Logické hry pro děti online zdarma

Hra - Cats'n'Fish 2 Circus Escape
Cats'n'Fish 2 Circus Escape je zajímavá logická hra, která prověří především vaši šikovnost. Vaším úkolem bude za pomoci trampolíny dostat kočku do nádoby s rybami. Přitom se musíte vyhýbat různým překážkám a navíc se snažit i posbírat ryby ve vzduchu.

1,89 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - Bugs in Love
Bugs in Love je postřehová logická hra, ve které bude vaším úkolem hledat stejné dvojice brouků. V každém levely bude pobíhat několik brouků, které je potřeba postupně spojovat do párů. Čím rychleji se vám to podaří, tím více bodů získáte.

4,24 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - Beaver Blocks 2
V logické hře Beaver Blocks 2 budete mít za úkol dostat bobra k jeho dětem. Aby se vám to podařilo, musíte na hrací ploše odstranit ve správném pořadí různé herní prvky. Zároveň se musíte vyhýbat zlému bobrovi, který je nebezpečný pro vás i vaše děti.

4,60 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - Rollin Tot
V logické hře Rollin Tot budete mít za úkol dostat malou příšerku k jejímu létajícímu kamarádovi. Příšerka se sama pohybovat nemůže, avšak vy můžete otáčet celým hracími plochou a tím ji uvést do pohybu. Snažte se v každém kole posbírat všechny zlaté hvězdičky.

3,25 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - Help Me Fly
Help Me Fly je logická hra, ve které bude vaším úkolem dopravit energii k malému letadlu a tím mu umožnit, aby vzlétlo do vzduchu. Energii budete získávat z baterie, kterou je nutné za pomoci různých herních prvků spojit s letadlem. Snažte se přitom posbírat i všechny hvězdičky.

6,14 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - Gears and Chain Spin It 2
Gears and Chain Spin It 2 je logická hra, ve které bude vaším úkolem v každém kole správně spojit ozubené kolečko. Využívat k tomu budete řetězu, které je potřeba vždy správně natáhnout a tím celý mechanismus uvést do chodu.

6,15 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - Apple Cannon
Pomozte chlapci v logické hře Apple Cannon dostat do červeného kyblíku dostatečný počet jablek. Jablka budete vystřelovat z malého děla, takže důležitá bude zejména přesnost a dobrý odhad.

2,07 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - Astrophysics
Pomozte roztomilému mimozemšťanovi posbírat všechny rakety v logické hře Astrophysics. K tomu můžete využít dráhu, kterou je možné různě roztahovat a upravovat. Důležitou roli hraje přitom gravitace, protože mimozemšťan se sám nepohybuje, ale jen "padá" po připravené dráze.

1,05 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - Black Ants Rescue
Black Ants Rescue je logická hra, ve které bude vaším úkolem zachránit černé mravence. Ti se za žádnou cenu nesmí setkat s nebezpečnými červenými mravenci. Aby se vám to podařilo, je potřeba vytvářet různé cestičky, které umožní černým mravencům bezpečně se dostat do cíle.

4,90 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - Cheese Adventure
V logické hře Cheese Adventure budete mít za úkol dostat malou myšku ke všem kouskům sýra. Myška se přitom neustále pohybuje z jedné strany na druhou, takže vy musíte vystihnout tu pravou chvíli a odstranit některé herní prvky, které myšku dovedou k cíli.

2,00 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - Mini Train
Mini Train je logická hra, která pořádně prověří vaše logické myšlení a především vaši šikovnost a zručnost. Vaším úkolem totiž bude z rozličných herních prvků vytvořit cestu, která umožní malému vláčku přejít z jedné strany hrací plochy na druhou. Celkově ve hře na vás čeká 24 levelů.

0,51 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - Copy Cat
Copy Cat je logická hra, ve které budete mít za úkol co nejpřesněji okopírovat obrázek nacházející se na pravé straně obrazovky. Použít k tomu můžete širokou paletu barev a také geometrické tvary, které vám poslouží jako šablona.

6,61 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - Monster Must Die Level Pack
V logické hře Monster Must Die Level Pack bude vaším úkolem v každém kole odstranit z hrací plochy velkou žlutou příšeru. K tomu vám dopomůže tým podivních stvoření, z nichž každé má jinou speciální schopnost. Na vás je tyto schopnosti správně využít a dosáhnout tak svého cíle.

1,05 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - Gluey
V zábavné logické hře Gluey budete mít za úkol v každém levelu odstranit z nádoby, co možná největší množství barevné tekutiny. Tekutinu je možné odstranit pouze v případě, že se spojí alespoň dvě kapky stejné barvy. Snažte se však být co nejrychlejší, protože do nádoby se může kdykoliv dolít nová tekutina.

0,69 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné
Hra - Cheese Hunt
Cílem logické hry Cheese Hunt je v každém levelu dostat sýr do myší díry. Aby se vám to podařilo, musíte sýr za pomoci kurzoru postupně posouvat a zároveň překonávat různé překážky v podobě překážejících předmětů či vyznačených zón, ve kterých není možné pohybovat kurzorem.

3,07 MB | Logické hry pro děti

Spustit Podobné