Nejlepší logické adventury online zdarma

Hra - Escape Panda
Escape Panda je logická adventura, ve které bude vaším úkolem vysvobodit pandu ze zajetí. K dispozici budete mít pouze předměty, které naleznete v okolí. Předměty však můžete různě spojovat a tím vyřešit každý problém.

2,80 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Alexia Crow The Pandora's Box
Alexia Crow The Pandora 's Box je logická adventura, ve které bude vaším úkolem vniknout do záhadného objektu. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně využívat věci ve svém okolí. Hra dozajista potrápí vaše mozkové závity a rozhodně se nebudete nudit.

6,11 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Troll Tale
Troll Tale je logická adventura, ve které budete doprovázet hlavního hrdinu na jeho dobrodružné cestě. Během vaší výpravy narazíte na množství překážek, které je možné zdolat za pomoci vhodného použití okolních předmětů.

9,82 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Deepest Sleep
Deepest Sleep je strašidelná adventura, v níž se vžijete do kůže hlavního hrdiny, který se probudil uprostřed noci a nemůže se ani pohnout. U nohou postele uvidí tajemnou postavu a co se bude dít dál už musíte zjistit sami.

13,09 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Sherlock Holmes: Tea Shop Mystery
Sherlock Holmes: Tea Shop Mystery je logická adventura, ve které budete muset pomoci známému detektivovi vyšetřit podivuhodné úmrtí. Sbírejte předměty ve vašem okolí, zajišťujte stopy, povídejte si se svědky a odhalte tak další záhadu.

4,34 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Robo Trobe
V logické adventuře Robo Trobe bude vaším úkolem pomoci malému robotovi dostat se přes rozličné překážky v desítkách rozličných levelů. K překonání všech nástrah musíte správně využít předměty, které se budou nacházet ve vašem okolí.

9,35 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Pandas Break Out
Pandas Break Out je logická adventura, ve které musíte pomoci pandě dostat se ven z cirkusu a uprchnout tak na svobodu. Nejdříve se však budete muset dostat z klece, ve které jste uvězněn. Využívat přitom můžete rozličné předměty, které najdete ve svém okolí.

1,78 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Alice is Dead 3
Ve třetím pokračování strašidelné logické adventury Alice is Dead 3 budete mít za úkol vyřešit záhadu úmrtí dívky jménem Alice. Hledejte předměty ve svém okolí a správně je využijte k překonání překážek a nástrah.

10,14 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - I Can't Espace
I Cant Espace je strašidelná adventura, ve které bude vaším úkolem najít cestu ven ze starého vězení, do kterého jste se nešťastnou náhodou propadli. Vyznat se ve spletitých chodbách vězení je skutečně náročné a navíc si musíte dávat pozor, abyste nepropadli do nižších pater.

6,82 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Alice is Dead 2
Alice is Dead 2 je strašidelná logická adventura, ve které opět bude vaším úkolem vyřešit záhadu týkající se dívky jménem Alice. Sbírejte předměty, správně je používejte a pomalu tak ve hře postupujte kupředu.

6,45 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Whistle
Whistle je strašidelná adventura, ve které se vydáte na podivné předměstí. Něco se tu děje a vy musíte přijít nato co. Hraje mě několik rozličných ukončení, avšak jen jedno je správné. Dokážete ho najít?

5,15 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Waste
Waste je logická hra, ve které bude vaším úkolem spojovat potrubí a tím dovést vodu z nádrže do cílové trubky. Po každém otočení jednoho dílu potrubí do nádrže přibude pár kapek vody. Každý level musíte dokončit dříve, než nádrž přeteče.

2,62 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Skip Around the World
Skip Around the World je logická adventura, v níž se s hlavním hrdinou vydáte na cestu kolem světa. Vaší první zastávkou bude Finsko, kde budete muset získat autogram od slavné osobnosti. Ve hře na vás čeká spousta logických úkolů a hádanek, které vyřešit nebude jednoduché.

11,47 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Zombie Flood
Zombie Flood je logická adventura, v níž se ocitnete ve městě plném zombie. Vaším úkolem tak bude najít způsob, jak zombie zničit či zneškodnit a uvolnit si tak cestu dál. Pomáhat vám budou zejména předměty, které najdete ve svém okolí.

2,28 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Transmyter
Transmyter je skvělá logická adventura, v níž se s hlavním hrdinou vydáte na dlouhou a nebezpečnou cestu. Abyste se po cestě vyhnuli všem nástrahám a zdolali i ty nejhorší překážky, musíte vhodně měnit svou podobu na objekty ve vašem okolí.

5,20 MB | Logické adventury

Spustit Podobné