Nejlepší logické adventury online zdarma

Hra - Sneaky Mars Mission 2
Sneaky Mars Mission 2 je logická adventura, ve které bude vaším úkolem dostat se pryč z kosmické lodi letící na Mars. K útěku budete potřebovat překonat různé zamčené dveře. V tom vám mohou pomoci rozličné indicií a předměty, které na lodi najdete.

3,01 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Old City Escape
Old City Escape je logická adventura, ve které budete muset najít cestu ven ze starého vězení. Abyste si dokázali poradit se všemi nástrahami, musíte sbírat a využívat předměty, které najdete. Podaří se vám dostat ven?

9,63 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Mogo-Mogo
Mogo Mogo-je netradiční logická adventura, ve které se s hlavním hrdinou musíte dostat přes podivný svět plný nejrůznějších nástrah. V jednotlivých scénách musíte vyřešit vždy nějakou roli či hádanku, které vám otevře dveře či vám umožní dostat se dál.

10,41 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Little Romeo Adventure
Little Romeo Adventure je logická adventura, ve které budete muset pomoci chlapci jménem Romeo dostat se za jeho milovanou. Problém je v tom, že vás vaše matka nechce pustit ven z domu. Vymyslete tedy způsob, jak ji obejít a dosáhnout tak svůj cíl.

4,14 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Freak Out Kid Freaking Out
Freak Out Kid freaking Out je logická adventura, ve které budete muset pomoci hlavnímu hrdinovi, který se chce v televizi dívat na svůj oblíbený film. Nejenže televizor je porouchaný a potřebuje opravit, ještě se budete muset zbavit i otravného bratra, který vás nechce pustit do křesla.

5,52 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Amazing Escape Grave Yard
Amazing Escape Graveyard je logická adventura, ve které budete mít za úkol dostat se pryč z hřbitova. Kolem vás se bude nacházet množství zamčených dveří a zámků, které nebude jednoduché odemknout. Zapojte logické myšlení a pokuste se všechny úkoly vyřešit.

2,32 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Saccharine
Saccharine je netradiční logická adventura, ve které budete mít za úkol najít způsob, jak se dostat do zámku. Přejíždějte postupně po celém městě, povídejte si s lidmi, sbírejte předměty a především řešte různé logické úlohy.

9,94 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - New Season Soccer Challenge
V logické adventuře New Season Soccer Challenge bude vaším úkolem vytvořit profesionální fotbalový tým. Sehnat hráčů však nebude vůbec jednoduché. Než se vám to podaří, budete si muset poradit s mnoha překážkami i drobnými logickými úkoly.

4,83 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Cube Escape: The Mill
V logické adventuře Cube Escape: The Mill budete mít za úkol dostat se ven ze starého mlýna. K útěku můžete přitom využívat pouze předměty ve vašem okolí. Poradit si budete muset s nejrůznějšími logickými hádankami a úkoly.

4,65 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Valdis the Viking
Valdis the Viking je logická adventuře, ve které budete mít za úkol pomoci vikingovi zdolat rozmanité překážky a dostat se tak skrz jednotlivé scény. V každé scéně přitom musíte sbírat předměty ve vašem okolí, které vám pomohou dostat se dál.

2,12 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Cube Escape: Harveys Box
Cube Escape: Harveys Box je logická adventura, ve které budete mít za úkol dostat se ven z krabice, ve které jste uvězněn. Využít přitom můžete pouze předměty, které najdete ve svém okolí. Poradit si však budete muset is mnoha logickými hádankami.

2,41 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Sherlock Holmes 2
Pomozte slavnému detektivovi v logické adventuře Sherlock Holmes rozluštit záhadnou vraždu. Aby se vám to podařilo, musíte prohledat nejen místo činu, ale i další klíčová místa a postupně sbírat stopy a indicie, které vás k vyřešení vraždy dovedou.

8,95 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Ghastly Asylum
Ghastly Asylum je strašidelná logická adventura, ve které budete mít za úkol dostat se ven ze staré opuštěné budovy. Aby se vám to podařilo, je potřeba najít vhodné předměty, které vám v tom pomohou a následně je správně použít.

9,06 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Cupid Love Adventure
Cupid Love Adventure je logická postřehová hra, ve které bude vaším úkolem dostat hlavního hrdinu k jeho dívce. S hrdinou můžete pohybovat jen tak, že ho vystřelíte do vzduchu. Vyhněte se přitom všem překážkám, které vám budou stát v cestě.

2,18 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Cube Escape: Arles
Cube Escape: Arles je logická adventura, ve které budete mít za úkol uprchnout ze čtvercové místnosti, ve které jste zůstali uvězněn. K útěku přitom můžete využít pouze předměty, které se v místnosti nacházejí. Podaří se vám rozluštit všechny logické úkoly?

2,40 MB | Logické adventury

Spustit Podobné