Nejlepší logické adventury online zdarma

Hra - Chaos Christmas
Chaos Christmas je netradiční adventura, ve které můžete sledovat zajímavý příběh mladé dívky. Kromě toho jí budete v důležitých životních událostech pomáhat rozhodnout se správně. Pokud zvolíte špatnou možnost, můžete se k rozhodnutí později vrátit a změnit ho.

10,10 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Escapte the Car HD
Escape the Car HD je logická adventura, ve které budete mít za úkol dostat se ven z auta, ve kterém jste zůstali uvězněn. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně využívat rozličné předměty, které v auta najdete. Nalezené předměty můžete navíc mezi sebou spojovat a tím vytvořit nové nebo jim přidat novou funkci.

11,45 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - E.T. Escapes Time Trouble
V logické adventuře E.T. Escapes Time Trouble budete pomáhat hlavnímu hrdinovi řešit různé logické hádanky a úkoly. Na začátku musíte vyřešit úkol s Rubikovy kostky. Po jejím splnění se vám otevře teleport, který vás zavede do úplně jiného světa.

15,70 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Trollface Quest 13
V logické adventuře Trollface Quest 13 musíte pomoci hlavnímu hrdinovi vyřešit různé úkoly. V každém kole čeká na vás jiný problém, který můžete překonat pouze za pomoci logického myšlení a vhodnou interakcí s herními prvky.

7,95 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Submachine 10: the Exit
Submachine 10: the Exit je logická adventura, ve které se vydáte do temného podzemí plného podivných strojů. Vaším jediným úkolem bude najít cestu ven. Aby se vám to podařilo, budete muset zdolat množství překážek a poradit si s různými logickými úkoly.

30,42 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - The Gatekeeper
The Gatekeeper je logická adventura, ve které musíte pomoci hlavnímu hrdinovi uzavřít brány samotného pekla. Než se vám to podaří, budete si muset poradit s mnoha překážkami. Pomoci vám přitom mohou předměty, které najdete ve svém okolí.

| Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Santa Claus Saw Game
Santa Claus Saw Game je zajímavá logická adventura, ve které budete pomáhat Santa Clausovi dostat se z domu, ve kterém zůstal uvězněn. Po cestě však natrefíte na množství překážek a nástraj, které můžete zdolat pouze vhodnou interakcí s okolními prvky.

4,08 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Monster Love
V adventuře Monster Love budete hrát za postavičku Frankensteina, který se chystá pozvat na rande pěknou upírku. Upírka však s vámi půjde, jen pokud jí seženete nějakou sladkost. To však nebude tak jednoduché, jak se může na první pohled zdát.

11,33 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - A Christmas Blackout
A Christmas Blackout je logická adventura, ve které budete muset pomoci hlavnímu hrdinovi opravit výpadek proudu. Sbírejte předměty, které najdete, vhodně je využijte a také si poraďte s několika logickými úkoly a hádankami.

8,79 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Sneaky Mars Mission 6
V dalším díly logické adventury Sneaky Mars Mission 6 se na palubě lodi mířící na Mars setkáte se starým pánem, který má pro vás rozličné úkoly. Pořádně prozkoumejte své okolí, najděte potřebné předměty a pokuste se vyřešit všechny logické hádanky.

3,23 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Sneaky Mars Mission 5
V logické adventuře Sneaky Mars Mission 5 se ocitnete v lodi mířící na Mars. Před vámi stojí množství překážek a nesnadných úkolů, které musíte překonat a vyřešit. Pomoci vám přitom mohou předměty, které najdete ve svém okolí.

3,15 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Sneaky Mars Mission 3
Sneaky Mars Mission 2 je logická adventura, ve které budete mít za úkol vyrišeiť různé logické hádanky a úkoly v lodi mířící na Mars. Rozhlédněte se po okolí, posbírejte všechny užitečné předměty a v pravý čas jejich vhodně využijte.

3,01 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Breaking the Bank
Breaking the Bank je krátká logická adventura, ve které musíte pomoci hlavnímu hrdinovi najít způsob, jak se vloupat do banky. K dispozici máte 6 možností. Vyzkoušejte všechny a najděte tu jedinou správnou, která vás do banky dostane.

3,14 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - 3 Pandas in Fantasy
3 Pandas in Fantasy je logická hra, ve které se se třemi pandami vydáte na dobrodružnou cestu skrz pohádkový svět. Na začátku hry budete muset pandy osvobodit ze zajetí a následně překonat mnohé překážky a nástrahy.

12,26 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Sofu Cafe
Sofu Cafe je podivná logická adventura, ve které budete mít za úkol vyřešit různé hádanky a logické úkoly. Nacházet se budete v restauraci plné podivných asijských mužů. Pokuste se rozluštit záhadu, která se zde skrývá.

0,74 MB | Logické adventury

Spustit Podobné