Nejlepší logické adventury online zdarma

Hra - Little Alice Escape
Little Alice Escape je logická hra, ve které budete muset pomoci dívce jménem Alice dostat z dětského pokoje a následně ven z domu. K útěku můžete využívat předměty, které najdete ve svém okolí a které je potřeba následně vhodně použít.

2,97 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Crusaders Escape
V logické adventuře Crusaders Escape bude vaším úkolem najít cestu ven ze starého kostela. V kostele budete muset najít a posbírat množství předmětů, které je potřeba následně vhodně použít a zajistit si tak cestu na svobodu.

4,50 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Stick Beard
V logické hře Stick Beard se s hlavním hrdinou ocitnete na neznámém ostrově. Vaším úkolem bude najít cestu k pokladu, který ostrov ukrývá. Během cesty však narazíte na množství překážek, před kterými se budete muset správně rozhodnout, jak dále postupovat.

16,01 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Morningstar
V logické adventuře Morningstar se ocitnete na palubě vesmírné lodi, která ztroskotala. Většina vaší posádky je vážně zraněna nebo mrtvá, takže vy musíte najít způsob, jak se odsud dostat a zachránit přeživších. Využívejte k tomu předměty, které na palubě lodi najdete.

8,75 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Don't Escape 2
Don't Escape 2 je logická adventura, ve které budete mít za úkol pomoci hlavnímu hrdinovi vybudovat dostatečnou obranu před blížícími se zombíky. Aby se vám to podařilo, musíte využít všechny dostupné předměty a zabarikádovat se ve starém domě.

0,01 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Easy Joe 3
Easy Joe 3 je dalším pokračováním skvělé logické adventury, ve které budete mít za úkol dostat hlavního hrdinu na konec jeho cesty. Přitom si budete muset poradit s různými překážkami a nástrahami, které je možné řešit pouze za pomoci logického myšlení.

1,00 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - 3 Pandas in Japan
3 Pandas in Japan je logická adventura, ve které budete mít za úkol pomoci třem pandám uprchnout z jejich zajetí. Po cestě narazíte na množství překážek, které je možné řešit pouze vzájemnou spoluprací a vhodnou interakcí s okolními předměty.

10,11 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - The Price
The Price je logická adventura, v níž se s hlavním hrdinou budete pohybovat v paralelních světech, abyste našli vašeho ztraceného bratra. Po cestě si budete muset poradit s mnoha logickými úkoly a překážkami. Pomáhat vám v tom budou předměty, které můžete najít ve vašem okolí.

13,05 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - The Empty Kingdom
The Empty Kingdom je logická adventura, v níž se vžijete do role krále, který putuje po svém království, aby našel svou ztracenou lásku. Během své výpravy budete muset překonat několik překážek, v čem vám pomohou předměty, které po cestě najdete.

7,69 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Paranormal Files: Parallel World
Paranormal Files: Parallel World je logická hra, ve které se vžijete do role mladé detektivky. Vaším úkolem bude hledat objekty, které vám ve vašem pátrání pomohou. Pokud nějaký objekt nebudete moci najít, můžete jednou za čas využít nápovědu v horní části obrazovky.

7,61 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Panda's Bigger Adventure
Panda's Bigger Adventure je logická adventura, ve které budete mít za úkol pomoci pandě vyřešit různé logické úkoly a hádanky. Využívat k tomu můžete předměty, které najdete ve svém okolí. Podaří se vám hru dohrát až do úplného konce?

3,64 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Electric Boy
Electric Boy je logická adventura se skvělou grafikou, ve které musíte pomoci elektrickému chlapci zlikvidovat všech padouchů, kteří z vašeho města odčerpávají elektřinu. Po cestě si však budete muset poradit is mnohými překážkami a nástrahami.

8,99 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Can you sign Messi?
Can you sign Messi? je logická adventura ze sportovního prostředí, ve které budete mít za úkol zařídit přestup fotbalisty Messiho do vašeho týmu. Aby se vám to podařilo, musíte splnit všechny požadavky, které si Messi stanovil. Dokážete to?

3,23 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Cap'n Marcela Parrot Charmer
V logické adventuře Cap'n Marcela Parrot Charmer se ocitnete na pirátském ostrově, který musíte spolu s hlavní hrdinkou zachránit před zlým kapitánem Morganem. Čas máte jen do rána, takže musíte zapojit všechny mozkové závity, abyste našli způsob, jak se zlého kapitána zbavit.

8,28 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Abandoned
Abandoned je logická adventura, ve které se vydáte objevovat paralelní světy. S hlavním hrdinou se musíte dostat přes různé nástrahy a překážky a najít cestu, která vás dovede až na samotný konec. Pomáhat vám přitom budou předměty, které najdete ve svém okolí.

20,91 MB | Logické adventury

Spustit Podobné