Nejlepší logické adventury online zdarma

Hra - Break Free the Fortress
Break Free the Fortress je logická adventura, ve které budete mít za úkol uprchnout z pevnosti, ve které jste zůstali uvězněn. Aby se vám to podařilo, musíte vyřešit množství logických hádanek, v čem vám pomohou předměty, které najdete ve svém okolí.

0,86 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Theropods
V logické hře Theropods se přenesete do pravěku, přičemž vaším úkolem bude pomoci hlavní hrdince najít ztraceného přítele. Nejdříve si však musíte poradit s masožravým dinosaurem a dalšími nebezpečnými překážkami.

3,73 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Nekra Psaria 3
V dalším pokračování logické adventury Nekra Psaria 3 se s hlavním hrdinou vrátíte do jeho rodného města. Zde na vás bude opět čekat několik záhad a logických hádanek, které musíte rozluštit. Využívejte k tomu předměty, které najdete ve svém okolí.

3,79 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Nekra Psaria 2
Nekra Psaria 2 je strašidelná logická adventura, ve které budete mít za úkol dostat se s hlavním hrdinou ven z tmavého podzemí. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně využívat všechny předměty, které po cestě najdete a vyřešit nelehké logické hádanky.

4,62 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Cube Escape: the Lake
V logické adventuře Cube Escape: the Lake bude vaším úkolem dostat se ven ze čtvercové místnosti. Využít k tomu budete moci rozličné předměty, které najdete ve svém okolí a které lze různě spojovat či kombinovat.

2,40 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Alyssa's Quest
V logické adventuře Alyssa 's Quest se přenesete do středověku, kde budete muset zmrzlého krále přivést opět k životu. K překonání různých překážek, které vám budou stát v cestě vám mohou pomoci předměty, které najdete.

9,39 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Abandoned: The Cube Chambers
Abandoned: The Cube Chambers je náročná logická adventura, ve které bude vaším úkolem vymyslet způsob, jak se dostat z miestnostní, ve kterých jste uvězněn. K dispozici nebudete mít žádnou nápovědu, takže se musíte spolehnout na sebe a svůj pozorovací talent.

26,46 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Luke Deluxe
Luke Deluxe je logická adventura, ve které se stanete úspěšným milionářem. Problém je však v tom, že si vás chce vzít velmi nepříjemná žena, která má navíc drzého syna. Podaří se vám najít způsob, jak se ze svatby vyvléci?

16,97 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Love Burger
V logické adventuře Love Burger se stanete prodavačem v restauraci s rychlým občerstvením. Vaším úkolem bude splnit objednávku velmi nepříjemného páru, který se k vám přišel najíst. Najdete způsob, jak jim vyhovět?

6,10 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Inflatable Bastards
V adventuře Inflatable Bastards se s hlavním hrdinou rozhodnete utéct ze školy a zažít tak velké dobrodružství. Přesto budete muset neustále čelit různým překážkám, které rozhodně nebude jednoduché zdolat.

7,12 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Escape Plan: Temple
Vaším úkolem v adventuře Escape Plan: Temple bude dostat se ven z chrámu, kde se zůstali uvězněn. Využít přitom můžete předměty, které najdete ve svém okolí. Důležité však bude i logické myšlení a správný úsudek.

0,57 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Escape Plan: Museum
V logické hře Escape Plan: Museum se ocitnete v muzeu mezi exponáty. Vaším úkolem bude najít způsob, jak se odsud dostat, protože jediné dveře vedoucí ven jsou zamčené. Hledejte nové předměty, správně je využijte a dostaňte se tak na svobodu.

1,37 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Catastrophe Escape
V adventuře Catastrophe Escape budete muset pomoci hlavnímu hrdinovi uprchnout před blížícím se tornádem. Protože se mu však porouchalo auto, budete muset prohledat celé okolí a najít způsob, jak se dostat pryč.

8,87 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Aldo and Gus the Skeleton Key
Aldo and Gus the Skeleton Key je logická adventura, ve které budete muset najít spoôsob, jak osvobodit uvězněného kouzelníka. Procházejte různé místnosti a hledejte předměty, které vám mohou pomoci.

4,80 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Sleepwalking
V logické adventuře Sleepwalking bude vaším úkolem dostat se ven z opuštěné budovy. Využívat k tomu musíte prvky, které najdete a také bude důležitá interakce s vaším okolím.

5,58 MB | Logické adventury

Spustit Podobné