Logické superhry online zdarma

Hra - Dwarf Coins
Vydejte se spolu se skřítkem v logické hře Dwarf Coins do útrob země a pomozte mu posbírat všechny zlaté mince, které se zde ukrývají. Abyste minci mohli dopravit do připraveného vozíku, je potřeba ve správném pořadí za pomoci krumpáče zničit několik kamenů. Kromě toho se snažte posbírat i všechny diamanty.

5,50 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Car Ferry
V logické hře Car Ferry bude vaším úkolem dostat osobní auto na nákladní loď přes vodu. K překlenutí propasti vám přitom poslouží různé bedny, záchranné kruhy a další velké předměty, které je potřeba správně rozmístit, aby auto mohlo bezpečně projít.

3,60 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Cover Orange 4
Cover Orange 4 je pokračování logické hry, jejímž cílem je ochránit pomeranče před zlým mrakem a jeho vražedným deštěm. Aby se žádná "kapka" k pomerančům nedostala, je potřeba na hrací plochu správně umístit všechny herní prvky, které máte k dispozici.

4,28 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Successful Experiment
Successful Experiment je ideální logická hra pro milovníky fyziky. Vaším úkolem bude za pomoci důmyslného mechanismu dostat kulečníkovou kouli do cíle označeného vlajkou. Abyste mechanismus uvedli do pohybu je potřeba správně rozmístit všechny míče, které máte k dispozici.

3,61 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Cover Orange 3
Zachraňte pomeranče a další ovoce před nebezpečným deštěm v třetím pokračování perfektní logické hry Cover Orange. K ochraně ovoce budete moci použít různé předměty, které je potřeba umístit správně na hrací plochu.

3,30 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Gibbets 3
Cílem třetího dílu logické hry Gibbets je opět zachránit lidi ze šibenice. Tím pomalu dochází kyslík, takže máte jen krátkou chvíli nato, abyste prostřelili lano, na kterým visí a tak jim zachránili život.

4,58 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Cat 3 Around Asia
Odstraňte z hrací plochy rozličné herní prvky a pomozte tak hladové kočce v logické hře Cat 3 Around Asia získat jídlo. Důležité přitom bude i správné načasování, protože kromě jídla můžete v každém kole získat i tři zlaté hvězdy, které se většinou nacházejí na méně dostupných místech.

5,22 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Cat Around the World
Cat Around the World je logická hra, ve které se vydáte s hladovou kočkou na cestu kolem světa, abyste v každé zemi získali jejich národní jídlo. Abyste jídlo mohli ke kočce dopravit, je potřeba ve správném pořadí odstranit jednotlivé herní prvky.

4,08 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Need a Hero
V logické hře Need a Hero musíte pomoci hlavnímu hrdinovi jménem Bob osvobodit z pastí na myši všechny jeho kamarády. Dostat se k nim však nebude jednoduché, protože Bob může měnit směr jen pokud narazí na překážku. Navíc s lehkými předměty můžete pohybovat a vytvořit si tak požadovanou trasu.

1,35 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Go Robots!
Go Robots! je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat dva roboty s opačnou gravitací do cílového teleportu. Levely jsou plné rozličných překážek, které je potřeba zdolat vhodnou interakcí s různými herními prvky a tím roboty dovést do bezpečí.

4,01 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Squidy
Pomozte chobotnička jménem Squidy dostat se do akvária s vodou ve stejnojmenné logické hře. Chobotničku můžete přesouvat za pomoci dynamitu, který stačí vhodně umístit a následně už jen čekat kam výbuch chobotničku odhodí. Pamatujte, že čím méně náloží použijete, tím lepší skóre získáte.

3,13 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Binga 3
Prověřte svůj postřeh, logické myšlení i rychlé reakce v třetím pokračování vynikající logické hry Binga. Ve hře na vás čeká mnoho hádanek a úkolů, které se musíte snažit splnit co nejrychleji, abyste získali nejlepší skóre.

5,00 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - All We Need Is Brain Level Pack
Logická hra All We Need Is Brain Level Pack vám přináší nové levely, ve kterých bude potřeba zlikvidovat zombie. Zombie se ukrývají v hrobech, odkud je můžete vylákat jen za pomoci voňavých mozečků. Ty je potřeba umístit tak, aby se zombie chytili do připravené pasti.

6,39 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Binga 2
Pokuste se v co nejkratším čase dokončit sérii logických hádanek a úkolů v pokračování skvělé logické hry Binga 2. Na některé úkoly budete mít jen omezený časový limit, takže musíte být dostatečně rychlý. Další jsou založeny zejména na logickém myšlení a správném postupu.

5,13 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Accurate Boy
Accurate Boy je logická hra, ve které bude vaším úkolem "osvobodit" pirátskou loď, kterou obklopila partička podivných monster. Abyste mohli loď bezpečně dostat do potrubí, je potřeba ve správném pořadí jednotlivé monstra odstranit.

6,40 MB | Logické superhry

Spustit Podobné