Logické superhry online zdarma

Hra - Save the Princess
Save the Princess je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat prince k princezně zakleté do žáby. Aby se vám to podařilo musíte pohyb prince kontrolovat za pomoci bloků a koláčků. Těch máte však vždy jen omezený počet, takže je nutné je dobře rozmístit.

2,64 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - King Rolla
V logické hře King Rolla bude vaším úkolem pomoci králi posbírat v každém kole všechny ovečky . Aby se vám to podařilo, musíte správně využít obrovské ventilátory a schopnost krále vznést se na chvíly do vzduchu. Dokážete zdolat všechny levely?

4,34 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Gift Rush 2
Gift Rush 2 je zábavná logická hra, ve které bude vaším úkolem pomoci pavoukovi dostat mouchu k dárku. K pohybu pavouka i ostatních předmětů můžete využít vystřelovací pavučinu. Kromě toho se pavouk dokáže přichytit na libovolný povrch, což vám v některých kolech přijde vhod.

2,88 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Piggy in the puddle
Cílem logické hry Piggy in the puddle je dostat malé prasátko do nádoby plné bláta. Tvar prasátka můžete měnit buď na čtverec nebo na kruh, což vám pomůže uvést jej do pohybu či naopak na správném místě zastavit. Dokážete zdolat všechny levely?

5,75 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Level Editor 3
Level Editor 3 je třetí pokračování skvělé logické hry , ve které bude vaším úkolem dostat hlavní postavičku v každém kole do cíle . V cestě vám však budou stát různé překážky a nástrahy, které je možné řešit pouze přidáním různých herních prvků .

3,92 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - The Cheapskates
The Cheapskates je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat bohaté lidi k jejich ztraceným penězům. Postavičky se sami nemohou hýbat, avšak mohou se nafukovat a vyfukovat, což jim umožní pohybovat se po hrací ploše. Na vás je dostat je na potřebné místo.

3,44 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Bustabrain
Bustabrain je logická hra, ve které na vás čeká série hlavolamů a různých hádanek . V každé z nich budete mít krátkou instrukci, která vám napoví co máte dělat. Zbytek už je jen na vás a vašem logickém myšlení.

3,91 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Level Editor
V logické hře hře Level Editor bude vaším úkolem v každém kole dostat hlavního hrdinu k cílovým dveřím. Aby se vám to podařilo, musíte v jednotlivých levelech správně rozmístit různé herní prvky, které vytvoří bezpečnou cestu pro hrdinu.

4,53 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Sly Fox
V této logické hře bude vaším úkolem v každém kole odebrat z hrací plochy všechny kamenné herní prvky. To však nebude až tak jednoduché, protože se na ně vždy nachází křehké vajíčko, které nesmíte za žádnou cenu rozbít.

2,46 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Hungry Bobby Bear
Nakrmte hladového medvídka melounem a dalšími pamlsky v zábavné logické hře Hungry Bobby Bear. Abyste potravu k medvídkovi dostali, je potřeba ve správném pořadí odstranit jednotlivé herní prvky a vytvořit tak pro potravu bezpečnou trasu.

5,19 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Robot Go Home
V logické hře Robot Go Home se musíte postarat o robota, který se ztratil a nyní se pokouší dostat domů. Abyste ho v každém kole mohli dopravit k teleportační plošině, je potřeba nejdříve překonat sérii různých překážek. V tom vám pomohou různé páky a posuvné mosty, ale i správně načasovaný pohyb samotného robota.

1,96 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Path Barrel
V logické hře Path Barrel bude vaším úkolem dostat kraba schovávající se v sudu ke kaluži z bláta. V pozdějších levelech budete moci do sudu ukrýt i jiná zvířata, přičemž každé z nich má jiné schopnosti, což vám pomůže zdolat i ty nejzáludnější překážky.

5,45 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - MegaCity HD
MegaCity HD je logická strategická hra, ve které budete mít za úkol vybudovat vlastní město. Stavba města má však přísná pravidla, takže musíte uvažovat, kam postavit parkoviště, továrny, parky a další stavby. Abyste uspěli je potřeba, aby v každém sloupci byl požadovaný počet obytných míst.

11,50 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Journey of the Mouse
Logická hra Journey of the Mouse pořádně prověří nejen vaše logické myšlení, ale především vaši přesnost a zručnost. Vaším úkolem bude s malou myškou posbírat všechny kousky sýra, které se nacházejí v bludišti. Přitom se musíte vyhýbat stěnám, které jsou pod proudem a dalším překážkám.

4,00 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Defend the Priest
V logické hře Defend the Priest bude vaším úkolem ochránit kněze před kameny padajícími z oblohy. Využít k tomu můžete různé dřevěné herní prvky, ze kterých je možné postavit pro kněze bezpečné opevnění. Na stavbu však máte jen pár vteřin.

0,88 MB | Logické superhry

Spustit Podobné