Logické skákačky online zdarma

Hra - Rescued my Girlfriend
Rescued my Girlfriend je logická skákačka, ve které bude vaším úkolem dostat dvou hrdinů do cílových dveří. Aby se vám dveře otevřely, musíte vysbírat všechny diamanty. Přestože každý z hrdinů se nachází v jiném světě, jejich spolupráce je nezbytná.

2,03 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Maya Adventure
Maya Adventure je logická skákačka, ve které se s dvojicí archeolóhgov vydáte prozkoumat starou mayskou hrobku. Abyste se dostali k vzácným pokladem, musíte si poradit nejen s překážkami, ale i různými nepřáteli. nezbytná bude i vzájemná spolupráce.

4,04 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Super Dangerous Dungeons
Super Dangerous Dungeons je logická retro skákačka, ve které budete mít za úkol dostat hlavního hrdiny v každém kole do cílových dveří. Abyste dveře mohli otevřít, je potřeba nejprve najít a vzít zlatý klíč. Po cestě si dávejte pozor na ostny a další nebezpečí.

33,44 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Back to Home
V logické skákačce Back to Home budete mít za úkol pomoci dvěma kočičkám dostat se zpět domů. Abyste v každém kole mohli zdolat všechny překážky, musíte si s kočičkami navzájem pomáhat. Každá z nich má trochu jiné schopnosti, které musíte patřičně využít.

7,94 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Backkom Rescue Penguin
Backkom Rescue Penguin je logická skákačka, ve které musíte pomoci ledna medvědovi osvobodit v každém kole tučňáka. Po cestě si musíte poradit s různými krabicemi, které je možné podle potřeby přesouvat, ale také s nebezpečnými kobrami či dalšími nástrahami.

6,31 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Alfy
V logické skákačce Alfy budete mít za úkol pomoci hlavnímu hrdinovi dostat se do cíle. Předtím je však potřeba překonat rozličné překážky a nástrahy. Kromě toho musíte zapojit i logické myšlení, které vám umožní dostat se na nedostupná místa. Nezapomeňte vysbírat všechny hvězdičky.

| Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Money Movers 3
Money Movers 3 je logická skákačka, ve které budete mít za úkol pochytat všechny zločince. Hrát budete přitom se dvěma postavičkami - chlapcem a jeho psem. Vzájemnou spoluprací překonejte všechny překážky, za pomoci psa vystrašte zloděje a následně ho Zatkněte.

4,02 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Aztec Adventure
Aztec Adventure je logická skákačka, ve které se s dvojicí dobrodruhů vydáte prozkoumat starou Aztéckou hrobku. Abyste se dostali ke všem pokladem a následně k cílovým dveřím, musíte zdolat mnohé nástrahy. Důležitá bude přitom spolupráce mezi oběma postavami.

3,95 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Boondog
Boondog je zajímavá logická skákačka, ve které musíte dostat hlavního hrdinu do cíle. Přitom musíte zdolat různé překážky a vymyslet způsob, jak přeskočit i přes velké mezery. V některých kolech můžete využívat barely, které stačí jen přesunout na správné místo.

2,22 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Tetrom
V logické skákačce Tetra musíte dostat hlavního hrdinu v každém kole do cíle. Předtím je však potřeba na hrací plochu vhodně naskládat různé kostky tetrisu tak, abyste hrdinovi vytvořili bezpečnou cestu. Dokážete to?

0,50 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Dino Ice Age 2
Dino Ice Age 2 je logická skákačce, ve které bude vaším cílem dostat dva dinosaury pryč ze zmrzlé jeskyně. Každý dinosaurus má jiné schopnosti a vlastnosti, které musíte využít na vzájemnou spolupráci a tím jednotlivé překážky zdolat.

4,39 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - The Pyramid Maze
The Pyramid Maze je logická skákačka, ve které se se dvěma archeology vydáte prozkoumat starou pyramidu, která ukrývá velké bohatství. Dostat se k pokladům však nebude jednoduché, protože po cestě číhají rozličné překážky, které je možné řešit pouze vzájemnou spoluprací mezi postavami.

3,41 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Cheese Inspector
Cheese Inspector je logická skákačce, ve které budete mít za úkol dostat myšku k sýru na konci kola. To však nebude vůbec jednoduché, protože v cestě vám budou stát nejrůznější překážky, které je možné řešit pouze správnou interakcí s okolními prvky.

4,50 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - I.C.S
ICS je logická skákačce, ve které musíte v každém kole dopravit hlavního hrdiny do cíle. Hrdina však začne hořet, jakmile z stínu vystoupí na slunce. Aby neshořel zcela musíte po cestě sbírat lahvičky s vodou či včas se dostat k fontáně.

3,19 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Save The Pig Level Pack
Pomozte hlavnímu hrdinovi zachránit jeho prasátko v logické skákačce Save The Pig Level Pack. S hrdinou budete procházet přes levely plné překážek i protivníků, které nebude jednoduché zdolat. Sbírejte po cestě energii, která vám umožní otevřít cílový teleport.

6,33 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné