Nejhranější hry online zdarma

Hra - Super Bouncy Quest
Super Bouncy Quest je logická postřehová hra, ve které budete mít za úkol dostat míček do koše. V jednotlivých levelech se přitom budete mít zadané různé úkoly, které spočívají například v nahrání dostatečného množství bodů.

2,12 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Monster Realm
Cílem logické hry Monster Realm je spojovat stejné příšerky a tím jejich odebírat z hrací plochy. Příšerky se snažte spojovat tak, abyste postupně políčka pod nimi změnily z tmavé barvy na světlou. Jakmile se vám to podaří, postoupíte do dalšího kola.

1,01 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - E3 1915
E3 1915 je zajímavá logická hra, ve které budete mít za úkol posbírat s hlavním hrdinou všechny noviny a následně se dostat do cíle. Počet kroků však máte omezený, takže je potřeba cestu dobře naplánovat. Využívat můžete i rozličné zkratky.

7,15 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Dot 2 Dot
Dot 2 Dot je logická hra, ve které budete mít v každém kole spojovat očíslované boty a vytvořit tak zvířátko či jiný obrázek. Body musíte spojovat od jedničky až po nejvyšší číslo. Abyste mohli postoupit do dalšího kola, musíte to stihnout v časovém limitu.

0,50 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Perfect Mate
Perfect Mate je logická hra, ve které budete mít za úkol najít v bludišti drahokam a následně se opět vrátit na začátek bludiště. Obtížnost jednotlivých levelů se rychle stupňuje, takže se rozhodně nebudete nudit.

3,00 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Jumping Box 3
V logické hře Jumping Box 3 budete mít za úkol dostat oranžovou postavičku k políčku na konci kola označeného vlajkou. Přitom si musíte dávat pozor, abyste nepadli mimo hrací plochu nebo nenarazili do nepřítele.

1,44 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Age Manipulation 2
V logické hře Age Manipulation 2 budete mít za úkol odstranit z hrací plochy všechny špatné postavičky. Aby se vám to podařilo, musíte ostatní postavičky podle potřeby zmenšovat nebo zvětšovat. K zvětšení však budete potřebovat body, které máte v každém kole jen omezený počet.

2,21 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Ninja Shape
Ninja Shape je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat ninji na konec kola a zlikvidovat tak zlého mafiána. Abyste hrdinu dostali tam, kam potřebujete, je potřeba správně využívat různé herní prvky. Nezapomeňte také sbírat zlaté hvězdy.

2,06 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Garden Ball Player Pack
Garden Ball Player Pack je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat kuličku do cílového teleportu. Pohybovat se však můžete jen od stěny ke stěně a navíc si budete muset poradit s nepřáteli a dalšími překážkami.

0,01 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Building Blaster 2 Players Pack
Building Blaster 2 Players Pack je akční logická hra, ve které bude vaším úkolem bourat budovy určené k demolici. Využívat k tomu budete dynamit, který musíte vhodně umístit. Dávejte si pozor, abyste nezranili nevinných lidí.

2,59 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Glow Path
Glow Path je logická hra, ve které budete mít za úkol spojit v každém kole potrubí tak, aby vedlo od jednoho čtverečku k druhému. Snažte se každý level splnit na co nejmenší počet tahů.

4,11 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Death is Imminent
Death is Imminent je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat všech vašich protivníků do cílové brány. Za pomoci přesouvání bloků, musíte měnit jejich pohyb a navést je tam, kam potřebujete. Přitom si dávejte pozor, aby vás nepřátelé nezranili.

8,22 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Woodworth Bulider
V logické hře Woodworth Bulider budete mít za úkol dostat červené krabice do vyznačené oblasti. Využívat k tomu můžete různé herní prvky, které je potřeba vhodně spojovat a ukládat na sebe tak, abyste pro červenou krabici vytvořili vhodnou podpěru.

1,08 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Shape Matcher
Vaším úkolem v logické hře Shape Matcher bude spojovat prvky stejného tvaru a barvy a tím je odebrat z hrací plochy. Vždy musíte přitom spojit nejméně tři prvky. Pokud se vám však podaří spojit je více, získáte body navíc.

2,58 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Missing Circuits
Vaším úkolem v logické hře Missing Circuits bude v každém kole posbírat všechny ozubená kolečka a zároveň zničit nepřátelské příšerky. K tomu budete využívat dělo, které je potřeba namířit vhodným směrem a správnou silou z něj vystřelit.

7,49 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné