Nejhranější hry online zdarma

Hra - Free Souls
Free Souls je akční logická hra, ve které budete mít za úkol osvobodit všechny duše uvězněné v lahvích. K dispozici budete mít zbraň s omezeným počtem nábojů, kterou můžete využít k rozbití lahví nebo interakci s dalšími herními prvky.

2,59 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Dimension Spy
Dimension Spy je akční logická hra, ve které budete mít za úkol dostat hlavního hrdiny v každém kole do cílových dveří. V cestě vám přitom budou stát zamčené dveře, které lze otevřít pouze příslušným klíčem a především různý nepřátelé. Protivníků se můžete zbavit vytvořením teleportu na vhodném místě.

8,75 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - DNA LAb Rush
DNA Lab Rush je logická hra, ve které se ocitnete v laboratoři kombinujícím sekvence DNA. Vaším úkolem bude spojovat na hrací ploše trojice stejných prvků, čímž je odeberete pryč a navíc získáte body. Kromě toho můžete využívat i různé užitečné bonusy.

9,17 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Yummy Nyamy
Yummy Nyami je logická hra, ve které bude vaším úkolem spojovat stejné ovoce a tím ho odebírat z hrací plochy. Abyste mohli postoupit do dalšího levelu, je potřeba se zbavit všech prvků zamrzlých v kostce ledu.

9,77 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Tumble Tiles
Tumble Tiles je logická hra, ve které budete mít za úkol spojovat prvky stejných barev. Abyste prvky mohli odstranit z hrací plochy, je potřeba spojit alespoň tři stejné. Na postup do dalšího kola musíte splnit vždy jinou úlohu.

0,48 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Repixel
Repixel je zábavná logická hra, ve které bude vaším úkolem hádat obrázky. Obrázky jsou rozpixelované, avšak vy můžete jednotlivé pixely postupně zaostřovat. Čím méně pixelů zaostříte, tím více bodů získáte.

6,35 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Classroom Puzzle
Classroom Puzzle je logická hra, ve které půjde nejen o logické myšlení, ale i přesnost a dobrý odhad. Vaším úkolem bude na hrací plochu umístit všechny objekty tak, aby žádný z nich nespadl mimo plochu. Přitom je potřeba se s objekty dotknout modré hvězdičky.

3,87 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Fillz
Fillz je logická hra, ve které budete mít za úkol přemístit kostky ze spodní části hrací plochy do vrchní. V každém kole máte přitom předepsaný počet tahů, na který byste daný level měli splnit. Kostek můžete v jednom tahu přesunout i více najednou.

3,96 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Shape Mania
Shape Mania je postřehová logická hra, ve které budete mít za úkol vytvářet geometrické tvary přesně podle předlohy. Snažte se v každém kole dosáhnout správnou velikost a barvu objektu. Pamatujte, že na vytvoření objektu máte jen omezený čas.

7,33 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Ninja Salvager
V logické hře Ninja Salvager budete mít za úkol pomoci ninjovi osvobodit všechny divky uvězněny v klecích a následně se dostat do cíle. Pohybovat se budete však jen od překážky k překážce, takže si každý tah dobře rozmyslete.

5,29 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Colonies
Colonies je logická hra, ve které budete mít v každém kole za úkol spojovat geometrické tvary stejných barev. Abyste tvary mohli odebrat z hrací plochy, musíte spojený řetězec uzavřít. Snažte se v každém levely nahrát co nejvíce bodů.

0,93 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Charge for Baymax
Charge for Baymax je zajímavá logická hra, ve které budete mít v každém kole za úkol dostat elektrickou energii k robotovi. To se vám může podařit jen pokud vhodně sestavíte vodivé prvky a vytvoříte z nich tak dráhu od zdroje k robotovi.

2,37 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Swish!
Cílem logické hry Swish! je dostat basketballový míč do koše. Přitom se snažte míč mířit tak, abyste během hodu vybrali mince a zlatou mouchu. K přesnému hodu můžete využívat i různe plošiny a další herní prvky.

4,81 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Beneath the City
Beneath the City je akční logická hra, ve které budete mít za úkol dostat se s hlavním hrdinou ven z tmavého podzemí. Všude kolem vás se přitom budou nacházet strážci, kteří vás nesmí zpozorovat. Každý krok si tak dobře rozmyslete a za žádnou cenu se nenechte chytit.

1,15 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Monster Lab Feed Them All
V logické hře Monster Lab Feed Them All budete mít za úkol nakrmit všechny hladové příšerky. Každá z příšerek má přitom ráda jinou potravu, takže musíte ovoce a zeleninu na hrací ploše přesouvat tak, aby se dostalo pod příslušnou příšerku.

2,07 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné