Logické superhry online zdarma

Hra - Fish Salvage
Fish Salvage je logická hra, ve které budete mít v každém kole za úkol dostat rybičku do akvária. K dispozici budete mít speciální přísavku, kterou můžete posouvat herní prvky a vytvořit tak pro rybičku bezpečnou cestu. Dávejte si pozor, aby vám rybička nespadla mimo hrací plochu.

3,12 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Balloons Vs Zombies 4
Balloons Vs Zombies 4 je akční logická hra, ve které budete mít za úkol zlikvidovat všechny zombie Aby se vám to podařilo, musíte vhodně využít rozdílnou munici, kterou máte k dispozici. Mějte však na paměti, že v každém kole máte pouze omezený počet nábojů.

4,11 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Bread Pit 2
Bread Pit 2 je zábavná logická hra, ve které budete muset dostat plátek chleba do topinkovače. V každém kole přitom budete muset vhodně využít dostupné herní prvky a s jejich využitím chleba nasměrovat správným směrem. Snažte se po cestě vysbírat všechny plátky sýra.

3,88 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - VooDoo Boom
VooDoo Boom je logická hra, ve které budete mít za úkol zničit v každém kole jeden totem. K dispozici budete mít bombu, kterou je potřeba za pomoci správné interakce s okolními prvky dostat tam, kam potřebujete. Kromě toho musíte i vhodně naplánovat její výbuch.

6,36 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Spells and Orcs
Spells and Orcs je akční logický hra, ve které musíte pomoci čaroději zničit všechny orků. K dispozici budete mít různé kouzla, které je potřeba vhodně kombinovat a použít na různé herní prvky tak, abyste orků zneškodnili.

6,66 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Cover Orange: Journey Space
Přinášíme vám další díl logické hry Cover Orange: Journey Space, ve které se tentokrát vydáte do vesmíru. Vaším úkolem bude zachránit pomeranče před zlověstným mrakem. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně využít všechny dostupné prvky.

7,55 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Jellies Throng
Jellies Throng je akční logická hra, ve které budete mít za úkol zničit všechny příšerky, které se nacházejí na hrací ploše. Aby se vám to podařilo, musíte příšerky dostat k ostnem nebo jejich navzájem srazit. K tomu budete využívat dostupné herní prvky.

4,79 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Cat Around the World: Alpine Lakes
Cat Around the World: Alpine Lakes je další díl úspěšné logické hry, ve které se tentokrát s hladovou kočkou vydáte k alpským jezerům. V každém kole bude váš úkol stejná - dostat ke kočce jídlo za pomoci vhodné interakce s okolními prvky.

9,68 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Piggy Wiggy 4: Zombie Edition
Piggy Wiggy 4: Zombie Edition je čtvrtý díl skvělé herní série, ve které tentokrát budete muset dostat zombie prasátka k chutným mozečkem. Selata můžete přesouvat za pomoci lan a jejich přichytávání na různé herní prvky.

5,88 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Teleport Gun
V logické hře Teleport Gun musíte pomoci lišákovi dostat se do cílových dveří. Předtím však vysbírejte všechny hvězdičky a především klíč, který vám dveře odemkne. Pohybovat se budete za pomoci teleportační zbraně, které vás dokáže přesunout vždy jen o určitý kus dál.

3,46 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Piggy in the Puddle 3
Piggy in the Puddle 3 je další díl skvělé logické hry, ve které budete mít za úkol dostat prasátko do nádoby s blátem. Pomáhat vím přitom budou ostatní zvířátka, které je potřeba vhodně využít. Kromě toho se snažte posbírat všechny žaludy.

4,44 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Xmas Boom
Xmas Boom je logická hra, ve které musíte v každém kole zničit všechny příšery. Aby se vám to podařilo, je potřeba k příšerám dostat bombu. Toho docílíte pouze vhodnou interakcí s herními prvky. Navíc se snažte vysbírat všechny bonbóny.

| Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Treasures Boom
V logické hře Treasures Boom bude vaším úkolem dostat bombu k truhle s pokladem a tím ji otevřít. Bombu musíte navíc i včas aktivovat, aby vybuchla přesně v momentě, když se k truhle přiblíží. Nezapomeňte přitom vysbírat všechny zlaté mince.

| Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Amigo Pancho 7
V logické hře Amigo Pancho 7 se s mexičanem vydáte do Egypta, abyste získali vzácné poklady, které se nacházejí ve starých hrobkách. Po cestě si budete muset poradit se spoustou překážek, které je možné řešit pouze vhodnou interakcí s okolními prvky.

7,88 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - The Big Escape 2: Earth Adventure
The Big Escape 2: Earth Adventure je logická skákačka, ve které musíte dostat malého mimozemšťana k jeho létajícímu talíři. V cestě vám však budou stát překážky, jako například vražedné ostny, kterým je potřeba se za každou cenu vyhnout.

3,12 MB | Logické superhry

Spustit Podobné