Logické superhry online zdarma

Hra - Hungry Little Bear
Cílem logické hry Hungry Little Bear je v každém kole dostat jídlo k hladovému medvídkovi. Abyste jídlo uvedli do pohybu, je potřeba vhodně odstranit některé plošiny a také správně použít další herní prvky, jako například ventilátory.

6,28 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - El Papel
El Papel je zajímavá logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat hada do cíle. Po cestě se musíte snažit posbírat co nejvíce jídla a jiných bonusových předmětů. Kromě toho si budete muset poradit se zavřenými dveřmi a dalšími překážkami.

8,93 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Blob's Story 2
V logické hře Blob's Story bude vaším úkolem dopravit jednookou příšerku k jeho milované. Po cestě se pro ni snažte nasbírat všechny květiny. Pohyb příšerky budete řídit za pomoci vhodného prosekávání lan, které drží samotné příšerky, ale i další herní prvky.

4,38 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Fly Kitty Fly
Fly Kitty Fly je logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat kotě mimo hrací plochu. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně odstraňovat různé překážky, které mu stojí v cestě. Kromě toho se snažte posbírat i všechny tři hvězdičky.

3,62 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Save Astronauts 2
Save Astronauts 2 je logická hra, v ktorej bude vašou úlohou ochrániť astronautov pred útokom lietajúcich tanierov. K dispozícii budete mať niekoľko predmetov, ktoré je potreba vhodne naukladať na hraciu plochu a tým pre astronautov vytvoriť bezpečný prístrešok.

2,65 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Mystery IQTest
Mystery IQ Test je perfektní logická hra, která prověří vaše IQ. Ve hře na vás čekají různé logické úkoly, které musíte sami bez pomoci vyřešit. Úroveň obtížnosti jednotlivých úloh se postupně stupňuje. Jaké skóre dokážete získat?

5,64 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Freezy Mammoth
Freezy Mammoth je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat v každém kole všechny mamuty do jejich příbytků. Pomáhat vám v tom bude vaše schopnost zamrazit a rozmrazit všechny předměty, včetně samotných mamutů.

1,78 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Sweetland
Sweetland je logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat malou příšerku do cílového teleportu. Po cestě musíte však nejprve získat klíč a také se snažte posbírat všechny hvězdičky. Pohyb příšerky budete řídit otáčením celé hrací plochy.

3,61 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Good Daddy 2
V druhém pokračování logické hry Good Daddy 2 budete mít opět za úkol pomoci vašemu synovi zdolat všechny překážky a tím mu umožnit, aby se dostal do školy. Využít přitom můžete vaši schopnost, díky které se dokážete proměnit na různé objekty.

7,70 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Good Daddy
Good Daddy je logická hra, ve které se vžijete do role starostlivého otce, který má za úkol dopravit svého syna bezpečně do školy. V každém levelu však budou na vás čekat rozličné překážky a nástrahy, které je potřeba za pomoci logického myšlení zdolat.

4,85 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Golden Scarabaeus
Golden Scarabaeus je logická hra, ve které budete mít za úkol posbírat s kostkou všechny zlaté sošky skarabeů. Kostka se nedokáže hýbat normálně, avšak dokáže měnit svou gravitaci. Kromě toho bude potřeba využít i další herní prvky.

4,66 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Evil Toys
V akční logické hře Evil Toys budete mít za úkol zlikvidovat všechny zlé hračky. Využít k tomu můžete zbraň, kterou budete mít k dispozici. Zbraní je možné zničit nejen samotné hračky, ale i herní prvky, které vám budou překážet.

0,98 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Swapster
Swapster je logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat mimo hrací plochu všechny zlé příšerky. Aby se vám to podařilo, je potřeba příšerky mezi sebou různé vyměňovat. Dbejte přitom na to, aby se nic nestalo hlavnímu hrdinovi.

8,94 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Monsterventures Space Crashes
Monsterventures Space Crashes je logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat v každém kole malou příšerku do cíle. Snažte se přitom po cestě posbírat všechny ozubená kolečka. Vyhýbejte se přitom nepřátelům a všem nástrahám.

4,12 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Find the Candy
V logické hře Find the Candy bude vaším úkolem najít v každém kole barevný bonbón. Ten je často velmi dobře ukrytý, takže budete muset odsouvat a různě přesouvat herní prvky. Často bude potřeba zapojit i logické myšlení, díky kterému se vám daný level podaří vyřešit.

5,12 MB | Logické superhry

Spustit Podobné