Nejlepší logické adventury online zdarma

Hra - Coldgrip
Coldgrip je netradiční logická hra, ve které budete mít za úkol přežít s hlavním hrdinou v chatě uprostřed pustiny. Aby se vám to podařilo budete muset mít neustále dostatek jídla, vody, spánku a světla. Vystačit si budete muset pouze s předměty, které najdete ve svém okolí.

10,91 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Agent Woof
Agent Woof je logická adventura, v níž se vžijete do role psa detektiva, který má za úkol najít a zneškodnit nebezpečnou bombu. Než se k ní dostanete, budete si muset poradit se spoustou logických úkolů a správně vyuižť předměty ve vašem okolí.

2,02 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Space on the Case
Space on the Case je logická hra, ve které se vžijete do role robota. Vaším úkolem bude rozluštit podivnou záhadu. Po cestě narazíte na mnoho překážek, které je možné zdolat za pomoci správného použití předmětů, které najdete ve svém okolí.

4,07 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - My Christmas Tree
V logické adventuře My Christmas Tree budete mít za úkol najít všechny vánoční ozdoby a umístit je na vánoční stromeček. Abyste je našli musíte být dostatečně pozorný, ale také musíte zdolat několik logických úkolů a hádanek.

3,28 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Last Prince of Egypt
V logické adventuře Last Prince of Egypt budete mít za úkol pomoci hlavnímu hrdinovi vyřešit záhadu symbolu, který se objevil na hliněném džbánu. Sbírejte okolní předměty, správně je použijte a postupujte tak postupně dopředu.

1,48 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Humbug 2
Humbug 2 je zajímavá logická hra, ve které budete mít za úkol dopravit hlavního hrdiny skrz levely plné překážek bezpečně až na konec jeho cesty. Abyste jednotlivé překážky dokázali překonat, musíte zapojit logické myšlení a důvtip.

3,90 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Failman
V logické adventuře Failman se stanete superhrdinou, který se navzdory své nešikovnosti snaží pomáhat lidem. Pomozte mu v jeho nelehké roli ai když napácháte více škody než užitku, nepřestane se snažit.

10,19 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Dakota Winchester 2
Dakota Winchester 2 je druhé pokračování logické adventury, v níž se jako známý archeolog vydáte na dobrodružnou výpravu, jejímž cílem je najít vzácné artefakty. Při překonávání překážek a řešení úloh vám pomohou předměty, které najdete ve svém okolí.

7,84 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Vortex Point 5
Přinášíme vám další pokračování skvělé adventury Vortex Point, ve které musíte s hlavním hrdinou rozluštit opět další záhadu. Mluvte s lidmi, sbírejte předměty a dotáhněte vaše pátrání až do úspěšného konce.

12,01 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - BackDoor
BackDoor je logická adventura, ve které budete mít za úkol dostat hlavního hrdinu ven z podivné místnosti. Využít k tomu můžete předměty, které v ní najdete nebo jejich kombinaci.

12,64 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Adam and Eve 3
Adam and Eve 3 je další pokračování úspěšné herní série, ve které budete mít za úkol dostat Adama k Evě. Tentokrát si budete muset poradit s nástrahami a překážkami, které pro vás připravila samotná Kleopatra.

2,72 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Rew 2
Rew 2 je logická adventura, ve které bude vaším úkolem zachránit plyšového medvídka, kterého ukradl zlý čaroděj. Během vaší cesty musíte za pomoci okolních předmětů překonávat nejrůznější překážky. Hra je zajímavá v tom, že její děj se odehrává pozpátku.

7,55 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Eien
Eien je strašidelná logická adventura, ve které budete mít za úkol najít cestu ven z temného bludiště. Aby se vám to podařilo musíte po cestě vyřešit desítky logických úloh a hlavolamů.

7,28 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Donald the Dino
V logické adventuře Donald the Dino budete pomáhat malému dinosaurovi najít jeho rodiče. Během této dobrodružné cesty si však musíte dávat pozor na mnohé nástrahy a také vyřešit řadu logických úkolů.

1,65 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Chimpanzee Escape
Chimpanzee Escape je logická adventura, ve které budete mít za úkol osvobodit opičáka připoutaného pevnými řetězy. Aby se vám to podařilo, musíte najít všechny klíče. Cesta ke klíčům je však plná překážek, se kterými si musíte poradit.

2,60 MB | Logické adventury

Spustit Podobné