Logické superhry online zdarma

Hra - All We Need Is Brain
V logické hře All We Need Is Brain bude vaším úkolem zlikvidovat v každém kole všechny zombie. Toho docílíte vhodným rozmístěním voňavých mozečkem, které budou zombie slepě následovat a chytí se přitom do pastí v podobě kyseliny či padajícího balvanu.

4,01 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Jelly Alien
V perfektní hře Jelly Alien budete mít za cíl spojovat jednooké příšerky tak, abyste z nich vytvořili jednu velkou příšerku. Každou postavičku je možné uvést do pohybu za pomoci vhodného prořezávání lan a dalších herních prvků. Přitom se snažte posbírat všechny hvězdičky, abyste v každém kole dosáhli maximální skóre.

5,75 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Pretentious Game 2
V druhém díle logické skákačky Pretentious Game na vás čekají nové levely, ve kterých musíte dostat modrý čtvereček k východu. Ke splnění náročných kol vám dopomohou nové schopnosti, avšak opět budete muset potrápit své mozkové závity.

1,41 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Zachraň Šneka
Skvělá logická hra, která Vás jistě nadchne. V každé úrovni, a těch je 24 a jsou roztříděny do tří obtížností, musíte zachránit šneka. Na šneka mohou padat kameny nebo ho spálí slunce. Proto musíte vymyslet, jak poskládat jednotlivé objekty, aby ho ochránili.

| Logické adventury

Spustit Podobné
Hra - Spellcreepers Prelude
Spellcreepers Prelude je strategická hra, ve které budete mít za úkol za pomoci různých čar a kouzel porazit jednoho soupeře. Kouzla lze aktivovat spojením nejméně tří stejných prvků na hrací ploše. Kromě toho můžete používat i speciální komba, které vám objasní krátký tutoriál.

17,32 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Pretentious Game
Pretentious Game je jednoduchá logická skákačka se zajímavým příběhem, ve které bude vaším úkolem v každém kole dostat modrý čtvereček k růžovému. V cestě vám však budou stát mnohé překážky, které je možné překonat pouze za pomoci správného logického myšlení.

1,20 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Unfreeze Me 2
V pokračování logické hry Unfreeze Me budete mít opět za úkol osvobodit ptáčky, které zůstaly zamrzlé v kostce ledu. Abyste je z tohoto vězení dostali, musíte led rozpustit proudem vody. Dostat však vodu na požadované místo bude vyžadovat správné přesunutí rozličných herních prvků.

3,46 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Feed Me Moar
Cílem hry Feed Me Moar je dopravit v každém kole modrou tekutinu k žíznivým příšerkám. V cestě vám však stojí mnoho překážek, které je možné překonat pouze správným použitím rozličných herních prvků. Dokážete vyřešit všechny levely?

5,52 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Anski a Blip
Dvěma malým mimozemšťanům se poztráceli jejich domácí mazlíčci, které jim musíte pomoci ve hře Anski a Blip získat zpět. Protože každý z mimozemšťanů má jiné schopnosti, budete muset překážky překonávat vzájemnou spoluprací tak, aby se oba bezpečně dostali na konec každého kola.

3,31 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Cargo Bridge
Dokážete postavit dostatečně bezpečný most, aby parta dělníků mohla přepravit všechen náklad přes nejrůznější propasti a rokle? Mosty budete navrhovat ve speciálním editoru a potom ho podrobíte zatěžkávací zkoušce přepravy náklady. První levely budou docela snadné, ale později budete muset prokázat opravdové konstruktérské dovednosti.

0,72 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Wake Up the Box 3
Probuďte pana krabici v této výborné logické hře, ve které uplatníte svou představivost i znalost fyziky a mechaniky. Vždycky musíte totiž správně použít dřevěné prvky, které budete mít k dispozici, aby zařízení (až se dá do chodu) shodilo spící krabici z jejího pohodlného místečka a tak ji probudilo.

2,73 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Sticks
Pomozte smutnému obyčejnému chlapíkovi přijít k penězům. Docílíte toho tak, že nastavíte dřevěné plošiny a všechny mince na herním poli se k němu hezky přikutálí. Plošin máte ale omezené množství a taky nebudou jistě samy všude samy dobře držet tak si dobře své tahy rozmyslete.

3,77 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Grow Tower
Postavte co nejvyšší věž v této opravdu povedené hře s pěknou grafikou. Aby se Vám to podařilo, musíte použít pět různých prvků které máte k dispozici v co nejlepším pořadí. Když se Vám to povede, prvky se vylepší na nejvyšší možnou úroveň a stavět se bude skoro samo.

0,75 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Icebreaker
Pomozte osvobodit vikingy zamrzlé v ledu. Uděláte to tak, že vždy správně odříznete kus ledu ve kterém je viking uvězněný, ten spadne na vikingskou loď a ostatní členové posádky začnou led rozbíjet.

1,44 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Sieged!
Zlikvidujte všechny rytíře v bezvadné hře Sieged! K dispozici budete mít vždycky různé věci jakou jsou kola, bedny,... kterými musíte své oběti zasáhnout. Komplikace je ale v tom, že všechny předměty musíte shazovat z určité výšky (a tedy dobře mířit) a rytíři se budou krýt a schovávat za hradbami.

2,98 MB | Logické superhry

Spustit Podobné