Logické superhry online zdarma

Hra - Rats Invasion 2
Rats Invasion 2 je logická hra, ve které budete mít za úkol vyhubit v každém kole všechny krysy. Využívat k tomu můžete plynové bomby, které je potřeba vždy vystřelit z děla do těsné blízkosti krys. Ve vyšších levelech si budete muset poradit is různými překážkami.

7,98 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Piggy in the Puddle 2
Piggy in the Puddle 2 je logická hra, ve které bude vaším cílem dostat prasátko do lavoru s blátem. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně měnit tvar prasátka. Kromě toho je však potřeba využít i další zvířátka, z nichž každé má jinou schopnost.

5,95 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Loved Monsters
V logické hře Loved Monsters budete mít za úkol dostat zamilovanou příšerku v bublině k druhé příšerky. To se vám může podařit jen pokud vhodně odeberete některé předměty a vše dobře načasovat. Navíc se snažte posbírat vždy všechny srdíčka.

6,69 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Cloud Monster
Cloud Monster je pěkně zpracovaná logická hra, ve které si potrénujete především paměť. Vaším úkolem bude s malou příšerkou přeskakovat po obláčcích až do cíle. Na některých obláčcích se však nacházejí bomby. Vy si jejich polohu musíte zapamatovat, abyste je mohli následně odstranit.

1,08 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Wish Totems
Wish Totems je skvělá logická hra, ve které budete mít za úkol dostat všechny modré kostky do vody. Aby se vám to podařilo, je potřeba správně využít kostky ostatních barev, které dokáží vybuchnout a další herní prvky.

3,07 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Nimble Knight
V logické hře Nimble Knight bude vaším úkolem dostat rytíře v každém kole k cílové bráně. Aby se vám to podařilo, musíte správně přesouvat různé bloky a tím vytvořit pro rytíře bezpečnou cestu. Dávejte si pozor na ostny a další překážky.

1,51 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Mustache Time
Mustache Time je zábavná logická hra, ve které budete mít za úkol zachránit všechny vousaté postavičky před pádem mimo hrací plochu. Využívat k tomu budete plošiny, které je možné jakkoliv nakreslit. Kreslit však budete vždy jen v jedné části obrazovky, v druhé se vytvoří zrcadlový odraz.

2,17 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Jelly Lam
Jelly Lam je zábavná logická hra, ve které budete mít za úkol dostat červenou příšerku do cíle. Nejdříve však musíte vzít klíč, který vám cílové dveře odemkne. Kromě toho se snažte posbírat i všechny zlaté hvězdičky.

3,83 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Flight of the Bee
Flight of the Bee je pěkně zpracovaná logická hra, ve které budete mít za úkol dostat včelku do úlu. Po cestě si budete muset poradit s mnoha překážkami a nástrahami. Včelka se může pohybovat buď střemhlav dolů nebo letět kolmo vzhůru.

2,28 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Crash! Boom! Bank!
Crash! Boom! Bank! je logická hra, ve které se budete muset vloupat do trezoru. K dispozici budete mít bombu, kterou musíte k trezoru dopravit a která vám ho pomůže otevřít. Bombu uvedete do pohybu správnou interakcí s okolními herními prvky.

6,16 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Techno Mania
Techno Mania je logická hra, ve které bude vaším cílem dostat robota přes levely plné překážek. K dispozici budete mít několik povelů, které je potřeba správně využít. Kromě toho musíte vhodně použít i některé prvky na hrací ploše.

3,34 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Stream Master: Unlimited
Stream Master: Unlimited je logická hra, ve které budete mít za úkol spojovat barvy body. Vždy musíte spojit dvojici stejné barvy. Abyste postoupili do dalšího kola, musíte zaplnit celou hrací plochu.

4,07 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Rolling Football 2
V logické hře Rolling Football budete mít za úkol dostat v každém kole všechny fotbalové míče do brány. K dispozici budete mít přitom různé předměty, které je potřeba správná na hrací plochu umístit a pro míče tak vytvořit bezpečnou cestu.

4,02 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Nightflies
V logické hře Nightflies budete mít za úkol pomoci světluška dostat světlo na stanovené místo a osvětlit tak noční krajinu. Aby se vám to podařilo, musíte správně použít berušky, které vám pomohou odstranit překážející herní prvky.

6,65 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Tarsys Balloons
Tarsys Balloons je logická hra, ve které budete mít za úkol propíchnout všechny balóny a posbírat tak hvězdičky. Balónky rozličných barev vybuchují různým směrem, takže je potřeba je vhodně na plochu naskládat.

2,83 MB | Logické superhry

Spustit Podobné