Nejhranější hry online zdarma

Hra - Sleeping Beauties
V logické hře Sleeping Beauties bude vaším úkolem probudit z tvrdého spánku spící princezny. Toho docílíte za pomoci kanónu, ze kterého můžete vystřelovat zamilované střely a tím princezny probudit. Poradit si však budete muset s různými překážkami, které vám budou stát v cestě.

2,17 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - SpinOps
SpinOps je logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat kolečko k cíli označeného vlajkou. Abyste pro kolečko vytvořili bezpečnou cestu, musíte správně naklánět jednotlivé plošiny a to tak, že jejich připínáčkem přichytíte na hrací plochu.

1,61 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Sapper
V logické hře Sapper bude vaším úkolem v každém kole odpojit bombu od zdroji elektrické energie a zabránit jí tak ve výbuchu. Využít přitom můžete kleště, kterými je možné přerušit dráty i další herní prvky.

6,37 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Score The Goal
Score The Goal je logická hra, ve které bude vaším úkolem dostat fotbalové míče do brány. Toho docílíte za pomoci vhodného odstraňování různých herních prvků. Dokážete úspěšně zdolat všechny levely?

4,04 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Rolly Birds
V logické hře Rolly Birds bude vaším úkolem dostat ptáčky do klecí příslušné barvy. Aby se vám to podařilo, musíte ve správném pořadí odstranit různé herní prvky. Náročnost jednotlivých kol bude neustále narůstat, takže se rozhodně nebudete nudit.

2,82 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Monster Must Die LevelPack
Monster Must Die Level Pack je logická hra, ve které budete mít za úkol dostat všechny zlé příšerky mimo hrací plochu. Využívat k tomu budete rozličné postavičky, z nichž každá má jiné speciální schopnosti. Vy tyto schopnnosti musíte správně využít a level tak úspěšně dokončit.

2,62 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Mummy 's Path
Mummy 's Path je logická hra, ve které musíte dostat v každém kole hlavu mumie zpět na své místo. Využívat k tomu budete šipky, které stačí pouze vhodně na plochu umístit a které hlavu navedou správným směrem. Snažte se přitom posbírat všechny mince a především všechny artefakty.

5,06 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Inner Demon
Inner Demon je logická hra, ve které se stanete mladým démonem, který má za úkol získávat lidské duše. Oběť musíte nejdříve posednout a následně dovést na obětní místo. Předtím se však k ní musíte dostat přes spletité chodby bludiště. Nezapomeňte přitom vysbírat všechny drahokamy.

1,95 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Feed the Animals
Feed the Animals je logická hra, ve které bude vaším úkolem v každém kole nakrmit všechna zvířátka. K tomu vám poslouží kanón, kterým stačí na zvířátka namířit a tím je uvést do pohybu. Mějte však na paměti, že v každém kole máte pouze omezený počet nábojů.

0,97 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Eye Blaster
Eyes Blaster je logická hra, ve které budete mít za úkol z hrací plochy odstranit všechny kostky. Kostky samy zmizí, pokud spojíte alespoň dvě stejné barvy. Obtížnost jednotlivých kol se neustále stupňuje, takže hra řádně potrápí vaše mozkové závity.

2,56 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Candy Thieves
Candy Thieves je logická hra, ve které budete mít za úkol nakrmit mlsné koťata. Ke každému kotěti musíte dostat bonbón příslušné barvy. Aby se vám to podařilo, je potřeba v každém kole správně využít kanón i další herní prvky.

2,42 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Blow a Raze
V akční hře Blow and Raze bude vaším úkolem demolovat budovy. Aby se každá budova zhroutila pod stanovenou úroveň, musíte na ní správně rozmístit nálože. Těch máte v každém kole jen omezený počet, takže je potřeba odpálení budovy dobře promyslet.

6,83 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - TNT Robots
V logické hře TNT Robots budete mít v každém levelu za úkol zničit všech robotů. Využívat k tomu budete bomby, granáty a další trhaviny, které je potřeba vhodně umístit na hrací plochu. Počet náloží je v každém kole omezen, takže si vše dobře promyslete.

5,44 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Spitter Anhilation
Spitter Anhilation je akční logická hra, ve které budete mít za úkol zlikvidovat v každém kole všechny příšery. Využít k tomu můžete bomby a další herní prvky, které je nutné správně na hrací plochu umístit. Dokážete úspěšně zdolat všechny levely?

5,33 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Tower Breaker 2 Across the Sea
Tower Breaker 2 Across the Sea je akční logická hra, ve které bude vaším úkolem obsadit všechny nepřátelské pevnosti. V každé z nich se však nachází množství protivníků, které musíte zlikvidovat. V jednotlivých kolech budete mít jen omezené množství munice, proto musíte mířit co nejpřesněji.

2,55 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné