Nejlepší logické adventury online zdarma

Hra - The Three Thieves
The Three Thieves je logická adventura, ve které musíte pomoci zloději v útěku z vězení. Po cestě musíte správně využívat rozličné předměty, které najdete a pomocí nich si zajistit bezpečnou cestu k úniku.

8,40 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Snowday
V logické adventuře Snowday se vžijete do role malého chlapce, který se chce zúčatniť soutěže o stavbu nejlepšího sněhuláka. Vaším úkolem bude pomoci mu zvítězit. Aby se vám to podařilo, musíte ve vašem okolí najít a získat všechny předměty, které jsou k stavbě sněhuláka potřebné.

4,97 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Naughty Pageant
Naughty Pageant je zábavná adventura, v níž se s hlavní hrdinkou vydáte na soutěž krásy. Protože chcete za každou cenu vyhrát, musíte vymyslet různé nástrahy a žertíky, díky kterým ostatní soutěžící ztrapníte nebo alespoň vyvedete z míry.

5,94 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Naughty Funfair
V logické adventuře Naughty Funfair se s hlavním hrdinou ocitnete v zábavním parku, kde se chcete zabavit na účet jiných lidí. Vymýšlejte různé kanadské žertíky a vtipy. Pokud si nebudete vědět rady, v levém dolním rohu je k dispozici nápověda, která vám přesně řekne, co máte dělat.

5,19 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Sneak Thief: Prime Catch
Sneak Thief: Prime Catch je logická adventura, ve které bude vaším úkolem najít způsob, jak se dostat ze zamčené místnosti. Prozkoumejte každý kout a najděte různé užitečné předměty, které vám k útěku mohou pomoci.

2,94 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Like Vampire Like Son
V logické adventuře Like Vampire Like Son budete muset pomoci mladíkovi jménem Jordan stát se skutečným upírem. I když se Jordan narodil do upírské rodiny, sám je jen obyčejný člověk. Zpět k rodině se může vrátit, až když najde způsob, jak se na upíra proměnit.

6,00 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Killer Escape
Killer Escape je brutální adventura, ve které bude vaším úkolem dostat se z vězení, ve kterém na vás čeká jistá smrt. V cele budete muset najít různé předměty, jejichž vhodné použití vám k útěku pomůže. Nicméně útěk z cely je pouze prvním krokem ke svobodě.

9,79 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Johnny Finder 3
V logické adventuře Johnny Finder 3 se s hlavním hrdinou vydáte do staré hrobky, abyste našli vzácný a starobylý poklad. Cesta k pokladu však skýtá mnohá nebezpečí a překážek, se kterými si musíte poradit. Sbírejte předměty, které najdete a přejděte za pomoci nich přes všechny nástrahy.

1,33 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Into The Wild
Into The Wild je logická adventura, v níž se s mladou reportérkou vydáte na daleký a neprozkoumaný ostrov, abyste lépe poznali tamní domorodý kmen. Během vaší cesty po ostrově budete muset zdolat různé překážky a vyřešit drobné úkoly. V tom vám pomohou předměty, které v okolí posbíráte.

5,54 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Evil Stone
Evil Stone je logická adventura, v níž se s hlavním hrdinou vydáte na dobrodružnou a nebezpečnou cestu. Abyste po cestě dokázali porazit protivníky a zdolat všechny překážky, musíte sbírat předměty, které ve svém okolí najdete a následně je vhodně použít.

3,48 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Diamonds Chase
V logické adventuře Diamonds Chase se vydáte na dobrodružnou výpravu, jejímž cílem je na odlehlých místech naší planety najít vzácné diamanty. Během cesty si však budete muset poradit s mnoha překážkami. Využívat k tomu budete předměty, které najdete ve svém okolí.

2,02 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Dakota Winchester Adventures
V logické adventuře Dakota Winchester Adventures se s hlavním hrdinou vydáte na dobrodružnou cestu , abyste našli truhlu ukrývající tajemství věčného života. Truhlici je však možné otevřít jen za pomoci tří rubínů , které musíte také najít .

5,41 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Cody Nightmare Vacation
Cody Nightmare Vacation je logická adventura, v níž se s hlavním hrdinou omylem ocitnete v cizím městě. To je plné podivných lidí, kteří nejsou moci ochotni vám pomoci. Musíte proto udělat vše, co je ve vašich silách, abyste se z tohoto města dokázali dostat.

6,61 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Vortex Point 4
Vortex Point 4 je další pokračování perfektní adventury, ve které se stanete detektivem. Tentokrát na vás čeká vskutku náročný případ. Vaším úkolem bude najít pachatele, který na první pohled bezdůvodně těžce zranil dva lidi.

9,37 MB | Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Naughty Avenue
Naughty Avenue je zábavná adventura, v níž se vžijete do role mladého kluka, který si rád dělá legraci ze svých sousedů. Pomozte mu vymýšlet a předvádět stále nové kanadské žertíky a naštve tak vaše okolí.

6,33 MB | Logické adventury

Spustit Podobné