Logické superhry online zdarma

Hra - Disspearing Path
V logické hře Disspearing Path budete mít za úkol dopravit míč k červené vlajce a přitom posbírat všechny hvězdičky. Za pomoci myši můžete pro míč vytvářet cestu, která však postupně mizí. Důležité je tak zejména dobré načasování.

5,86 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Comic Book Cody
V logické skákačce Comic Book Cody budete pomáhat malému chlapci získat zpět jeho komiksy, které mu ukradla banda zlodějů. Abyste zloděje dokázali porazit, musíte posbírat v každém kole všechny komiksy, čímž získáte nadpřirozené schopnosti superhrdinů.

5,16 MB | Logické skákačky

Spustit Podobné
Hra - Save Astronauts
Ochraňte astronauty před útokem létajícího talíře v logické hře Save Astronauts. V jednotlivých levelech budete mít k dsipozícii několik různých herních prvků, které musíte na hrací plochu naskládat ve správném pořadí tak, aby laser mimozemské lodi nemohl astronauty ohrozit.

2,79 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Seahorse Bubble Escape
Seahorse Bubble Escape je logická hra, ve které musíte pomoci mořskému koníkovi, který zůstal uvězněn v bublině, dostat se zpátky do mora.Po cestě se přitom musíte vyhýbat různým nástrahám a nepřátelským stvořením. Zároveň se snažte posbírat všechny mušle.

0,68 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Hippos vs Rhinos
Hippos vs Rhinos je pěkně zpracovaná logická hra, ve které budete mít za úkol zachránit všechny hrochy a zároveň dostat mimo hrací plochu zlé nosorožce. Aby se vám to podařilo, je potřeba ve správném pořadí odstranit jednotlivé herní prvky. Ve hře na vás čeká dohromady 21 levelů.

5,28 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Helium Rush
V logické hře Helium Rush budete mít za úkol zničit všechny zombie, které se ukrývají v pevnostech. Využívat přitom budete nafukovaci balónky s kameny, které stačí v pravý čas prasknout a tím zajistit, že kámen dopadne na požadované místo a zlikviduje nepřítele.

2,34 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Where Am I
Pokuste se v každém kole dostat ze spletitých chodeb neviditelného bludiště v logické hře Where Am I. Stěny bludiště se vám zobrazí pouze pokud do nich narazíte a to jen na velmi krátkou chvíli. Důležité tak bude co nejlépe si zapamatovat cestu a vydat se daným směrem.

0,11 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - NerveJangla
V perfektní logické hře NeverJangla na vás čeká 30 plných různých hlavolamů a hádanek. V každém z nich najdete krátký popis toho, co máte dělat a zbytek už je jen na vás, vašem logickém myšlení a rychlých reakcích.

2,89 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Dechmog
Dechmog je zábavná logická hra, ve které budete muset v každém kole pomoci jednooké příšerce získat zpět ztracené oko. Toho můžete docílit jen vhodným odstraňováním herních prvků. Důležitý však bude i dobrý postřeh a správné načasování.

2,49 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Snail Bob 4
Vydejte se v čtvrtém pokračování známé logické hry Snail Bob do vesmíru a opět pomozte sympatickému šnekovi zdolat všechny překážky. Abyste se v každém kole bezpečně dostali do cíle, je potřeba správně použít rozličné předměty a prvky, které se v jednotlivých levelech nacházejí.

6,32 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Screw the Nut 3
Cílem logické hry Screw the Nut 3 je dopravit matici ke šroubu. Aby se vám to podařilo, musíte ve správném pořadí odstraňovat různé herní prvky, díky čemuž uvedete matici do pohybu a vytvoříte jí bezpečnou cestu k cíli.

2,70 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Disaster Will Strike 2
Zahrajte si druhé pokračování logické hry Disaster Will Strike a opět se pokuste v každém levely zlikvidovat všechny vajíčka. K jejich zničení můžete použít různé živelné pohromy, které je potřeba umístit na správné místo a následně už jen počkat, dokud nebudou všechny vajíčka zničeny.

5,87 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Duck and Roll
Ve hře Duck and Roll bude vaším úkolem dostat malou kachnu zpět do vody. Aby se vám to podařilo, je potřeba ve správném pořadí odstranit různé herní prvky. Kromě toho se snažte vysbírat i co nejvíce hvězdiček, abyste získali lepší hodnocení.

3,67 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - All We Need Is Brain 2
All We Need Is Brain 2 je druhé pokračování perfektní logické hry, jejímž cílem je zničit všechny zombie. V každém kole musíte na plochu správně umístit několik mozečků, jejichž "vůně" zombie vyláká z úkrytu a vy je tak můžete dostat do připravené pasti.

5,42 MB | Logické superhry

Spustit Podobné
Hra - Bustermcthundersticks
Ve hře Bustermcthundersticks na vás čeká série logických miniher, které pořádně potrápí vaše mozkové závity. Kromě rozluštění různých hádanek musíte ve hře najít všech 33 ninjů. Čím dříve celou hru zvládnete dokončit, tím více bodů dostanete.

3,88 MB | Logické superhry

Spustit Podobné