Nejhranější hry online zdarma

Hra - Icyblocks Challenge
Icyblocks Challenge je logická hra, ve které si můžete změřit své síly s počítačem. Vaším úkolem bude odstraňovat stejné herní prvky. Čím více prvků najednou odstraníte, tím více bodů získáte. Dokážete nahrát více bodů než počítač?

3,62 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Deeply Absurd Chain
V logické hře Deeply Absurd Chain budete mít za úkol spojovat trojice stejných objektů a tím vytvářet nové prvky. Každý nový prvek, který vytvoříte můžete opět spojit s dalšími a tím postupovat po evolučním žebříčku.

0,48 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Love Factory
Love Factory je logická hra s valentýnskou tématikou, ve které budete mít za úkol spojovat srdíčka stejných barev. Vždy musíte spojit alespoň tři stejné a tím je odstraníte z hrací plochy. Snažte se nahrát co nejvíce bodů.

2,84 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Fracuum
V logické hře Fracuum se ocitnete na okraji bludiště, přičemž vaším úkolem bude dostat se do jeho samotného středu. Aby se vám to podařilo, musíte najít tu správnou cestu. Navíc si budete muset po cestě poradit is mnoha pohyblivými překážkami.

3,29 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Epsilone
V logické hře Epsilon budete mít za úkol dostat kovovou kuličku do cílové brány. Využívat přitom můžete dvojici teleportů, které stačí jen vhodně rozmístit a tím dostat kuličku, kam potřebujete. Cílová brána se vám otevře, až když posbíráte všechny světelné body.

0,01 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Toilet Succes 3
Toilet Succes 3 je logická hra, ve které musíte dostat všechny lidi k záchodem. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně odebírat různé herní prvky a tím lidi uvies't do pohybu. Dokážete zdolat všechny levely?

2,29 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - PhysBallz
PhysBallz je logická hra, ve které musíte spojovat objekty stejné barvy a tím nasbírat dostatek bodů. Objekty musíte spojovat minimálně po trojicích, avšak čím delší řetěz vytvoříte, tím více bodů získáte.

2,54 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Fine Slice
Fine Slice je zajímavá logická hra, ve které budete mít za úkol rozřezat nepravidelné geometrické tvary na několik částí o určité velikosti. Důležitý tak bude dobrý odhad, ale i logické myšlení, protože prvky je potřeba rozřezat na co nejmenší počet tahů.

4,13 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Dragon Bomb
Dragon Bomb je logická hra, ve které budete mít za úkol zničit v každém kole všechny totemy. Využívat k tomu budete dračí bomby, které musíte k totemům dostat do dostatečné blízkosti a následně odpálit.

2,70 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Crash The Robot
Crash The Robot je logická hra, ve které budete mít za úkol zlikvidovat zlého robota. Využít k tomu můžete ostny a další vražedné předměty. Abyste tyto předměty uvedli do pohybu, je potřeba na hrací plochu vhodně umístit bombu.

3,60 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Themobox
V logické hře Themobox budete mít za úkol roztavit všechny ledové kostky. Aby se vám to podařilo musíte se jich dotknout rozžhavených koulí nebo alespoň ocelovými nosníky, které s koulí přišli do styku.

4,50 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Slydrs
Slydrs je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat všech robotů na vyznačené plošiny. Roboti mohou hýbat jen přímočaře od překážky k překážky. Využít proto budete muset i robotů navzájem, abyste se dostali kam potřebujete.

3,91 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Mechanical Brothers
Mechanical Brothers je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat součástky z nově vynalezeného stroje od jednoho bratra k druhému. Využívat k tomu budete kanón, ze kterého je potřeba nejdříve vystřelit bomby, které zničí všechny překážky a následně samotné součástky.

5,04 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Cowboy vs Martians
Cowboy vs Martians je akční logická hra, ve které budete mít za úkol pomoci ozbrojenému kovboji zničit všechny mimozemšťany. Mimozemšťanů můžete zničit za pomoci vaší zbraně nebo za pomoci různých herních prvků, jako jsou například ostny.

5,76 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - The Dusty Monsters Merry Christmas
The Dusty Monsters Merry Christmas je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat bonbóny k mlsný příšerky. Využívat k tomu můžete různé předměty, které je potřeba vhodně na hrací plochu umístit. Předměty lze položit pouze na místa, kde už se nacházejí jiné předměty.

0,01 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné