Kategorie Logické hry pro dva

Hra - Heart Star
Heart Star je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat modrou a červenou postavičku v každém kole do cíle. Každá z postaviček se pohybuje v jiném světě, mezi nimiž můžete libovolně přepínat. Ve většině levelů je důležitá vzájemná spolupráce mezi postavičkami.

3,17 MB | Logické hry pro dva

Spustit Podobné
Hra - Dino Meat Hunt 3 Extra
Dino Meat Hunt 3 Extra je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat dvou dinosaurů do jeskyně nacházející se na konci kola. Každý z dinosaurů má jiné schopnosti, které musíte při vzájemné spolupráci využít a zdolat tak všechny nástrahy a nebezpečí

2,17 MB | Logické hry pro dva

Spustit Podobné
Hra - Minerics
V logické skákačce se ocitnete v zavaleni dolů, odkud budete muset dostat dvou horníků. Horníci si mohou navzájem pomáhat, což jim umožní zdolat většinu překážek. Nezapomeňte po cestě sbírat vzácné drahokamy.

2,15 MB | Logické hry pro dva

Spustit Podobné
Hra - Another Life
V logické skákačce Another Life budete mít za úkol dostat rytíře a princeznu v každém kole do cíle. Aby se vám to podařilo, budete muset společně zdolat mnohé nástrahy a překážky.

7,95 MB | Logické hry pro dva

Spustit Podobné
Hra - Lunar lemurs
Lunar lemurs je logická hra pro jednoho nebo dva hráče, ve které bude vaším úkolem dostat dva lemurů do cílových dveří. Po cestě na vás budou čekat různé překážky, které je možné řešit pouze vzájemnou spoluprací.

6,20 MB | Logické hry pro dva

Spustit Podobné
Hra - Super Tic Tac Toe
Ve hře Super Tic Tac Toe si můžete zahrát jednoduché piškvorky na hrací ploše 3x3. Na začátku hry si můžete navíc vybrat zda chcete hrát proti počítači, nebo proti dalšímu hráči.

0,04 MB | Logické hry pro dva

Spustit Podobné
Hra - Deluxe Pool
Je tady další super kulečníková hra pro všechny, kdo si rádi vezmou do ruky tágo a zkusí poslat pomocí bílé koule barevné do děr. Odhadněte správně úhel šťouchu i jeho intenzitu a jistě budete budete úspěšní. Hrát můžete sami, nebo proti kamarádovi.

0,78 MB | Kulečník

Spustit Podobné
Hra - The Ice Temple
The Ice Temple je logická hra pro dva, ve které si i pořádně zaskáčete. Dva panáčci, jeden z ohně a druhý z vody se musejí v každém levelu dostat k východu ze spletité cesty chodeb, kde na ně čeká nejedno nebezpečí. Ohnivý panáček nesmí do vody a vodní do ohně a tak si musejí často vzájemně pomáhat. Protože když umře jeden, hra končí pro oba.

3,86 MB | Logické hry pro dva

Spustit Podobné
Hra - Šachy online
Zajímavá verze šachů, ve které nehrajete s klasickými figurkami, ale s postavičkami. Hra funguje na podobném principu jako šachy, pouze některé figurky se mohou pohybovat jinak. Abyste figurku posunuli, je nejprve potřeba na ni kliknout a poté určit, na kterou pozici má být přesunuta.

0,35 MB | Logické hry pro dva

Spustit Podobné
Hra - Territory War
Ve hře Territory War si můžete vyzkoušet, zda dokážete díky vašemu týmu porazit nepřátelské panáčky. Hráči se střídají po tazích, v každém tahu můžete pohybovat svým panáčkem a zaútočit na nepřítele.

1,01 MB | Logické hry pro dva

Spustit Podobné
Hra - Člověče nezlob se
Oblíbená hra Člověče nezlob se, tentokrát v podání online hry. Zahrejte si tuto klasickou hru se svými přáteli a dostaňte do domečku vaše figurky dříve než ostatní. Hru můžete hrát proti počítači i proti svým kamarádům.

0,04 MB | Deskové hry

Spustit Podobné
Hra - Tron
Tato online hra je vytvořena na základě závodů, které jste mohli vidět ve filmu Tron. Vaším úkolem je porazit nepřítele. Nejde ovšem o to, být v cíli rychlejší, ale znemožnit nepříteli cestu. Snažte se za sebou vytvořit takovou linie, aby váš spoluhráč nemohl projet dál a narazil do ní. Musíte se ovšem vyhýbat jeho linie, která má stejnou funkci.

0,30 MB | Logické hry pro dva

Spustit Podobné
Hra - Mini Putt 3
V této logické hře pro jednoho a více hráčů si můžete vyzkoušet, jaké to je, hrát minigolf. Zvolte si startovací polohu pro váš míček a snažte se díky správné síle úderu a úhlu střely dostat míček na co nejmenší počet pokusů do jamky. U míčku máte i základní zaměřování, které vám pomůže s určením směru.

0,29 MB | Logické hry pro dva

Spustit Podobné
Hra - World Wars 2
V této válečné logické hře si vyzkoušíte, jaké to je, určovat, kam má vojsko zaútočit, abyste zvítězili. Vyberte si armádu, za kterou budete bojovat a zvolte bojiště. Na mapě máte pozice a množství vaší armády. Vaším úkolem je v jednotlivých tazích obsadit co největší počet území. Útok provedete vybráním armády, se kterou chcete útočit a poté kliknutím na nepřátelské území. K boji můžete využívat i…

0,00 MB | Logické hry pro dva

Spustit Podobné
Hra - Stake Your Claim
Zajímavá logická hra, kterou můžou hrát i dva hráči. Princip hraní spočívá v ohraničování území. Hráči se střídají v tazích, v každém tahu můžete umístit jedno ohraničení. Ten kdo ohraničený prostor uzavře, získává body za získané území. Pokud se na území nachází zlato, získáváte body navíc.

1,43 MB | Logické hry pro dva

Spustit Podobné