Logické superhry online zdarma

Hra - Super Bomb
Super Bomb je akční logická hra, ve které musíte v každém kole za pomoci bomby zničit špatnou příšeru. Abyste bombu k příšeře dostali, je potřeba vhodně využít herní prvky, jako jsou například ventilátory. Podaří se vám dokončit všechny levely?

1,36 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Disaster Will Strike 6 New Disasters
Disaster Will Strike 6 New Disasters je akční logická hra, ve které bude vaším cílem zničit v každém kole všechny vajíčka. K jejich zničení musíte vhodně využít různé přírodní katastrofy, jako je například zemětřesení či pád meteoritu.

8,53 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Cover Orange: Journey Gangsters
V logické hře Cover Orange: Journey Gangsters budete mít za úkol v každém kole ochránit pomeranče před útokem nebezpečných mraků. K jejich ochraně musíte využít různé herní prvky, které je potřeba správně umístit na hrací plochu.

7,40 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Viking vs Zombies
Viking vs Zombies je akční logická hra, ve které budete mít za úkol pomoci vikingovi zlikvidovat všechny zombie. K dispozici budete mít omezené množství stříl, které můžete v každém kole využít. Snažte se každé kolo dokončit na co nejmenší počet stříl.

2,48 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Rich Man Island Survival
Rich Man Island Survival je logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat hlavního hrdinu bezpečně ven z každého kola. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně interagovat s okolními prvky. Snažte se přitom v každém kole najít a posbírat všechny diamanty.

11,37 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Age Manipulations 2
V logické hře Age Manipulation 2 budete mít za úkol odstranit v každém kole z hrací plochy všechny červené kostky. Aby se vám to podařilo, musíte ostatním kostkám přidávat nebo ubírat věk a tím je podle potřeby zvětšovat či zmenšovat.

2,21 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Catch the Apple 2
Catch the Apple 2 je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat ježka ke všem jablíčkům. V jednotlivých levelech budete muset správně použít herní prvky tak, abyste k jablíčkům dostali a zároveň se vyhnuli všem ostnem a dalším nebezpečím.

4,95 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Balloon Hero
Balloon Hero je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat hlavního hrdinu přes desítky překážek bezpečně do cíle. Pohybovat se budete za pomoci balónu, takže se musíte vyhýbat ostnem, laserem a dalším nebezpečným předmětem.

9,58 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Nightflies 2
Ve druhém pokračování logické hry Nightflies 2 budete mít opět za úkol dostat svítící koule na své místo. Aby se vám to podařilo, musíte si nejprve poradit s různými překážkami, které vám budou stát v cestě. V tom vám pomohou berušky, které stačí na plochu jen vhodně umístit.

8,29 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Magic Safari 2
Pomozte zombie projít přes safari plné překážek v logické hře Magic Safari 2. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně využít čtyři různé akce, které dokáží ovlivnit gravitaci či tvar jednotlivých herních prvků.

8,18 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Bouncy and Monsto
Bouncy and Monsto je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat dvě příšerky k sobě. V cestě vám však stojí množství překážek, které je potřeba odstranit ve správném pořadí a ve správný čas. Také se snažte vysbírat všechny hvězdičky.

3,11 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Wheely 5 Armageddon
Wheely 5 Armageddon je další pokračování skvělé logické adventury, v níž se s malým červeným autíčkem vydáte na dobrodružnou cestu. V každém kole budete muset přitom vyřešit rozličné úkoly a překonat překážky, v čem vám pomohou předměty ve vašem okolí.

14,43 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - The Onion King
The Onion King je poměrně náročná logická hra, ve které musíte dostat hlavního hrdinu v každém kole do cíle. Přitom musíte vysbírat všechny cibule, které se v daném kole nacházejí. Počet kroků je však omezený, takže si musíte pořádně promyslet každý váš další tah.

18,03 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Puzzle Tower
Puzzle Tower je logická hra podobná Sokobanu, ve které budete mít za úkol dostat dvou hrdinů ven z každého kola. Cílovou bránu můžete odemknout pouze pokud zatížíte všechna políčka s klíčem a to buď vlastní vahou nebo za pomoci dřevěných krabic.

2,47 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Zombonarium
V logické hře Zombonarium budete mít za úkol dostat hlavu zombie zpět k jejímu tělu. Protože tělo se nachází uvězněny v kleci, budete muset nejdříve vzít zlatý klíč, který vám odemkne zámek. Snažte se po cestě posbírat všechny kosti.

6,90 MB | Logické superhry

Spustit Podobné