Matematické hry online

Hra - Temple of Knowledge 2
Temple of Knowledge 2 je zajímavá logická hra, která pořádně prověří váš intelekt. Vaším cílem bude vyřešit osm náročných úkolů, které vás dovedou k číselnému kódu k tajnému pokladu. Dokážete si se všemi úkoly poradit?

6,84 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Nums Connect
Pokud máte rádi matematiku, zahrajte si logickou hru Nums Connect. Vaším úkolem bude spojovat kameny se stejnou hodnotou. Avšak na jednotlivých kamenech se nacházejí příklady, které je potřeba nejdříve vypočítat, abyste zjistili jejich hodnotu.

1,19 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Three Matches
V logické hře Three Matches budete mít za úkol rychle vyřešit sérii matematických příkladů. Příklady jsou stavěny tak, aby odpověď byla jedna, dva nebo tři. Přesto se snažte Sazka as, protože tak ztrácíte život. Obtížnost příkladů se navíc neustále stupňuje.

2,66 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Temple of Knowledge 4
Temple of Knowledge 4 je skvělá matematická hra, ve které budete mít za úkol vyřešit 8 náročných úkolů a tím otevřít truhlu s pokladem. Každá úloha je založena na jiném principu, takže si prověříte své logické i prostorové schopnosti.

6,86 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Math Smash Animal Rescue
Math Smash Animal Rescue je matematická hra, ve které si můžete otestovat své znalosti v různých oblastech matematiky. Na začátku si zvolíte úroveň obtížnosti, následně oblast, která vás zajímá a můžete se pustit do toho. Odpovědi na úkoly zaznačíte výběrem na hrací ploše.

6,99 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Sum Tracks
Sum Tracks je logická hra, ve které bude vaším úkolem spojovat čísla. Začínat budete od toho největšího, přičemž postupným odpočítáváním se musíte dostat na nulu. Po číslech v modrém kroužku můžete projít dvakrát.

2,11 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - 2048 Bricks
2048 Bricks je logická hra, ve které bude vaším úkolem vytvořit z cihel na hrací ploše číslo 2048. Cihly lze spojit, jen pokud mají na sobě stejné číslo. Při přesouvání cihel myslete nato, že ta s nižší hodnotou musí ležet na té s vyšší.

1,98 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - 9 game
9 game je logická hra, ve které budete mít v každém kole za úkol dosáhnout, aby se na hrací ploše nacházely jen samé devítky. Ty můžete vytvářet za pomoci nižších čísel, které je potřeba vhodně spojovat. Dokážete úspěšně zdolat všechny levely?

2,80 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Math Hurdle
Math Hurdle je postřehová logická hra, v níž se s zúčastněte běhu přes překážky. Abyste mohli každou překážku přeskočit, je potřeba vypočítat jeden matematický příklad. Času však máte skutečně málo, takže je potřeba být dostatečně rychlý, protože každé zdržení vás může připravit o prvenství v závodech.

3,27 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Sheep Land
Sheep Land je perfektní logická hra, ve které bude vaším úkolem počítat ovečky. Ve hře však půjde především o dobrou paměť, protože ovečky se budou ukrývat v lese, kde je nevidíte. Zároveň budou do lesa přicházet další ovečky a některé zas vycházet. Dokážete si všechno správně zapamatovat?

1,21 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Matt H.
Pomozte Mattovi vyřešit zapeklité matematické úlohy, které mu stojí v cestě a nedovolí mu projít dál. Na každý level máte omezený časový limit, takže musíte být dostatečně rychlý, a to zejména při řešení jednotlivých příkladů.

1,86 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Pooh´s Brain Games
Procvičte si svůj postřeh a hlavně rychlost myšlení se třemi originálními hrami, kterými Vás provede oblíbený medvídek Pú. V první budete vybírat správné části rozbitých tvarů, ve druhé hře se zaměříte na počty motýlků a kytiček a nakonec čeká ty nejschopnější počítání matematických příkladů.

5,71 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Mathematical Zuma
Tato náročnější hra z rodiny ZUMA, Vám jistě procvičí mozkové závity a matematické myšlení. Zvláště v pokročilejších levelech není vůbec snadná. Aby se k Vám nepřiblížily nežádoucí kuličky budete je odstřelovat tak, že součet čísla na vystřelené a "odstřelené" kuličce musí dávat přesně 10.

0,28 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Om Nom Nombers
Tato matematická hra se Vám bude určitě líbit. V každém kole dostanete k dispozici určitá čísla, která musíte všechna použít. Pomocí početních operací máte za úkol dojít k zadanému výsledku. Pokud se Vám to podaří, nakrmíte hladovou zelenou příšerku a dostanete se do dalšího, náročnějšího kola.

2,02 MB | Matematické hry

Spustit Podobné
Hra - Falcon Sudoku
Falcon Sudoku je hezky zpracovaná online hra, která potrápí vaše logické myšlení. Musíte vyplňovat prázdná políčka číslicemi tak, aby jejich součet ve sloupci, řádku i v jednotlivých čtvercích byl 9. Ve hře máte hezky barevně označeno, jakých políček se číslice týká, což vám může pomoct při vyřešení tohoto hlavolamu.

0,12 MB | Hlavolamy

Spustit Podobné