Logické superhry online zdarma

Hra - Magic Carrot 3
V logické hře Magic Carrot 3 budete mít za úkol dostat králíčka v každém kole do cílových dveří. Přitom si budete muset poradit s různými překážkami, které vám budou stát v cestě. Také nezapomeňte posbírat po cestě všechny hvězdičky.

3,99 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Icy Purple Head
Cílem logické hry Icy Purple Head je dostat v každém kole fialovém kostku do krabice na konci kola. Po cestě si budete muset poradit s různými překážkami a nástrahami. Využívat přitom budete schopnost kostky přeměnit se na kus ledu.

3,98 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Doodle God Blitz
Staňte se bohem ve skvělé hře Doodle God Blitz a vytvořte postupně na Zemi nové suroviny a materiály. Na začátku budete mít k dispozici pouze 4 základní elementy, které však můžete navzájem spojovat a vytvářet tako nové předměty.

28,54 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Catch the Cheese
Catch the Cheese je logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat kus sýra k myši. Aby se vám to podařilo, musíte myš nafukovat a vyfukovat a tím ji dostat přesně tam, kde potřebujete.

0,62 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Airbender 2
V logické hře Airbender 2 budete mít za úkol zničit všechny příšerky na hrací ploše. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně využít různé herní prvky a příšerky dostat tam, kam potřebujete.

3,06 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Weesix
V logické hře Weesix se s malým červeným autem vydáte na dobrodružnou cestu. Auto se chce stát profesionálním závodníkem, takže musíte po cestě sbírat různé součástky, které vylepší jeho schopnosti. Přitom si budete muset poradit s různými překážkami a nástrahami.

12,62 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Super Soccer Level Pack
Super Soccer Level Pack je logická sportovní hra, ve které budete mít za úkol trefit v každém kole fotbalový míč do branky. V cestě vám přitom budou stát různé statické i pohyblivé překážky, které je možné řešit pouze přesným mířením.

2,96 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Piggy Wiggy 3
Pomozte malému prasátku v logické hře Piggy Wiggy 3 posbírat všechny žaludy a postupte tak do dalšího kola. Pohyb prasátka budete ovládat za pomoci lan, které lze přichytávat na vyznačená místa av případě potřeby zas přeseknout.

11,05 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Catalance Level Pack
Catalance Level Pack je logická hra, ve které budete mít za úkol rozmístit na hrací ploše všechny kočičky tak, aby žádná z nich nespadla mimo plochu. Využívat přitom musíte je netradiční tvar. Také se snažte posbírat všechny hvězdičky.

2,48 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Bus Tale
Vaším úkolem v logické hře Bus Tale bude dostat hlavního hrdinu na autobus. Na autobusové zastávce se však nachází množství překážek, které je potřeba obejít. Naplánujte tak pohyb hlavního hrdiny, aby se všem nástrahám vyhnul a zároveň, aby došel na zastávku včas.

5,22 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Wheely 4: Time Travel
Wheely 4: Time Travel je pokračování logické adventury, v níž se s malým červeným autem vydáte na cestu v čase. Vaším úkolem bude v každém kole najít způsob, jak zdolat jednotlivé překážky a dostat se k upgradem, které vaše auto postupně vylepší.

13,72 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Disaster Will Strike 4: Ultimate Disaster
V logické hře Disaster Will Strike 4: Ultimate Disaster budete mít za úkol zničit v každém kole všechny vajíčka. Využívat k tomu budete přírodní katastrofy, které je potřeba vždy vhodně využít a umístit na to správné místo. Podaří se vám překonat všechny levely?

8,85 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Amigo Pancho 5: Artic & Peru
Amigo Pancho 5 je další pokračování skvělé logické hry, ve které budete muset dostat sympatického Mexičana přes hranice a pomoci mu tak uprchnout ze země. Mexičan má k dispozici dva balóny, jehož vynesou, kam potřebujete. Vaším úkolem je postarat se o to, aby balóny žádná překážka nezničila.

11,91 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Age of Wonder - The Lost Scrolls
Age of Wonder - The Lost Scrolls je logická hra, ve které budete mít za úkol dopravit všechny svitky vzácných dokumentů vaším učněm. V cestě vám však bude stát Množství překážek, které je možné řešit pouze přesným mířením nebo za pomoci kamenů.

6,43 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - They Came from Planet Earth
They Came from Planet Earth je logická hra, ve které musíte za pomoci malého mimozemšťana spojovat stejné objekty. V každém kole máte předepsaný počet tahů, který byste měli dodržet, pokud chcete získat maximum bodů.

4,18 MB | Logické superhry

Spustit Podobné