve které budete doprovázet Adama na jeho cestě pravěkým světem. Během této cesty se budete muset vypořádat s různými překážkami a protivníky správným používáním okolních předmětů.

2,70 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Lab Mouse Escape
Cílem logické adventury Lab Mouse Escape je dostat malou myšku z experimentální laboratoře. Na začátku hry se musíte za pomoci okolních předmětů dostat z klece a následně překonat i další překážky, které vám stojí v cestě za svobodou.

2,14 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Hippo the Brave Knight
Pomozte hrochovi v adventuře Hippo the Brave Knight zachránit království a najit pět králů i s jejich korunami. Čeká na vás dobrodružná cesta, během níž je potřeba zdolat mnoho různých překážek a vyřešit nejednu logickou hádanku.

4,77 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Pharaoh's Break Out
Pharaohs Break Out je zábavná adventura. ve které budete mít za úkol pomoci faraónovi uprchnout z nákupního centra. Během útěku se musíte maskovat a vyřešit několik logických hádanek, které vám zajistí další postup.

2,05 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Raven Crime
V adventuře Raven Crime se stanete detektivem, který dostal za úkol vyřešit vraždu mladé ženy. Abyste mohli postupně odhalit všechny stopy a vypátrat pachatele, musíte sbírat důkazy, které najdete a také vyslechnout všechny svědky, kteří by mohli mít užitečné informace.

10,78 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Deeper Sleeper
Deeper Sleeper je strašidelná hra, ve které se ocitnete v podivné noční moře hlavního hrdiny. Zároveň budete uvězněn v knihovně, s jejíž musíte najít cestu ven. Přitom se snažte rozluštit záhadu, která stojí za vznikem vašich nepříjemných snů.

12,48 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - BNKR
Přeneste se do zničeného světa bez lidí, ve kterém jedinými inteligentní tvory jsou roboti v adventuře BNKR. Hrát budete za jednoho z nich, přičemž vaším úkolem bude najít použitelný zdroj energie a zároveň vyřešit několik podivných záhad.

9,48 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Back in Time
V adventuře Back in Time se vžijete do role hlavního hrdiny, který sestrojil stroj času a omylem se přenesl do minulosti. Abyste ho mohli vrátit zpět musíte vyřešit množství logických hádanek a drobných hlavolamů.

3,73 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Raccoon's Towel
Raccoon 's Towel je zábavná logická hra, ve které budete doprovázet mývala na jeho dlouhé cestě. Vaším úkolem bude získat zpět ručník, který vám vzal farmář. Cesta je však plná překážek, které můžete zdolat jen za pomoci logického myšlení.

5,21 MB | Logické adventury

Spustit Podobné