Nejhranější hry online zdarma

Hra - Snowball Siege
Ve vánoční logické hře Snowball Siege budete mít za úkol dostat všechny modré vánoční dárky bezpečně na zasněženou plochu. K tomu je potřeba vhodně odstranit niekotré herní prvky. Dávejte si pozor na červené dárky, které musíte dostat mimo plochu.

1,91 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Rustled Jimies
Rustled Jimies je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat pandy k opicím a získat od nich tak banány. Aby se vám to podařilo, je potřeba vhodně odstraňovat některé herní prvky.

3,81 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Rainbowlines
V logické hře Rainbowlines budete mít v každém kole za úkol získat dostatek bodů spojováním barevných kuliček. Abyste kuličky z hrací plochy mohli odstranit, musíte do rady postavit alespoň tři stejné barvy. Dávejte si pozor, aby se nezaplnila celá plochy a vy tak neprohráli.

5,89 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Mr. Bob Gem Collector
Mr. Bob Gem Collector je logická hra, ve které budete mít v každém kole posbírat všechny krystaly. Krystaly je však možné sbírat pouze po trojicích, které jsou stejné barvy. Aby se vám to podařilo, budete muset dobře naplánovat cestu.

4,47 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Fire It Up
Vaším cílem v logické hře Fire It Up bude zapálit v každém kole všechny předměty. K dispozici budete mít ohnivé koule, které musíte vždy vystřelit správným směrem a ve správný moment. Počet stříl je omezen, takže si vše dobře naplánujte.

4,60 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Slush Tile Rush
Slush Tile Rush je akční logická hra, ve které budete mít za úkol spojovat stejné obrázky a tím porazit soupeře. Obrázky musíte spojovat tak, že vyberete jeden v levé a jeden v pravé části obrazovky.

16,71 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Castle Lite
Castle Lite je logická postřehová hra, ve které budete mít v každém kole za úkol vybudovat hrad, zámek či jinou pevnost. K dispozici budete mít všechny potřebné části, ale musíte si dávat pozor na nebezpečí v podobě mraků či ptáků.

6,70 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Rats Away
V logické hře Rats Away budete mít za úkol v každém kole zničit všechny krysy. Toho docílíte za pomoci sýra, který krysy budou slepě následovat. Vám tak jen stačí navést je tím správným směrem k pasti na myši, ostnem či jiným nástrahám.

4,01 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Demon Decimator
V logické hře Demon decimator budete mít za úkol zlikvidovat všechny démony tak, že je dostanete na pole s lávou. Démoni se však mohou pohybovat jen od jedné stěny ke druhé, takže je důležité jejich cestu dobře naplánovat, abyste se nedostali do slepé uličky.

2,54 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Apple Boom
V této logické hře budete mít za úkol zničit v každém kole všechny jablka. Pomáhat vám v tom budou odpalovací ježci, kterých je potřeba dostat na správné místo.

2,68 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Wilderness Survival 2
Wilderness Survival 2 je zajímavá logická hra, v níž si na vlastní kůži vyzkoušíte, jaké to je přežít v přírodě. Plánujte svou cestu, řešte různé úkoly, pomáhejte zvířatům a především neustále kontrolujte hladinu vaší energie.

1,97 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Spook House
Vaší roli v logické hře Spook House bude dostat hlavního hrdinu k postavičce na konci kola. Pohybovat po ploše se můžete tak, že budete hlavního hrdinu přeměňovat na balón a zase zpět. Snažte se přitom posbírat všechny hvězdičky.

2,95 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Swap it Yet
Swap it Yet je logická hra, ve které budete mít za úkol sestrojit z ozubených kol mechanismus a rozpohybovat tak poslední kolo. Kola lze upevňovat pouze na vyznačené body, takže v každém kole bude důležité najít jejich správné rozmístění.

3,58 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Gravi Jello
V logické hře Grave Jello bude vaším úkolem odstranit z hrací plochy všechny barevné kostky. Kostky můžete z plochy odebrat, pokud se vedle sebe nacházejí alespoň tři stejné. Abyste kostky k sobě dostali, je potřeba vhodně otáčet hrací plochu.

5,02 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Crash Town 2
Crash Town 2 je postřehová logická hra, ve které budete řídit městskou dopravu. Abyste zabránili všem kolizím, je potřeba na hrací ploše vhodně rozmístit dopravní značky a další herní prvky. Dokážete úspěšně zdolat všechny levely?

3,89 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné