Nejhranější hry online zdarma

Hra - Angry Animals
Máte dobrý odhad a mušku? Pak se Vám jistě dobře povede v této výborné hře, kde máte za úkol vystřelovat různá rozlobená zvířátka a ničit jimi smajlíky. Nebude to ale tak jednoduché, protože smajlíci se schovávají v čím dál důmyslnějších domečcích, které je potřeba zbourat.

2,44 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Zombie Boom
Zabijte všechny zombie v této výborné logické hře. Používat k tomu budete bomby, které můžou stojící nemrtvé rozmetat přímo, nebo je zabít nějakou letící věcí. Ze začátku to bude docela snadné. Postupem času se vše začne ale komplikovat například nevinnými civilisty, které nebudete smět ani zranit.

6,94 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Ricochet Kills 2 Players Pack
Zabijte všechny muže v černém v této super hře. Jednotlivé panáčky můžete zastřelit, nebo využít jiných předmětů v herním poli a zabít je tak nepřímo. Na každý level máte omezený počet střel, takže budete muset využívat lešení a plošin, aby se Váš projektil správně odrážel a zasáhl co nejvíce obětí.

2,68 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Tentacle Wars
Tentacle Wars je docela náročnější logická hra, ve které se jako buňka postavíte do přírodního konkurenčního boje o přežití. Půjde o to, obsadit všechny okolní buňky tak, že se s nimi spojíte a vyšlete do nich svou energii. Může se ale stát, že pokud příliš zeslábnete, stanete se naopak Vy obětí.

1,85 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Building Blaster
V této hře bude Vašim úkolem vždy co nejvíce poškodit zadanou stavbu. K dispozici budete mít omezené množství dynamitu, takže si musíte vždy dobře rozmyslet, kam ho umístíte, abyste udělali opravdu velkou škodu a postoupili jste do dalšího levelu.

1,08 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Bridge Tactics 2
Užijte si druhé pokračovaní hry Bridge Tactics s ještě lepší grafikou a novými zajímavými levely. I tentokrát budete ničit nepřátelský most a zabíjet na něm vojáky pomocí nastraženého dynamitu.

3,21 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Bridge Tactics
Byli byste dobrými vojenskými stratégy a veliteli? V této výborné hře dostanete za úkol zničit most. A to tak, aby na něm zahynuli všichni nepřátelé a most se úplně zřítil. K dispozici budete mít omezené množství dynamitu, které budete ve správnou chvíli pomocí myši odpalovat.

2,58 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Snail Bob 2
Druhé pokračování velice povedené a oblíbené hry Snail Bob navazuje na dobrou tradici své první verze a opět musíte upravit cestičku šneku Bobovi tak, aby co nejrychleji a hlavně bez úhony dorazil od startu k cíli. Ze začátku to bude docela snadné, ale s přibývajícími levely si budete muset pořádně potrápit mozkové závity.

5,98 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Aqua Dudes
Aqua Dudes je výborná logická hra, které určitě propadnete. V pěkně graficky provedeném hracím poli budete mít za úkol dostat modré kuličky pod hladinu vody a červené kuličky na hladinu. Docílíte tohoto tak, že správně umístíte volné kuličky a se pak různě postrčí a podobně. V prvních levelech je hra ještě celkem snadná, ale spíše jen pro obeznámení s pravidly. Později dá již Vašim mozkovým závitům…

1,04 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Clasic Sudoku
Rádi luštíte různé logické hry? Potom si vyzkoušejte klasické sudoku. Princip této hry pochopíte snadno. Úkolem je do prázdných políček vepisovat čísla tak, aby v každém sloupci a řádku byl součet devet. Navíc v každém z devíti čtverců, musí být součet vnitřních čísel také devět.

0,58 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Piškvorky
Tato hra funguje na principu klasických piškvorek. Do políček vkládáte barevné kuličky a snažíte se mít jich vedle sebe pět. O to stejné se snaží i váš protivník a zároveň se vám snaží zabránit v tom, abyste měli řadu či sloupec pěti kuliček dřív. Klasická logická hra, kterou si však můžete zahrát pouze proti počítači.

0,06 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Crazy Chess
V této hře si zahrajete na šachovnici, ovšem nejedná se o klasické šachy. Hrajete pouze s koněm a vaším úkolem je zabránit přicházejícím pěšákům v tom, aby přešli celou šachovnici. Během hry se vám budou na šachovnici zobrazovat různé bonusy, které byste měli sbírat.

0,86 MB | Deskové hry

Spustit Podobné
Hra - Black Sails
Zahrajte si tuto povedenou hru, ve které se stanete kapitánem lodi v Karibiku. Obchodujte, svádějte námořní souboje s ostatními flotilami, najímejte posádky a nakupujte nové zbraně. Hra je opravdu propracovaná a nabízí hodně možností.

3,77 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Territory War
Ve hře Territory War si můžete vyzkoušet, zda dokážete díky vašemu týmu porazit nepřátelské panáčky. Hráči se střídají po tazích, v každém tahu můžete pohybovat svým panáčkem a zaútočit na nepřítele.

1,01 MB | Logické hry pro dva

Spustit Podobné
Hra - World Wars 2
V této válečné logické hře si vyzkoušíte, jaké to je, určovat, kam má vojsko zaútočit, abyste zvítězili. Vyberte si armádu, za kterou budete bojovat a zvolte bojiště. Na mapě máte pozice a množství vaší armády. Vaším úkolem je v jednotlivých tazích obsadit co největší počet území. Útok provedete vybráním armády, se kterou chcete útočit a poté kliknutím na nepřátelské území. K boji můžete využívat i…

0,00 MB | Logické hry pro dva

Spustit Podobné