Logické hry Mahjong online zdarma

Hra - Mahjongg Toychest
Mahjongg Toychest je logická hra, ve které budete mít za úkol odebrat z plochy všechny herní kameny. Aby se vám to podařilo, musíte navzájem spojovat kameny se stejným symbolem. Kámen přitom musí mít minimálně dvě přilehlé strany volné.

1,19 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - XMas Mahjong 2016
XMas Mahjong 2016 je mahjong hra s vánoční tématikou, ve které budete mít za úkol hledat a spojovat dvojice stejných obrázků a tím jejich odebrat z hrací plochy. Abyste obrázky mohli spojit, musí mít alespoň dvě strany volné a tedy nesmí se tam nacházet další obrázky.

1,02 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - Halloween Mahjong Delux
Halloween Mahjong Deluxe je skvělá mahjong hra s halloweenskou tématikou. Vaším úkolem bude spojovat dvojice stejných kamenem a tím jejich postupně odebírat z hrací plochy. Kámen můžete spojit jen pokud není založen ostatními kameny.

0,94 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - Halloween Mahjong Deluxe
Halloween Mahjong Deluxe je zajímavé zpracování známé hry Mahjong, ve které bude vaším postupně odebírat z hrací plochy dvojice stejných příšerek, až dokud nezůstane prázdná hrací plocha. Příšerky můžete odebírat pouze v případě, že mají alespoň dvě strany volné.

0,94 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - Vintage Connect
Vintage Connect je logická hra na styl Mahjong, ve které bude vaším úkolem spojovat dvojice stejných obrázků a tím jejich odebrat z hrací plochy. Obrázky je však možné spojit pouze v případě, že vede mezi nimi cesta vyžadující maximálně dvě změny směru.

1,49 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - Deep Sea Mahjong
Ponořte se pod mořskou hladinu, kde na Vás čeká další super obměna klasického mahjongu. Začínat budete na úplně jednoduchých levelech, kde budete jako vždy hledat, spojovat a tak odstraňovat dvojce stejných kamenů. V každém kole pak máte možnost získat nějaké vylepšení, která se jistě budou hodit pozděj, kdy už bude hra o poznání náročnější.

3,42 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - Jolly Jong 2.5
Jolly Jong 2.5 je velice dobře pojatý mahjong, ve kterém budete klasicky hledat dvojice totožných kamenů, abyste je tak odstranili. Výhoda této hry je v tom, že se s kládá z jednotlivých levelů jejichž obtížnost postupně narůstá a na začátku dokonce uvidíte barevně odlišené "volné" kameny, takže se hra ještě usnadní. Skušení hráči se ale bát nemusejí, v pozdějších kolech na ně čekají i opravdu…

2,54 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - Dream Christmas Link
Jsou tady Vánoce a s nimi i tématická logická hra Dream Christmas Link. Ta svým principem připomíná známý mahjong. Vašim úkolem bude v časovém limitu vytvořit ze všech obrázků na herní ploše dvojice. Aby se obrázky spojily a tak zmizely, je potřeba aby mezi sebou neměly žádné další obrázky jako překážky.

2,19 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - Marine Mahjong
Pro všechny milovníky logické hry mahjong, je tady další její zajímavá obměna, tentokrát v námořnické úpravě :) Hledejte dvojice volných kamenů se stejným symbolem a postupně takto odstraňte všechny kameny z herního pole.

2,27 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - Connect 2
Connect 2 je velice neobvyklý mahjong, ve kterém sice budete spojovat a odstraňovat stejné obrázky, ale velice se liší zpracováním. Na obrázcích je totiž kuchyňské nádobí a všechny kameny jsou v jedné rovině. Aby šly obrázky spojit, nesmí mezi nimi stát překážky - jiné obrázky, rohy... Tak hodně štěstí a dobrý postřeh!

0,39 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - 10 Mahjong
Je tady zajímavá obměna populární hry mahjong. Opět budete odstraňovat dvojice kamenů se stejnými symboly, dokud vyprázdníte celé herní pole. Rozdíl je ale v tom, že kameny nemají být úplně stejné, ale součet jejich hodnot musí být 10. Zvládnete to?

1,10 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - Mahjong: Jolly Jong 2
Tento Mahjong, tedy hra ve které je potřeba hledat dvojice stejných kamenů a odstraňovat je, je v počátečních kolech docela jednoduchá. Kostek je málo a dokonce máte barevně odlišeno, které jsou pro odstranění volné. Postupně se ale náročnost zvyšuje a kdo zvládne všech 27 levelů bude opravdu dobrý.

3,44 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - Looney Mahjong
Tento mahjong se určitě bude líbit i těm nejmladším milovníkům logických her. Na kamenech, jejichž dvojice budete muset hledat jsou totiž obrázky hrdinů oblíbených kreslených seriálů jako je Tweety :)

0,20 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - Mahjong Connect
Mahjong Connect je docela náročná hra z rodiny mahjong ve které musíte spojovat vždy dva kameny s úplně stejnými symboly. Její neobvyklost spočívá v tom, že jsou kameny jinak uspořádány a aby šly odstranit, musí být nejen "volné" ale mezi dvojicí nesmí stát překážky.

0,27 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné
Hra - Mahjong Titans
Mahjong Titans je zástupce klasických typů her mahjong. Vašim úkolem je jako obvykle odstraňování kamenů se stejným symbolem, které však musejí být volné a nesmí je výrazně blokovat žádný jiný kámen. Podaří se Vám odstranit všechny kameny?

0,08 MB | Mahjong hry

Spustit Podobné