Nejhranější hry online zdarma

Hra - Spaceman 2013
V akční logické hře Spaceman 2013 se vydáte s astronautem na nepřátelskou planetu. Vaším úkolem bude zlikvidovat všechny mimozemšťany. K dispozici budete mít různé zbraně, které je potřeba vhodně využít. Nezapomínejte, že počet nábojů je omezen.

5,32 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Oh My Candy Level Pack
Oh My Candy Level Pack je logická hra, ve které musíte dostat barevný bonbón k mlsnému křečkovi. K interakci s prostředím vám poslouží malý čtvereček, se kterým musíte správně posouvat předměty. Hra kromě logického myšlení vyžaduje i hojnou dávku zručnosti.

3,85 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Death Lab
V akční logické hře Death Lab se vydáte do laboratoře, ve kterém budete muset zničit desítky nepřátel. K dispozici budete mít zápalné láhve a další zbraně, které musíte správně hodit, abyste protivníky zasáhly. Pamatujte, že v každém kole máte jen omezené množství munice.

7,99 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Monstre 2
Monstre 2 je logická hra, ve které bude vaším úkolem zničit všechny pevnosti a tím zlikvidovat démonů, který se v nich nacházejí. Využívat k tomu budete dělo, které má však jen omezený počet střel, takže důležitá bude přesná muška a správný odhad.

2,51 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Icebreaker the Gathering
V logické hře Icebreaker the Gathering bude vaším úkolem v každém kole dostat vikinga na jeho loď. To však nebude vůbec jednoduché. Použijte správné bomby a rozřízne ledové kry tak, abyste vikinga dostali tam, kam potřebujete.

0,05 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - The Sweet Menace
V logické hře The Sweet Menace budete mít za úkol zlikvidovat v každém kole všechny protivníky. Ti se budou ukrývat za hradbami, které je potřeba správným mířením zbourat a to tak, aby vaše nepřátele nadobro pohřbili.

8,31 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Sewerage Rebellion
V logické hře Sewerage Rebellion bude vaším úkolem rozmístit po celé hrací ploše různé příšerky. Příšerky budete vystřelovat z kanónů, které jsou různě na ploše rozmístěny. Abyste zaplnili každé jedno políčko, musíte kanóny aktivovat ve správném pořadí.

2,84 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Eat My Jelly
Eat My Jelly je logická hra, ve které budete mít za úkol pomoci želé příšerce získat v každém kole všechny bonbóny. Příšerku nemůžete normálně pohybovat, avšak můžete ji vystřelovat do vzduchu. Při míření je potřeba být dostatečně přesný, aby příšerka dopadla přesně tam, kam chcete.

0,21 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Tommy Gold
Pomozte hlavnímu hrdinovi jménem Tommy získat zpět jeho peníze v logické hře Tommy Gold. Peníze budou různé rozmístit po celé hrací ploše, přičemž vy je musíte za pomoci správného odstraňování jednotlivých herních prvků dostat do peněženky.

4,19 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Electro Appliances
Cílem logické hry Electro Appliances je dostat elektřinu k elektrickým spotřebičům a tím je uvést do chodu. Využívat k tomu budete součástky, které dokáží přenášet elektřinu vzduchem, avšak pouze na krátkou vzdálenost. Vaším úkolem tak bude vhodně je rozmístit.

1,73 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Zombie Nation Apocalypse
Zombie Nation Apocalypse je logická hra, ve které na vás čekají různé logické úkoly a hádanky. Dokážete je všechny vyřešit a dohrát hru až do konce?

8,11 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Lost Yeti
Lost Yeti je logická hra, ve které bude vaším úkolem pomoci ztracenému Yetimu najít cestu do cíle. Aby se vám to podařilo, musíte po hrací ploše vhodně přesouvat ledové bloky. V každém kole se navíc snažte posbírat všechny zmrzliny.

1,52 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Willy the Wizard
Ve hře Willy the Wizard se vžijete do role mocného čaroděje, který dostal za úkol vyhnat z království všechny démony a temné síly a zachránit tak princeznu. K zničení protivníků můžete využít kulové blesky, které je však potřeba namířit správným směrem, aby jste omylem nezasáhli princeznu.

4,38 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Paper Chains: Angry Monsters
Cílem strategické hry Paper Chains: Angry Monsters je zničit v každém kole všechny příšery. Využít k tomu můžete bomby, které musíte k příšerám nejdříve dopravit. Toho docílíte za pomoci správného využití různorodých herních prvků.

0,79 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Hive Defender
Hive Defender je logická hra, ve které budete pomáhat malé včeličce zničit všechny zlé medvědy, které jí kradou med. Jako zbraň vám poslouží malý kanón, ze kterého můžete vystřelovat hrudky medu a tím všechny medvědy zničit.

4,51 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné