Nejlepší logické adventury online zdarma

Hra - Escape The Wrestling Ring
Cílem adventury Escape The Wrestling Ring je dostat se ven z uzamčeného ringu. Předtím než najdete klíč, budete muset pořádně prozkoumat celé okolí a vhodně využít věci, co najdete. Kromě toho je potřeba vyřeší i několik zapeklitých problémů a překážek.

0,71 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Capn Marcelas Winter Wonderland
Capn Marcelas Winter Wonderland je skvělá logická adventura, ve které budete mít za úkol pomoci mladé pirátky. Ta dostala důležitou zásilku, avšak nemůže se k ní dostat, protože klíč od schránky uvízl v ledu. Dokážete ho odtud dostat?

10,62 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Can You Escape Love
Can You Escape Love je netradiční logická adventura, ve které budete mít za úkol zastavit šílenou ovci. Aby se vám to podařilo, musíte vyřešit různé postřehovky úkoly a logické hádanky. Také hledejte a vhodně využívejte předměty kolem vás.

2,60 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Zombie Society 2
Ve druhém díly adventury Zombie Society 2 se opět vydáte do městečka plného zombie, abyste sledovali jejich příběhy. Během konverzaci můžete vstupovat do děje vybráním různých odpovědí.

10,20 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Zombie Society
Zombie Society je adventura, ve které budete sledovat příběh zombie žijících v malém městečku. Příběh je celý v angličtině, takže její znalost je nezbytná. Kromě toho můžete i zasahovat do děje vybráním různých odpovědí jednotlivých charakterů.

13,06 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Where is 2016?
V logické adventuře Where is 2016? se vydáte hledat nový rok 2016. Aby se vám to podařilo, musíte najít různé páčky a tlačítka, které vám otevřou zamčené dveře. Hledané prvky jsou často dobře ukryté, takže musíte být opravdu pozorný.

17,03 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - The Hunt
The Hunt je logická adventura, ve které se vydáte na lov záhadného tvora, který se ukrývá hluboko v lese. Než se k němu dostanete budete muset překonat různé překážky a nástrahy. V tom vám mohou pomoci předměty, které najdete v okolí.

18,68 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Quotidian
Quotidian je zajímavá logická adventura, která vám ukáže co se stane, když spadnete do denní rutiny. Vaším úkolem bude doprovázet hlavního hrdiny během jeho každodenních činností a sledovat přitom jak se okolní svět postupně mění.

4,44 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Piece of Princess Cake
V adventuře Piece of Princess Cake budete pomáhat vikingovi sehnat kousek koláče pro princeznu. Než se vám to podaří, budete muset zdolat mnohé překážky a problémy. Pomáhat vám v tom budou rozličné předměty, které během své cesty najdete.

10,21 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - David and Keithan
David and Keithan je zábavná logická adventura, ve které budete pomáhat dvěma kamarádům rozluštit záhadu starého majáku. Aby bylo vaše vyšetřování úspěšné, musíte si poradit s mnoha překážkami, v čem vám pomohou nalezené předměty.

14,02 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Dakota Winchester's Adventures 3
Dakota Winchester 's Adventures 3 je třetí díl skvělé logické adventury, ve které se tentokrát s hlavním hrdinou ocitnete v podzemí. Pokuste se odtud dostat jen za pomocí předmětů, které nájdte. Dokážete to?

9,66 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Forgotten Hill: Fall
Forgotten Hill: Fall je temná adventura. ve které se musíte dostat ven z temné místnosti plné podivných rekvizit. Sbírejte předměty, které najdete a vyřešte všechny tajné šifry, které vám pomohou dostat se dál přes překážky.

6,96 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Cube Escape: Birthday
Zahrajte si další díl logické adventury s názvem Cube Escape: Birthday, ve které budete muset tentokrát vyřešit záhadu v domě během vašich narozenin a zároveň se dostat ven. Pomáhat vám přitom budou předměty, které v okolí najdete a které je nutné vhodně využít.

9,30 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - The Curse of the Mushroom King
The Curse of the Mushroom King je zajímavá logická adventura, ve které budete muset pomoci vikingovi splnit nelehký úkol. Aby se vám to podařilo, musíte se vydat do vesnice, kde najdete množství lidí, kteří vám mohou pomoci. Kromě toho nezapomeňte sbírat předměty, které ve svém okolí najdete.

8,24 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Roch Archnev Island
Roch Archnev Island je logický adventura, ve které se vydáte na daleký francouzský ostrov, abyste odhalili tajemství, které vám zanechal váš dědeček. Hledejte stopy, povídejte si s lidmi, řešte logická hádanky a pokuste se tajemství rozluštit.

30,49 MB | Logické adventury

Spustit Podobné