Nejhranější hry online zdarma

Hra - Zombie Impaler
Zničte za pomoci luku všechny zombie v logické hře Zombie Impaler. Protože šípů máte vždy jen omezený počet, musíte mířit co nejpřesněji. Podaří se vám úspěšně dokončit celou hru?

2,26 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Coastal Cannon
Vaši pevnost se chystá dobít piráti, v čem jim musíte za každou cenu zabránit. Využít k tomu můžete obrovský kanón, kterým stačí pirátů sestřelit. K dispozii budete mít i bomby, které je potřeba vystřelit tak, aby vybuchly v blízkosti pirátů. Pamatujte, že v každém kole máte pouze omezený počet stříl.

3,03 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Angry Alarmo
Přeneste se na divoký západ a zničte všech špatných banditů v logické hře Angry alarmem. K dispozici budete mít zbraň s omezeným počtem nábojů, za pomoci které musíte zničit plošiny, na kterých bandité stojí a tím je nadobro zlikvidovat.

6,04 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Infinite Refraction
V logické hře Infinite Refraction bude vaším úkolem dostat energetické paprsky k vesmírným lodím a tím jim umožnit vzlétnout. Paprsky můžete různě ohýbat a nasměrovat je tak správným směrem. V každém kole však máte jen omezený počet prvků, které můžete na ohyb paprsků využít.

4,28 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Steel Bugs
V akční logické hře Steel Bugs budete mít za úkol v každém kole zlikvidovat všechen hmyz. Stačí jen na hrací plochu správně umístit několik střelných věží, které po aktivaci zničí všechen hmyz v daném směru.

2,88 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Jumping Box Reincarnation
Jumping Box Reincarnation je logická hra, která prověří nejen vaše logické myšlení, ale i šikovnost a zručnost. Vaším úkolem bude dostat oranžového panáčka do cíle označeného vlajkou. Panáčka přitom můžete libovolně vystřelovat, avšak dávejte si pozor na různé překážky a nástrahy.

1,45 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Bomb Squad
Ve hře Bomb Squad se stanete pyrotechnikem, který má za úkol zachránit město před ukrytou bombou. K bombě se však nejprve musíte dostat přes spletité chodby bludiště a následně vyřešit hádanku, která vám ji pomůže zneškodnit. Času je málo, takže se snažte být co nejrychlejší!

0,56 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Pipol Smasher
Pipol Smasher je postřehová logická hra, ve které bude vaším úkolem auty a dalšími dopravními prostředky pozrážet všechny lidi. Přitom musíte dbát nato, aby se žádné auto nedostalo mimo hrací plochu, jinak budete muset daný level opakovat znovu.

2,66 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Blockster
Vaším cílem ve hře Blockster bude naskládat na železné podstavce dřevěné objekty tak, abyste vytvořili stabilní stavbu. To nebude vůbec jednoduché, protože objekty vám budou přicházet ve stanoveném pořadí a vy je musíte správně umístit na plochu.

6,19 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Cannon Basketball
V logické hře Cannon Basketball budete mít za úkol dostat basketballovú míč do koše. V cestě vám však budou stát různé překážky, které je možné překonat pouze za pomoci logického myšlení.

4,17 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - 3 Slices
V logické hře 3 Slices budete mít za úkol dostat mimo hrací plochu požadovanou část červených objektů. Ty můžete libovolně prořezávat a za pomoci gravitace tak zajistit jejich pohyb. Pamatujte však, že v každém kole máte jen tři řezy.

0,39 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Simple Motions 2
V druhém díle logické hry Simple Motions 2 budete mít opět za úkol dostat míček k cílové vlajce. Využít přitom můžete množství nových herních prvků, které dokážou měnit směr pohybu, velikost či gravitaci míčku. Důležité tak bude umístit tyto prvky na správné místo.

2,20 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Simple Motions
Simple Motions je zábavná logická hra, ve které budete mít za úkol dopravit červený míček k cílové vlajce. Abyste ji mohli dostat přes nerovný terén plný rozličných překážek, je potřeba využít speciální herní prvky, které po umístění na hrací plochu navedou míček požadovaným směrem.

0,91 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Save the Dummy Level Pack 2
V druhém pokračování logické hry Save the Dummy bude opět vaším úkolem dostat postavičku mimo hrací plochu. Aby se vám to podařilo, je potřeba odstranit červené předměty ve správném pořadí. Důležité bude přitom dobré načasování, ale i rychlost vašich reakcí.

3,64 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné
Hra - Save the Dummy Level Pack
Cílem hry Save the Dummy Level Pack je dostat pokusnou figurínu mimo hrací plochu. Toho docílíte postupným odstraňováním různých herních prvků. Odebrat z hrací plochy však můžete jen ty prvky, které jsou červené barvy.

4,02 MB | Nejhranější hry

Spustit Podobné